Naprawa Kuchenek Pruszków

Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis z naprawą kuchenki na miejscu nie miał żadnych problemów. Z zadaniem panowie poradzili sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Wszystko przebiegło bez większych problemów i uwag, a efekt końcowy był naprawdę zadowalający. Polecam serdecznie, a telefon do pana zapisuję."
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki gazowej dla tych fachowców wielkim wyzwaniem nie była. Panowie rzeczowo i konkretnie wykonali powierzone im zadanie, widać było, że pracę wykonują z przyjemnością, a nie z przymusu. Polecam gorąco za wzorowe podejście do klienta i ogromne zaangażowanie w usługę! Telefon już zapisałem, bo pewnie jeszcze będzie mi kiedyś potrzebny."
Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to bardzo dobry fachowiec, usterka naprawiona została w niecałe 10 minut, pomimo wieczoru i soboty pan przyjechał do mnie w ciągu pół godziny. Konkurencja niech się od niego uczy, bo takich fachowców, którzy pracę wykonują na medal i na dodatek w tak przystępnej cenie, wielu w okolicy nie ma Jeszcze raz dziękuję i polecam każdemu, komu potrzebna jest pilnie naprawa kuchenki."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Naprawa Kuchenek Pruszków
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis kuchenki elektrycznej. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, zadanie wykonali solidnie i sumiennie, a za pracę wzięli naprawdę niewiele. To fachowcy o nienagannej kulturze pracy, którym warto zlecać tego typu naprawy. Polecam."

 

Palnik w kuchence gazowej nie daje iskry lub głośno pracuje? A może żaden z palników się nie zapala? Problem nie rozwiąże się sam. Skorzystaj z pomocy sprawdzonego serwisu AGD z Pruszkowa. Na stronie Naprawek znajdziesz dobrych fachowców, dla których naprawa kuchenki elektrycznej w Pruszkowie nie jest żadnym problemem. Dla doświadczonych fachowców nie istnieją awarie, których nie dałoby się naprawić. Profesjonalizm firm AGD od Naprawek potwierdza rosnące każdego dnia grono zadowolonych klientów. Wybierz profesjonalistów i zadzwoń już teraz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502