Naprawa Kuchenek Sosnowiec

Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pełen profesjonalizm! Myślałem, że moja kuchenka nadaje się do wyrzucenia, jednak po interwencji pana z serwisu kuchenki elektrycznej działa jak nowa. Jestem bardzo zadowolony z fachowej wiedzy, a także ze sprawnej i co dla mnie najważniejsze - skutecznej wymianie zegara. Zdecydowanie polecam wszystkim i sam na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego wsparcia."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Kuchenek Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jeśli kogoś interesuje pilny serwis kuchenki, to bez wahania polecam kompleksowe usługi tego specjalisty. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy - koszt wstępnie oszacował już podczas rozmowy telefonicznej. Polecam za jakość, solidność oraz zaangażowanie, jednak przede wszystkim za bardzo dobry kontakt."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje serwis kuchenki?

Sosnowiec, Środula
Jestem posiadaczem kuchenki 3-palnikowej. Jeden palnik daje płomień porządny, taki, że aż garniki podskakują. Niestety pozostałe 2 palą bardzo słabiutko, niekiedy płomyki nie chcą nawet objąć całego krążka. Problem polega na tym, że producent kuchni tak ją zabezpieczył, że krążków nie można odkręcić, by dostać się do dysz i je jakoś wyczyścić. Czy mogę prosić o pomoc jakiegoś fachowca?

Serwis kuchenek elektrycznych poszukiwany

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich
Szukam solidnego fachowca do naprawy sprzętów kuchennych. Ostatnio w moim urządzeniu coś się dzieje i jeden palnik w ogóle nie pali. Rozumieją Państwo, że jest to bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc.

Szukam serwisu kuchenek elektryczno-gazowych Boscha

Sosnowiec, Orla
Dzień dobry. Mam awarię iskrownika w mojej kuchence. Jest jakiś problem przy powstawaniu iskry, palnik nie chce się w ogóle rozpalić. Kuchenka jest czysta, nic podejrzanego się na niej nie znajduje ani nie znajdowało. Czym to może być spowodowane? Proszę o pilną odpowiedź, brakuje mi już pomysłów.

Ile wyniesie naprawa kuchenki gazowej Electrolux?

Sosnowiec, Słona, Pogoń
Jakiś czas temu myjąc kuchenkę gazową nalałam wody tam, skąd wylatuje gaz. Teraz urządzenie nie chce odpalić. Czy mają Państwo jakiegoś fachowca, który zajmuje się takimi naprawami? Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie ważne.

Szukam serwisu kuchenek wolnostojących Gorenje

Niwka, Wojska Polskiego
Jestem zainteresowany naprawą mojego urządzenia firmy Gorenje. Palniki nie chcą łapać iskry, a kiedy już się zapalą, iskra natychmiast gaśnie. Jaki byłby koszt naprawy i w jakim czasie mogłaby ona zostać wykonana?

Fachowiec naprawiający kuchenki do zabudowy Amica

Klimontów, Gwiezdna
Ostatnio robiłem spaghetti i przez przypadek potrąciłem garnek, przez co cały sos wylał się prosto na kuchenkę. Poskutkowało to tym, że teraz mam problem z działaniem jednego palnika. Czy dałoby się to jakoś naprawić? Urządzenie dokładnie wyczyściłem, a dalej występuje ten sam problem.

Czy ktoś w pobliżu naprawia maszynki gazowe Electrolux?

Hubala
Zepsuła nam się kuchenka marki Electrolux. Wygląda to na brud albo jakieś zanieczyszczenie, kurki od gazu nie chcą się włączyć, a kiedy się włączają, nie można ich wyłączyć, przez co gaz się ulatnia i sytuacje bywają niebezpieczne. Czy mają Państwo jakiegoś serwisanta, który mógłby na to spojrzeć?

Jaki jest koszt naprawy kuchenki gazowo-elektrycznej MPM?

Sosnowiec, Maczki, Spacerowa
Moją kuchenkę szlag trafił. To znaczy nie tyle, że nie działa, tylko ulatnia się z niej gaz i nie spala go dokładnie. Proszę mi powiedzieć, czy mają Państwo jakichś fachowców, którzy znają się na kuchenkach gazowo-elektrycznych? Czy da się to jeszcze jakoś odratować? Proszę o odpowiedź.

 

Palnik w kuchence gazowej syczy? Zapalarka w urządzeniu pracuje przez cały czas? To problemy, które najszybciej rozwiąże specjalista od naprawy kuchenek. W serwisie Naprawek znajdziesz rzetelnych, uczciwych i godnych zaufania fachowców, którzy błyskawicznie znajdą przyczynę usterki i naprawią AGD w Sosnowcu. Postaw na pełen profesjonalizm w korzystnej cenie. Zadzwoń do wybranego serwisu kuchenek gazowych z Sosnowca, a Twój sprzęt będzie jak nowy. Umów się na wizytę z ekspertem od naprawy kuchenek gazowych już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502