Naprawa Lodówek Katowice

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zaskoczony pracą, jaką wykonał dla mnie ten specjalista od AGD. Potrzebna mi była pilna naprawa lodówki, a on zdając sobie powagę z sytuacji, szybko i solidnie zajął się problemem. Praca przebiegła sprawnie, do tego pan dał się poznać jako człowiek miły i kulturalny. Niedawno zleciłem mu też napełnienie czynnikiem chłodzącym i również się nie zawiodłem."
Wybrane zlecenia

Czy jest w okolicy jakiś dobry serwis lodówek Amica?

Katowice
Dzień dobry. Mam lodówkę marki Amica od pięciu lat. Ostatnio włączył mi się w niej alarm. Wyłączyłem lodówkę i po czasie było w porządku, ale po kilku dniach od ponownego włączenia jej ponownie bardzo głośno chodzi. Lodówka hałasuje tylko przy zamkniętych drzwiach. Czy da się coś z tym zrobić? Pilnie proszę o pomoc jakiegoś fachowca. Interesuje mnie również koszt takiego serwisu.

Ile kosztuje naprawa lodówki pod zabudowę Samsung?

Katowice, Koszutka, Widok
Powiedzcie mi proszę, co mam zrobić, gdy mam wodę w lodówce? Woda skrapla się na bocznych ściankach tak, że wszystkie krople lecą na żywność. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc z Państwa strony?

Czy jest w okolicy jakiś serwis od lodówek dwudrzwiowych Amica?

Krogulcza, Piotrowice, Katowice
Witam serdecznie, mam problem z popsutymi zawiasami w lodówce Amica. Dodam, że są to zawiasy ślizgowe. Potrzebuję jakiegoś specjalisty, który mógłby ze mną o tym porozmawiać. Jaki jest koszt wymiany takich zawiasów oraz kiedy mogę się spodziewać wizyty fachowca? Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie.

Ile kosztuje serwis lodówki Electrolux?

Katowice, Ligota, Paniewiecka
Mam lodówkę firmy Electrolux, niestety gdy chcę ją zamknąć nie chce się przyssać i sama się otwiera, nie domyka się. Z magnesem i uszczelkami niby wszystko w porządku. Proszę o pomoc, co mogę zrobić w tej sprawie?

Szukam fachowca od lodówek

Chromika, Zawodzie
Dzień dobry. Mam kilkuletnią lodówkę. Bardzo często ją myję, niestety od dłuższego czasu borykam się z problemem nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z jej wnętrza. Czy znają Państwo jakieś sposoby na zniwelowanie tego zapachu? Bardzo proszę o jakąś poradę.

Potrzebuję naprawy lodówki Samsung

Śląska, Katowice
Piszę z takim oto zapytaniem: moja kilkuletnia lodówka Samsung mrozi, ale nie chłodzi. Ile trzeba czekać na naprawę i jaki jest koszt serwisu? Proszę o wstępną wycenę i informację czy na usługę jest gwarancja.

Pilne!!! Potrzebny serwis chłodziarki Gorenje

Katowice, Miłosza, Brynów
Kilka dni temu odkryłam, że z mojej lodówki ulatnia się nieprzyjemny zapach. Zaraz jak go odkryłam, zaczęłam robić generalne porządki w lodówce, ale nie znalazłam nic nieświeżego czy przeterminowanego. Rozmroziłam lodówkę, dokładnie ją umyłam, ale zapach nadal pozostał. Nie wiem, już co mam robić. Proszę o pomoc jakiegoś serwisanta.

Naprawa lodówki side-by-side

Katowice, Leśna, Ochojec
Dzień dobry. Nie wiem, co dzieje się z moją lodówką? W środku osadza się szron na tylnej ścianie, lodówka za mocno chłodzi. Rok temu miałam problem z zamrażaniem, została wykryta nieszczelność i problem został rozwiązany, a teraz znowu pojawiła się jakaś usterka. Proszę o pomoc.

 

Kłopot z ustawieniem temperatury w lodówce? Znalezienie dobrego fachowca nie jest łatwe, jednak z serwisem Naprawek problem ten znika sam. Znajdziesz tu jedne z najlepszych serwisów AGD z Katowic. Partnerzy serwisu Naprawek to fachowcy, którzy praktycznie od ręki wykonają zlecenie takie jak naprawa lodówek. Katowice są miastem, w którym znajdziesz fachowców od naprawy AGD, którzy działają profesjonalnie i niedrogo. Przekonaj się sam o jakości świadczonych przez nich usług. Serwis lodówek z Katowic czeka na Ciebie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502