Serwis i Naprawa Okien Białystok

Prado Paweł Praczukowski

Serwis i Naprawa Okien Białystok
ocena: 5 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Często wybierany! 100% sprawdzony serwis 4 lata współpracy 18 lat doświadczenia
Zastanawiasz się gdzie znaleźć godny zaufania serwis okien w Białymstoku i okolicach? Profesjonalny serwis okien Prado, działający od 2003 roku, jest odpowiedzią na wszystkie Twoje bolączki z nimi związane. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz, wyregulować lub ... Sprawdź więcej

Pro Plast Maciej W. Rusiłowicz

Serwis i Naprawa Okien Białystok
ocena: 4.7 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
100% sprawdzony serwis 4 lata współpracy 19 lat doświadczenia
Każdy klient, poszukujący doświadczonego serwisu okien z Białegostoku i okolic, bez najmniejszego wahania może zaufać, działającej od 2002 roku, firmie Pro Plast! Dlaczego? Ponieważ do każdego zlecenie podejdziemy z ogromną dbałością o wszystkie ... Sprawdź więcej

FORWIS Grzegorz Zach

Serwis i Naprawa Okien Białystok
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
100% sprawdzony serwis 3 lata współpracy 6 lat doświadczenia
Firma FORWIS nieprzerwanie działa od 2008 r. Profilem działalności jest serwis okien i drzwi na najwyższym poziomie. Bez przeszkód wykonujemy usługi związane z doszczelnianiem okien, ich regulacją, a także wymianą szyb, czy też okuć. Naprawiamy okna starego ... Sprawdź więcej
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

Ceny

Nazwa usługi cena od
Naprawa drzwi balkonowych 21 zł
Naprawa okien pcv 21 zł
Uszczelnianie okien 27 zł
Naprawa okien drewnianych 28 zł
Regulacja okien 28 zł
Naprawa okien aluminiowych 35 zł
Naprawa okien dachowych 35 zł
Renowacja okien 35 zł
Wymiana szyb 49 zł
Montaż nawiewników okiennych 70 zł
Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zestawienie niniejszych kosztów powstało na podstawie analizy minimalnych cen danych usług na określonym obszarze, przeprowadzonej przez operatora serwisu we wrześniu 2020 r.

Dzielnice Białegostoku, w których możesz zamówić naprawę okien

 1. Centrum
 2. Białostoczek
 3. Sienkiewicza
 4. Bojary
 5. Piaski
 6. Przydworcowe
 7. Młodych
 8. Antoniuk
 9. Słoneczny Stok
 10. Wygoda
 11. Piasta I
 12. Piasta II
 13. Wysoki Stoczek
 14. Dziesięciny I
 15. Dziesięciny II
 16. Zawady
 17. Skorupy
 18. Mickiewicza
 19. Dojlidy
 20. Bema
 21. Kawaleryjskie
 22. Nowe Miasto
 23. Zielone Wzgórza
 24. Starosielce
 25. Jaroszówka
 26. Leśna Dolina
 27. Bacieczki
 28. Dojlidy Górne

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, w jak fatalnym stanie znajdują się nasze okna. Dopiero, wtedy gdy zaskoczy nas woda dostająca się do mieszkania podczas ulewy, dociera do nas, jak ważnym elementem w naszym życiu jest w pełni sprawne i funkcjonalne okno. Przez Naprawek.pl w ciągu ostatnich lat przewinęły się tysiące klientów, którzy otrzymali specjalistyczną pomoc na najwyższym poziomie. Wykwalifikowane serwisy okien z Białegostoku mogą również Tobie pomóc w takich działaniach jak wymiana szyby, naprawa drzwi balkonowych lub innych czynnościach związanych z naprawą okien. To właśnie z nimi indywidualnie ustalisz cennik usług, a także termin ich wykonania. Bez przeszkód w każdej lokalizacji Białegostoku: Centrum, Leśna Dolina, Dojlidy i we wszystkich innych jego dzielnicach zarówno okna PCV, jak i okna drewniane zostaną naprawione szybko i skutecznie. Pozwól, by zweryfikowani specjaliści znacząco przedłużyli żywotność Twoich okien, przed którymi wszyscy producenci okien i ich rozwiązania technologiczne oraz konstrukcyjne nie mają żadnych tajemnic. Nie jest tajemnicą, że każde działania serwisowe przeprowadzane przez niedoświadczonych wykonawców, tylko pogarszają sytuację. Aby tego uniknąć i wiedzieć, jaki serwis zajmie się dla Ciebie zleconą usługą możesz przeczytać o nim opinie na Naprawek.pl Są one zbierane w wyniku wywiadu telefonicznego przeprowadzanego na grupie losowo wybranych klientów.

