Naprawa Okapów Białystok

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Białystok.
Wybrane zlecenia

Potrzebny serwis okapów Faber

Pogodna, Bema
Jakie było moje zdziwienie kiedy dzis używając wyciągu okazało się, że nie działa prawidłowo. Nie ciągnie i nie pochłania zapachów. Nie spełnia najwazniejszych funkcji jedynie światełko działa, ale to najmniej mi potrzebne.

Szukam naprawy wyciągu kuchennego Teka

Białystok, Wiejska
Raz na jakiś czas używam okapu kiedy gotuję ryby. Dziś kiedy smażyłam dorsza użyłam okapu tak jak zawsze i okaząło się że nie pochłania zapachów. Zdziwiłam się bardzo, bo zawsze działało wszystko jak powinno. Bardzo proszę o wizytę fachowca, który zdiagnozuje usterkę.

Ile wyniesie naprawa okapu?

Białystok, Jagienki, Sienkiewicza
Witam państwa serdecznie. Piszę do was z zapytaniem, ponieważ interesuje mnie cena naprawy pochłaniacza kuchennego. Problem opiszę krótko - chodzi o zapchany, zabrudzony filtr. Nie mam 100% pewności ponieważ nie jestem fachowcem, ale domyślam się, że to właśnie to jest przyczyną nie działającego wyciąu. Pochłaniacz nie ciągnie powietrza. Filtr nie był wymieniany. W jakim czasie może być naprawa?

Poszukiwany serwis w pobliżu do okapów Amica

Piaski, Wesoła
Pisze z zapytaniem o cenę takiej usługi. W pochłaniaczu kuchennym nie działa oświetlenie. Żarówka się przepaliła, nic dziwnego bo mam ten sprzet już dośc długo i często korzystam. Czy zajmujecie sie takimi usługami? W jakiej cenie jest wymiana lampki w okapie?

Niesprawny okap

Białystok, Wiatrakowa, Antoniuk
Czy zajmujecie się naprawą pochłaniaczy kuchennych? Urządzenie które mam w domu nie działa poprawnie. Chcąc uruchomić okazuje się, że ani nie ciągnie ani nie świeci lampka. Chyba potrzebuję generalnego przeglądu, który wykona profesjonalny technik.

Szukam fachowca do naprawy okapu

Białystok, Dojlidy, Kuronia
Szukam kontaktu do specjalisty od pochłaniaczy w okolicu. Urządzenie od wczoraj nie działa i nie pochłania zapachów. Możliwe, że zapchał się filtr. Czy zajmujecie się takimi usługami? W jakim czasie może przyjechać technik? Interesuje mnie też ile to będzie kosztować?

Potrzebny serwis okapów Faber

Białystok, Dziesięciny
Dzień dobry. Kontaktuję się w sprawie uszkodzonego pochłaniacza kuchennego.Filtr nie był czyszczony i możliwe, że jest zapchany. Czy zajmujecie się profesjonalnym oczyszczaniem filtrów w sprzęcie tego typu? W jakiej cenie jest usługa w waszym serwisie? Proszę o odpowiedź,

Pilnie szukam serwisu do okapu kuchennego Beko

Leśna Dolina, Białystok
Czy znajdę tu fachowca, który naprawia pochłaniacze? Mam prostą sprawę, chodzi o nie działające oświetlenie. Chcę szybko i fachowo wymienić żarówkę na nową. Zajmujecie się takimi usługami? Ile kosztuje nowa żarówka z montażem? Czy da radę umówić się jeszcze w tym tygodniu?>
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502