Naprawa Lodówek Bydgoszcz

Naprawa Sprzętu Gospodarstwa Domowego Piotr Stefański
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była pilnie naprawa lodówki, kiedy urządzenie nagle przestało mrozić, a ten pan stanął na wysokości zadania. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca przyniosła oczekiwane efekty. Do tego okazał się solidnym i sumiennym fachowcem, który wszystko wykonał jak trzeba, do tego cena również okazała się przystępna."
Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pan z tego serwisu zamrażarki okazał się solidnym i rzetelnym specjalistą, dla którego lodówki nie mają żadnych tajemnic. Po wstępnych oględzinach okazało się, że konieczna będzie wymiana termostatu. Pan doskonale wywiązał się z zadania, a cena za wykonaną pracę była naprawdę przystępna. Polecam z całego serca ten serwis każdemu, komu zależy na terminowej, uczciwej i do tego solidnie wykonanej pracy."
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie naprawa chłodziarki Liebherr?

Fordon, Produkcyjna
Dlaczego lodówka słabo chłodzi? Jakie mogą być przyczyny? Zauważyłam, że moje urządzenie krzywo stoi i dodatkowo uszczelki są bardzo słabe i nie trzymają drzwi. Czy to słabe chłodzenie może być spowodowane tymi dwoma problemami, które w ostatnim czasie zauważyłam? Wołałabym się spotkać w fachowcem i omówić problem i zlecić naprawę. Czy są Państwo dostępni w tym tygodniu?

Jaki będzie koszt lodówki Gorenje?

Bydgoszcz, Osowa Góra, Tukanowa
Dostałam już wiekową chłodziarkę za darmo od rodziców. Jak już została ustawiona i wydregulowana to chciałam ją podłączyć. I tu było moje rozczarowanie bo się nie włącza. Czy jest sens ją naprawiać?

Lodówka wolnostojąca Haier

Bydgoszcz, Bartodzieje, Spokojna
Moja lada chłodnicza, która jest w sklepie spożywczym się nie domyka. Najpierw drzwi przylegały tak mocno, że z trudem można było je otworzyć, a teraz odwrotność, nie chcą się zamknąć do końca. Czy to tylko wina uszczelek, czy jeszcze może być inny problem?

W pobliżu mojego miejsca zamieszkania szukam mechanika od lodówki Bosch

Focha
Ostatnio w chlodziarce przepaliło się światło, w związku z tym nie świeci żarówka. Mysłałem, że samemu ją wymienie i pozbędę się problemu. Także kupiłem odpowiednią część do tego modelu i wymieniłem. Okazało się, że dalej nie świeci. Chyba będę potrzebował Waszej pomocy w tej kwestii. Być może trzeba będzie wymienić moduł, ale pewności nie mam. Proszę o kontakt telefoniczny i wtedy szczegółowo opowiem co się dzieje.

Naprawa lodówek Indesit

Bydgoszcz, Osiedle Leśne, Topolowa
Mam mroźnię, która wczoraj wydała dziwny dźwięk i sie wyłączyła i teraz nie chce się włączyć. Boję się, że coś w tym urządzeniu się przepaliło i trzeba będzie wymienić na nowszy model. Chciałabym, aby wykonali Państwo diagnozę.

Lodówka side-by-side Beko

Bydgoszcz
Posiadam chłodziarkę, w której nie można ustawiać konkretnej temperatury, tylko można się sugerować kropkami. Dlatego mam problem ponieważ zamiast chłodzić to moje urządzenie mrozi. Czy udzielacie porad w takich kwestiach? Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.

Lodówka dwudrzwiowa Samsung

Szwederowo, Konopna, Bydgoszcz
Posiadam problem przy sprzęcie AGD, a konkretnie przy chłodziarce. Wczoraj postanowiłam, że wyczyszcze bardzo dokładnie wnętrze tego urządzenia. Oczywiście na koniec wytarłam na sucho i podłączyłam chłodziarkę do kontaktu. Teoretycznie działała dobrze, ale po kilku godzinach zauważyłam, że w zamrażalniu powstało dużo lodu i nie działa automatyczne rozmrażanie. Jaka może być tego przyczyna?

Fachowiec do chłodziarko-zamrażarki LG

Bydgoszcz, Jagiellońska
Dzień dobry, Nie działa No-Frost. Lodówka była jeszcze kilka dni temu na gwarancji, ale akturat problem pojawił się dziś. Góra działa bez problemu, ale druga część jest tak zmrożona, że nie mogę wyjąć mięsą. Opcja automatycznego rozmrażania nie chciała. Co można zrobić w jakiej sytuacji?

 

Twoja lodówka buczy, szumi i wydaje inne niepokojące dźwięki? Podczas jej pracy często pojawiają się problemy z chłodzeniem? Najwyższa pora skorzystać z pomocy serwisu, którego zakres działalności to między innymi naprawa lodówek. Jesteś mieszkańcem Bydgoszczy? Dzięki Naprawek.pl znajdziesz sprawdzone serwisy lodówek LG i innych marek. Naszymi partnerami zostają wyłącznie fachowcy z wiedzą i kwalifikacjami, którzy naprawiają lodówki od lat. Skontaktuj się z wybranym serwisem lodówek z Bydgoszczy już teraz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502