Naprawa Lodówek Kraków

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Kraków.
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę lodówek Beko?

Dębniki, Paska
Proszę o informację odnośnie dostępnych terminów na naprawę? W moim przypadku chodzi o to, że moja chłodziarka nie chce się włączyć. Kiedy macie pierwsze wolne terminy? Jak długo trzeba czekać na fachowca z Waszej strony?

Potrzebny fachowiec do chłodziarki Haier

Kraków, Pilotów
Szukam serwisanta, który zna się na "topniejących" lodówkach. Od dwóch dni na dole lodówki zbiera woda, skrapla się po ściankach. Jedzenie nie jest chłodne, jak zawyczaj, więc coś jest z nią nie tak.

Szukam fachowca do chłodziarki

Kraków, Królowej Jadwigi, Zwierzyniec
Poszukuję dobrego serwisanta, który naprawi moją lodówkę. Zauważyłem, że zamrażarka nie mrozi. Proszę o szybką pomoc, bo mam pomrożoną żywnośc w środku i nie chcę żeby się popsuła.

Niedziałająca lodówka wolnostojąca Bosch

Morcinka
Dzień dobry. Posiadam urządzenie już od 8 lat. Nie jest pod zabudową, wcześniej działała dobrze, ale od dzisiejszego poranka w ogóle się nie włącza. Próbowałem w każdy możliwy sposób ją jakoś zresetować, ale nic to nie daje. Dobrze, że na dworze jest chłodno, bo całe jedzenie musieliśmy wystawić na balkon. Można liczyć na Waszą pomoc w tej sprawie?

Pilne! Serwis do lodówki

Bronowice, Kraków, Tetmajera
Szukam najlepiej na już fachowca, który przyjechałby do mnie do mieszkania i zobaczył, co dzieje się z moją chłodziarką. Niby dobrze chłodzi, żywność się nie psuje, ale bardzo głośno chodzi, jakby było coś nie tak. Trwa to już kilka dni, sprawa zdaje się być poważna, ale ja sama nie wiem, co z tym zrobić.

Potrzebuję fachowca do lodówki dwudrzwiowiej Electrolux

Kraków, Nowa Huta, Suchy Jar
Witam. Od 4 lat użytkuję całkiem dużą lodówkę dwuskrzydłową. Oczywiście gwarancja już się skończyła, a sprzęt zaczął się nam psuć. Chodzi dokładnie o to, że chłodziarka zamiast delikatnie chłodzić w okolicach 5 stopni, to mrozi, jakby było w środku jakieś -5! Czy jest jakiś serwisant, który mógłby spojrzeć na to urządzenie i mógłby to naprawić?

Pilnie potrzebny serwis lodówek Samsung

Kraków, Prądnik, Jasna
Mam problem z chłodziarką. Niestety od pewnego czasu się nie rozmraża. Czytałem w inernecie że możliwe że potrzebna będzie wymiana czujnika tempreatury. Ile kosztuje taka usługa? Czy zajmujecie sie takimi usługami?

Potrzebny serwis lodówki Bosch

Podgórze, Kraków, Dąbka
Witam serdecznie mam problem z chłodziarką. Zauważyłem, że w dolnej szufladce stoi woda. Krople znajdują się też na opakowaniach jedzenia. Chyba nie chłodzi dobrze, że się tak dzieje. Chciałbym zamówić serwisanta do domu.

Problem z lodówka side-by-side

Kraków, Krowodrza, Królewska
Posiadam sporych rozmiarów, dwudrzwiową chłodziarko-zamrażarkę. Dotychczas wszystko działało bez zarzutu ale od paru dni urządzenie bardzo głośno chodzi. Jestem zainteresowana usługą serwisanta, który zdiagnozuje co się stało i usunie usterkę

Ile kosztuje naprawa lodówki?

Kazimierz, Kraków
W moim przypadku chodzi o urządzenie chłodzące, które ciągle pracuje, bez przerwy. Nie było mnie w mieszkaniu przez tydzień i tak naprawdę nie wiem, co się z tym stało. Chciałbym się dowiedzieć, ile wyniosłaby mnie naprawa takiej lodówki? Kiedy macie wolny terminy? Czekam na info.

Naprawa lodówki Whirlpool pod zabudowę w pobliżu miasta

Kraków, Podgórze
Mieszkam na wsi w domku jednorodzinym i posiadam kilkuletnią chłodziarkę. Ostatnio moje dziecko nieumyślnie uwiesiło się na drzwiczkach i od tego momentu nie chodzą właściwie. Prawdopodobnie popsuły się zawiasy. Próbowałem je sam wyregulować, ale nadal coś jest nie tak. Proszę o informację na temat możliwości umówienia wizyty z serwisantem.

 

Lodówka w Twojej kuchni praktycznie nie pracuje? Chłodziarka przestała chłodzić, a agregat się nie włącza? Awarie AGD wbrew pozorom zdarzają się bardzo często. Szukasz specjalisty, który dokona szybkiej naprawy lodówki? Naprawek to miejsce, w którym bez wątpienia znajdziesz odpowiedni dla siebie serwis lodówek. Kraków ma rzetelnych i godnych zaufania specjalistów, a ich namiary znajdziesz poniżej. Wybierz najlepszy w okolicy serwis lodówek polecany przez Naprawek.pl, a unikniesz konieczności zakupu nowego modelu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502