Serwis i Naprawa Okien Częstochowa

„Dom – Serwis” jako doświadczony serwis okien, działający od 2008 roku, ma do zaproponowania swoje usługi w zakresie szeroko pojętego serwisu i naprawy okien na terenie Częstochowy i okolic. Zawsze zależy nam na solidnym wykonaniu napraw, które nam Sprawdź więcej

INTERPLAST Rajmund Rosiński

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
100% sprawdzony serwis 17 lat doświadczenia
Serwis naprawy okien Interplast znany jest z profesjonalnego podejścia nie bez przyczyny. Każde zlecenie traktujemy poważnie, niezależnie czy dotyczy wymiany szyby, regulacji okien, czy może uszczelnienia go. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, Sprawdź więcej
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

Ceny

Nazwa usługi cena od
Naprawa drzwi balkonowych 20 zł
Naprawa okien pcv 20 zł
Uszczelnianie okien 26 zł
Naprawa okien drewnianych 27 zł
Regulacja okien 27 zł
Naprawa okien aluminiowych 33 zł
Naprawa okien dachowych 33 zł
Renowacja okien 33 zł
Wymiana szyb 47 zł
Montaż nawiewników okiennych 67 zł
Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zestawienie niniejszych kosztów powstało na podstawie analizy minimalnych cen danych usług na określonym obszarze, przeprowadzonej przez operatora serwisu we wrześniu 2020 r.

Dzielnice Częstochowy, w których możesz zamówić naprawę okien

 1. Błeszno
 2. Częstochówka-Parkitka
 3. Dźbów
 4. Mirów
 5. Ostatni Grosz
 6. Północ
 7. Stare Miasto
 8. Śródmieście
 9. Tysiąclecie
 10. Wyczerpy-Aniołów
 11. Gnaszyn-Kawodrza
 12. Grabówka
 13. Kiedrzyn
 14. Lisiniec
 15. Podjasnogórska
 16. Raków
 17. Stradom
 18. Trzech Wieszczów
 19. Wrzosowiak
 20. Zawodzie-Dąbie

Wszyscy producenci okien posiadają określone rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, dostosowane tylko do ich produktu. Znajomość rynku oraz szeroka wiedza praktyczna jest niezbędna, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Współpracujące serwisy z Naprawek.pl to w pełni przygotowani do swojej pracy wykonawcy, którzy są w stanie dojechać do każdej dzielnicy Częstochowy, niezależnie od tego, czy jest to Śródmieście, Wrzosowiak czy jakikolwiek inny rejon tego miasta. Regulacja okien czy też naprawa drzwi balkonowych to tylko mały ułamek z czynności, które są w stanie przeprowadzić polecani przez nas specjaliści. Wiemy jakie obawy mają klienci, poszukując odpowiedniego dla siebie wykonawcy. Regulacja okien plastikowych to nasza specjalność. Każdy obawia się zbyt wysokiej ceny i nierzetelnego fachowca. Jest to, niestety, jeden z pierwszych i największy z lęków spotykanych wśród osób szukających pomocy specjalisty. W przypadku korzystania z Naprawek.pl możesz liczyć na indywidualne ustalenie kosztów oraz terminu wykonania usługi. Możesz również śledzić opinie o pracy niektórych serwisantów. Powstają one w oparciu o telefoniczny wywiad z losowo wybranymi klientami. Takiemu modelowi zaufało już tysiące klientów, każdego miesiąca przewijających się przez nasz serwis. Okna PCV oraz okna drewniane podobnie jak rolety każdego typu mogą ulegać awariom w najmniej spodziewanych momentach. Niestety, w wielu przypadkach jest to wynikiem zaniedbań użytkowników. Uszczelnianie okien oraz ich konserwacja, przeprowadzane umiejętnie i profesjonalnie mogą znacząco wpłynąć na ich żywotność.

Częstochowa potrafi zaskakiwać, nie tylko jeśli chodzi o swoje zabytki, których ma bez liku, ale też, jeśli chodzi o inicjatywy kulturalne. Od pięciu lat coraz większą uwagę, zarówno mieszkańców, jak i osób przyjezdnych, skupia festiwal pod przewrotną nazwą Frytka OFF. Nie jest tajemnicą, że miasto posiada słynną na cały kraj aleję frytkową, gdzie można spotkać budki z jedzeniem typu fast – food. Mimo tego, że obecnie impreza odbywa się na terenie malowniczego Parku Lisieniec, nadal są na niej obecne akcenty świadczące o jej „frytkowych” korzeniach. Wśród wielu artystów można spotkać takie gwiazdy muzyki jak, między innymi, Organek i Kult, ale to nie wszystko. Festiwalowi z roku na rok towarzyszy coraz więcej przedsięwzięć artystycznych. Są wśród nich przedstawienia teatralne, animacje oraz warsztaty i pokazy żonglerskie. Każdy może znaleźć coś dla siebie w tej bardzo szerokiej propozycji kulturalnej i jest to dodatkowy powód, by odwiedzić to wspaniałe miasto.