Białystok jest kojarzony z niskimi temperaturami. Nic dziwnego z racji swego położenia, podobnie, jak Suwałki, miasto to częściej jest atakowane przez większe mrozy niż pozostała część kraju. Tym bardziej w takim miejscu niezbędne jest sprawne oraz bardzo dokładne uszczelnianie okien. W tworzeniu skutecznej bariery przed zimnem i wiatrem, a także dużymi ulewami jest także skuteczna regulacja okien. Dlatego, znając specyfikę swojej lokalizacji, specjaliści, przykładają do tych czynności ogromną wagę. Jednak Białystok to nie tylko zima i śnieg. Jako miasto o bardzo dużym natężeniu terenów zielonych w swojej przestrzeni, jest bardzo malownicze i sprzyja wielu kulturalnym oraz integrującym społeczność inicjatywom. Na uwagę zasługuje z pewnością Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki. Budowę obiektu zakończono w 2012 i obecnie jest to jedno z najnowocześniejszych miejsc tego typu w Polsce. Rolą tej instytucji jest zrzeszane różnych środowisk twórczych i organizacja wielu imprez artystycznych. Nie tylko ocierających się o warstwę muzyki klasycznej. Od 20012 roku odbywa się tam Halfway Festiwal, który przyciąga wielbicieli muzyki alternatywnej oraz jej wykonawców z całego świata. Jest to na pewno interesujące przeżycie, a to zaledwie niewielki ułamek atrakcji, jakie ma do zaoferowania Białystok.

Niezależnie od skali usterki Twoich okien, ich funkcjonalność poprawią najlepsi lokalni specjaliści. Pamiętaj, że rozważne działania naprawcze mogą Cię uchronić przed dużo większymi wydatkami związanymi z wymianą całych okien. Nie mówiąc już o zwiększonych rachunkach za ogrzewanie. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie poczucie komfortu, dlatego dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wysoka jakość usług była nierozerwalnie związana z marką Naprawek.pl.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Wybrane zlecenia naprawy
Fachowiec od stolarki okiennej Drutex
2020-12-28 Stoczni Gdańskiej, Dojlidy Górne
Witam serdecznie, odebrałam jakiś czas temu mieszkanie na czwartym piętrze, przyszły mrozy i od razu zauważyłam problem, jakim są nieszczelne okna. Mam pytanie, w jakim czasie mogę liczyć na pomoc jakiegoś fachowca, który zerknąłby na ten problem? Jak normalnie powinny zachowywać się okna?
Szukam serwisu od okien uchylnych
2020-11-10 Białystok, Jaroszówka, Krzywoustego
Dzień dobry, jaki byłby koszt naprawy okien uchylnych? Odpadła w nich klamka, niestety nie znam się zupełnie na naprawie okien, dlatego potrzebuję pomocy jakiegoś wprawionego specjalisty. Najlepiej pasowałby mi jutrzejszy termin. Bardzo proszę o pomoc, sprawa jest bardzo pilna, ponieważ niedługo wyjeżdżam w delegację.
Czy jest w pobliżu jakiś specjalista od okien plastikowych?
2020-10-30 Al. Niepodległości, Białystok, Leśna Dolina
Dzień dobry, posiadam kilkuletnie okna plastikowe, problem polega na tym, że kiedy pada deszcz i okna są zamknięte, woda zbiera się na parapecie wewnętrz mieszkania. Okno po prostu przecieka. Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś serwisanta od okien z Państwa polecenia?
Potrzebuję naprawy okien PCV
2020-10-15 Ciołkowskiego
Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy, moje okno się poci, na parapecie cały czas widzę skroploną parę, po czym zbiera się w tamtym miejscu woda. Co należy zrobić w takiej sytuacji i czy mogę liczyć na pomoc z Państwa strony? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź.
Ile wyniesie naprawa okna skrzynkowego?
2020-09-25 Antoniuk
Mieszkam w domku na wsi, jestem posiadaczem okien skrzynkowych, o których zawsze marzyłem. Niestety problem polega na tym, że okna nie domykają się. Jakiś czas temu poddałem je zabiegowi renowacji i myślę, że przyczyną tego mogą być nałożone warstwy farby. Czy znają Państwo fachowca, który mógłby mi pomóc?
Dobry fachowiec od okien balkonowych Schuco w okolicy
2020-09-18 Białystok, Pogodna
Pomocy!!! Mam zepsute okno. Problem polega na tym, że w oknie zepsuł się zamek, klamka kręci się dookoła, a samo okno można zostawić jedynie w pozycji uchylnej, nie da się go zamknąć. Wyczytałem na internecie, że to kwestia naprawy okucia. Jakie mają Państwo najbliższe terminy naprawy? Proszę o odpowiedź.
Okno dachowe - naprawa
2020-07-19 Białystok, Dywizjonu 303
Ile trzeba czekać na naprawę okna dachowego? Mam dość pospolity problem - mianowicie klamka kręci się dookoła. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, ale sama sobie z tym nie poradzę. Proszę o pomoc.
Jaki jest czas naprawy okien balkonowych
2020-07-11 Białystok, Gajowa, Dziesięciny
Witam serdecznie, mam taki problem z oknem balkonowym, że to nie chce się zamknąć, pozostaje cały czas w pozycji uchylnej. Mieszkam na pierwszym piętrze w bloku, dlatego zależałoby mi, żeby usługa została wykonana jak najszybciej. Proszę mi powiedzieć, jaki byłby koszt serwisu i kiedy można liczyć na wizytę jakiegoś fachowca? Proszę o odpowiedź.

Zobacz również inne usługi w mieście Białystok

732 080 502