Naprawa Lodówek Grudziądz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Grudziądz.
Wybrane zlecenia

Potrzebuję naprawić lodówkę side-by-side Beko

Grudziądz, Laskowicka
Witam państwa serdecznie. Kontaktuję się w sprawie urządzenia chłodzącego, dwudrzwiowego. Sprzęt ma już kilka lat, i zawsze działał bez zarzutu. Od jakiegoś czasu okazało się, że za mocno chłodzi. Jedzenie, które znajduje się w środku jest pokryte szronem. Czu zajmujecie się sprżetem agd te marki? W jakim czasie może pojawić się fachowiec do naprawy?

Jaki jest u was czas oczekiwania na naprawę lodówki Electrolux?

Grudziądz, Bydgoska
Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakby byłby koszt za serwis urządzenia, które ciągle pracuje i na kiedy można byłoby się umówić? Pasują nam godziny popołudniowe, tak między 16 a 18. Sprzęt nie chce się wyłączyć, żyje tak jakby swoim życiem. Wymieniany był ostatnio nawet termostat, przez kilka dni było dobrze, ale problem ponownie wrócił.

Jaki byłby koszt za serwis chłodziarko-zamrażarki Haier?

Grudziądz, Nad Torem
W mojej lodówce nie działa funkcja No-Frost, lód osadza się na ściankach, bardziej zamrożone są produkty spożywcze. Czy mogę liczyć na naprawę w takim przypadku? Ile by to kosztowało?

Szukam serwisu do lodówki Gorenje

Miłoleśna, Grudziądz
Dzień dobry. Szukam jakiegoś niedrogiego serwisanta, który naprawia w domach urządzenia chłodzące. Z urządzeniem jest taki problem, że cieknie od spodu. Kiedy byłam na weekend u rodziców i wróćiłam do domu okazało się, że na podłodze znajduje sie ogromna kałuża. Okazało się, że urządzenie nie chłodzi i skrapla sie szron który był w środku. Czy mogę wezwać fachowca jak najszybciej?

Lodówka pod zabudowę, serwis na jutro

Grudziądz, Młyńska
Zwracam się do państwa z pytaniem odnośnie urządzenia chłodzącego, które od dłuższego już czasu nie rozmraża się. Kupiliśmy je dokładnie 4 lat temu w markecie, gwarancja oczywiście już się skończyła, a sprzęt zaczął się psuć. W środku czuć bardzo chłodne powietrze, być może trzeba będzie wymienić czujnik temperatury. Nie znam się za bardzo na tym, dlatego też proszę o pomoc specjalistów.

Szukam fachowca do lodówki Indesit

Bukowa, Grudziądz
Mam problem ze źle działająca chłodziarką, coś się w niej wczoraj chyba musiało popsuć, bo urzędzenie w ogóle nie chłodzi. Ustawiłam ręcznie najniższą temepaturę, ale nadal nie czuć chłodu. Jak najszybciej chciałabym to naprawić.

 

Twoja lodówka cieknie, zalewając podłogę w kuchni? Lodówka przestaje chłodzić i mrozić? W takiej sytuacji niezbędna może okazać się pomoc serwisu AGD z Grudziądza. Dzięki stronie Naprawek.pl znajdziesz profesjonalne serwisy lodówek z Grudziądza, którym zaufało już wielu klientów. Potrzebne są Ci nowe części zamienne do lodówek i ich montaż? To również żaden problem dla współpracujących z nami fachowców, którym możesz bez obaw zaufać. Postaw na najlepszą w okolicy naprawę lodówek, a z pewnością Twój sprzęt posłuży jeszcze lata!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502