Naprawa oraz serwisowanie okien to bardzo odpowiedzialne zadanie. Dlatego najlepiej powierzyć je odpowiedzialnym i godnym zaufania specjalistom. Wymiana szyby oraz jakiekolwiek inne działania związane z poprawą funkcjonowania Twoich okien leżą w zasięgu Twojej ręki. Sięgnij więc po rozwiązanie, któremu zaufały już tysiące klientów. Naprawek.pl to odpowiedzialni specjaliści i gwarancja najwyższej jakości.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Wybrane zlecenia naprawy
Serwis okien uchylnych w okolicy
2021-02-20 Częstochowa, Wyczerpy
Witam państwa serdecznie. Zwracam się do Państwa serwisu, ponieważ napotkał mnie problem z moim oknem w sypialni. Mianowicie, okno jest plastikowe i nie wiem, jak, ale zablokowało się. Czy mogę liczyć na pomoc ze strony jakiegoś sprawdzonego serwisanta, który wiedziałby jak takie okno odblokować, aby można było je normalnie otwierać i rozchylać?
Jaki jest czas czekania na serwis okien drewnianych?
2020-12-27 Faradaya, Częstochowa
W naszym domu posiadamy kilka okien wewnętrznych. Kilka dni temu dzieci podczas zabawy niefortunnie zbiły jedną z szyb. Szyba na szczęście nie stukła się całkowicie, ale na pewno trzeba ją wymienić, aby dzieciaki się nie skaleczyły przy kolejnych figlach. Czy serwisant z państwa strony podjąłby się takiej usługi?
Pilny serwis PCV
2020-12-11 Ostatni Grosz, Rejtana, Czętochowa
Moje pytanie do Państwa brzmi - czy muszę wymieniać całe okno, czy wystarczy naprawić tylko uszczelkę w przypadku znacznej nieszczelności? Dziś wieczorem zauważyłam, że dosyć mocno rusza się firanka, próbowałam mocno domknąć nieszczelne okno, ale nadal czułam wiatr, gdy przyłożyłam rękę do ściany.
Potrzebuję naprawić element okna balkonowego
2020-12-01 Częstochowa, Raków
Witam, od ponad tygodnia mam problem z klamką. Jest częścią drzwi, które prowadzą na balkon. Często z niego korzystamy i może stąd ta usterka przez nadużycie. Problem dokładnie polega na tym, że klamka nie dochodzi do końca. Próbowałem naprawić ją jakoś własnymi siłami, ale bezskutecznie, potrzebny fachowiec, który będzie znał się na rzeczy.
Jaki jest czas oczekiwania na naprawę okien tarasowych?
2020-10-19 Częstochowa, Stradom, Piastowska
Moja mama od tygodnia skarży się na swoje okna, które "się pocą". Każdego ranka osadza się na nich jakby rosa, okna są mokre przede wszystkim na dole. Proszę o informację, czy da się coś zrobić z takimi oknami? Czy mają państwo serwisanta, który mógłby zdiagnozować i ewntualnie zlikwidować problem w mieszkaniu mojej mamy?
Potrzebuję serwisanta do drzwi balkonowych
2020-08-10 Częstochowa
Dzień dobry, zwracam się do Was, ponieważ od dzisiejszego poranka okno balkonowe w naszym domu nie chce się otworzyć. Na początku myślałem, że po prostu przymarzły, ale z biegiem dnia i podwyższenia temperatury, nadal był ten sam problem. Proszę o informację, kiedy mogę liczyć na interwencję z Waszej strony i ile kosztowałaby mnie taka usługa?
Szukam specjalisty od drewnianych okien
2020-07-08 Częstochowa, Kiedrzyn, Ludowa
Ostatnio przeprowadziliśmy się do kilkunastoletniego domu na obrzeżach miasta. Dom posiadał kilka wad, niektóre już udało nam się zlikwidować, ale pozostały jeszcze okna. Chodzi o okna na poddaszu. Podczas deszczowej pogody, ulewy bardzo często cieknie z nich woda. Są to okna z drewna, dlatego też poszukujemy pana, który jest obeznany w tym temacie i będzie w stanie nam pomóc.
Serwis okna plastikowego
2020-07-02 Lisiniec, Dobrzyńska
Okno (wole oko) w mojej łazience przecieka. Zauważyłam to wczoraj po przyjściu z pracy. Problem na razie nie wydaje się bardzo poważny, ale boję się, żeby z każdym dniem nie było gorzej, dlatego już teraz szukam fachowca, który mógłby uszczelnić stolarkę.
732 080 502