Naprawa Okapów Kraków

Serwis Podłączenia AGD Ryszard Pomorski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Każdy sprzęt AGD jesteśmy w stanie naprawić w sposób trwały i skuteczny. Tylko dzięki odpowiedniemu podejściu oraz posiadanej przez nas wiedzy możemy skutecznie radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami tego typu. Pozwól, że zajmiemy się dla Ciebie profesjonalną naprawą!
Wybrane zlecenia

Jaka cena naprawy pochłaniacza kuchennego Bosch?

Kraków, Nowa Huta
Kupiłem energooszczędny, używany pochłaniacz kuchenny. Podczas transportu do domu, miałem małą kolizję ale szybko udało się załatwić sprawę. Szybko wymieniłem go przed powrotem żony z pracy. O takim właśnie marzyła. Chciałą zrobić obiad i gdy go włączyła, nagle poszło zwarcie w całym domu.

Szukam serwisu zajmującego się wyciągiem kuchennym Smeg

Kraków, Biskupińska, Podgórze
Poszukuje pilnej pomocy serwisu! Mój jedyny wyciąg kuchenny znajdujący się w kuchni zaczął wydawać z siebie brzydki zapach. Co to może byc? Nie potrafię go otworzyć by wyczyścić go czy wymienić filtr. Zajmujecie się takimi sprawami? Jaki byłby tego koszt?

Jaki czas naprawy okapu Samsung?

Kraków, Mitrowa, Sworzowice
Witam serdecznie, mam mały problem ze swoim okapem. Ostatnio lampka znajdująca się w okapie zaczęła mrugać, a dziś żarówka już kompletnie się przepaliła. Próbowałam sama zobaczyć jaka to żarówka by ją wymienić, niestety nie potrafię tego zrobić. Czy możecie przyjechać i wymienić mi żarówkę? Jaka była by cena za uługę?

Potrzebuje naprawy okapu Faber

Mogilska, Kraków
Mam okap, który posiada dwie żarówki. Jedna z nich mi się przepaliła. Nie zabiream się za wymianę jej bo mam talent do psucia rzeczy. Wolę by specjalista to zrobił. Jestem w domu popołdniami więc dostosuję się do terminu jaki Wam pasuje. Poproszę tylko o informację jaka będzie cena usługi.

Na jutro naprawa pochłaniacza kuchennego Siemens!

Kraków, Bronowice
Na jutro potrzebuje pilnej naprawy okapu. Mam bardzo zabrudzony filtr, a mam za dwa dni dużą impeze rodzinną. Nie wiem jak się wymienia takie filtry więc wolę to powierzyć w odpowiednie ręce. Czy mogą Państwo przyjechać jutro i dokonać takiej wymiany? Jaka będzie cena? Proszę o pilną odpowiedź zwrotną.

Ile kosztuje naprawa okapu Beko?

Kazimierz, Kraków
Ile kosztowała by naprawa takiego okapu? Mam problem z pochłanianiem zapachów przez okap. Sprawdziłam fora internetowe i polecili wymianę filtra. Pojechalam do sklepu i zakupiłam nowy. Wymieniłam go lecz dalej nie pochłania zapachów. Jaki jest czas oczekiwania na naprawę? Czy okap trzeba zdemontować i przywieźć Państwu?

Jaki koszt naprawy okapu Beko?

Kraków, Skotnicka, Dębniki
Dzień dobry, kontaktuje się z Wami ponież mam problem ze swoim okapem. Pierw zaczął dziwnie hałasować, ale myślałam, że to normalne. No i teraz już wentylator przestał działać kompletnie. Jaki byłby przybliżony koszt naprawy? Czy macie jakiś termin wolny w tym tygodniu bądź na początku przyszłego?

Naprawa wyciągu uchennego Akpo

Kraków, Strzelców
W naszej dużej firmie gastronomicznej posiadamy trzy wyciągi kuchenne. Jeden z nich od kilku dni zaczął hałasować. Jest to taki dźwiękjakby silniczek się poluzował. Zdjąłem osłone oraz filtr ale niestety nic nie zauważyłem. Czy możecie przyjechać i zweryfikować usterkę?

Serwis okapów Bosch

Bieżanów, Wielicka, Kraków
Poszukuje serwis okapów. Mam problem ze swoim, a mianowicie od kilku dni zauważyłam, że nie ciągnie zapachów ani pary. Czyszcę go regularnie oraz wymieniam filtr raz w miesiącu więc nie jest to raczej źródło problemu.

Serwis wyciągu kuchennego Amica

Jana Pawła II
Nie działa mi okap. Jest to używany sprzęt, który dostała od mamy. Tego samego, dnia co go zabierałam, sprawdzałam czy działa u mamy. U mnie po jego podlączeniu niestety nie chce się uruchomić. Nie wiem co może być tego problemem. Czy możecie mi pomóc i go naprawić? Szkoda go wyrzucać bo nie jest to stary sprzęt. Ma zaledwie trzy lata i był mało używany.

Poszukuje serwisu okapów

Krowodrza, Królewska, Kraków
Nie wiem co się dzieje z moim okapem. Dłuższy czas nie pochłania zapachów. Robiłam już chyba wszystko od chemiczneo czyszczenia po wymianę tej gąbeczki. Nic nie pomaga. Mąż zdemontował okap by sprawdzić wentylacje ale ciąg jest w przewodzie wentylacyjnym.

 

Żarówka okapu nie działa? A może Twój okap kuchenny nie odprowadza powietrza na zewnątrz? Tu potrzebny jest fachowiec, dla którego naprawa okapów to codzienność. W serwisie Naprawek znajdziesz niejeden solidny serwis okapów z Krakowa, którego wykwalifikowani fachowcy naprawią niemal każdą awarię AGD. Współpracujący z Naprawek.pl fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w branży, wiele realizacji za sobą i grono zadowolonych klientów. Jeszcze dzisiaj zgłoś się do wybranego serwisu AGD z Krakowa!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502