Naprawa Kuchenek Białystok

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Białystok.
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas oczekiwania na napawę maszynki elektrycznej Candy?

Białystok, Dojlidy, Motyla
Kontaktuję się w sprawie mojej kuchenki do zabudowy. Chciałbym zorientowac się w terminach na naprawy w państwa serwisie. Kuchenka wybija korki i powoduje zwarcie w instalacji. Czy znajdę tu pomoc?

Ile wyniesie naprawa kuchenki elektrycznej?

Białystok, Rycerska, Jaroszówka
Dzień dobry. Interesuje mnie wycena naprawy urządzenia, czteropalnikowego, wolnostojącego. Urządzenie robi zwarcie i wybija korki w domu. Nie potrafię wytłumaczyć co mogło się stać. Nic się nie wylało ani nie uszkodziło. Może jakas częśc się zuzyla? Czy moze podjechac jakis serwisant i zrobic przegląd?

Popsuta kuchenka do zabudowy Amica

Białystok, Antoniuk
Witam państwa serdecznie. Pilnie szukam kontaktu do serwisu w okolicy, który naprawia domowe urządzenia AGD tej marki. Mam kuchnię gazowo-elektryczną. Nie działa pole grzewcze. W urządzeniu są cztery palniki i dwa nie działają prawidłowo. Płomień jest bardzo mały i mimo regulacji pokrętłem nic się nie zmienia. Czy w pobliżu znajdę serwisanta, który się tym zajmie?

Ile kosztuje naprawa kuchni gazowej marki Electrolux

Białystok
Witam. Na moje nieszczęście dwa dni przed pzyjazdem teściowej popsuła się kuchenka na gaz. Teściowa obiecała, że ugotuje nam jej popisowe danie i jak na złośc akurat teraz musiały popsuć się palniki. Czy znajdę szybko jakiegoś serwisanta, który pomoże mi w tej sytuacji? W jakiej cenie jest przyjazd fachowca do przeglądu?

Jaki jest koszt naprawy kuchenki MPM

Dziesięciny, Białystok
Witam. Pisze w imieniu córki, która jakiś czas temu kupiła używaną kuchnię czteropalnikową. Córka zgłosiła, że pokrętła nie chcą się kręcić, albo chodza za ciężko i źle się korzysta z urządzenia. Czy taka usterka nadaje się do naprawy? W jakiej cenie może być usługa wymiany pokręteł?

Potrzebna naprawa kuchenki wolnostojącej Indesit

Białystok, Hetmańska
Szukam godnego polecenia, solidnego fachowca, który zajuje się sprzętem kuchennym. Mam urządzenie gazowo-elektryczne i ostatnio coś dzieje się z jednym z palników. Płomień jest nieregularny, jakby po jednej stronie większy, po drugiej mniejszy. Czy taka usterka kwalifikuje się do zakresu uslug państwa serwisu?

Szukam fachowca do kuchenki elektryczno-gazowej Beko

Piaski, Wesoła
Jestem zainteresowana usługą w państwa serwisie. Moje urządzenie nie chce grzać. Palniki nie reagują na pokrętła. Popsuły sie po tym jak wylałam zupę na pole grzewcze. Czy to kwalifikuje się do naprawy?

Poszukiwany fachowiec do płyty gazowej

Ciołkowskiego, Białystok
Mieszkam w domku jednorodzinnym, mam w kuchni kuchenkę wolnostojącą na gaz. Potrzebuję serwisanta, który zrobi przegląd urzadzenia ponieważ obawia się, że może ulatniać się gaz. Ponadto jeden z czterech palników nie chce działać prawidłowo, ponieważ płomień jest za mały pomimo regulacji pokrętłem.

 

Słaby płomień palnika w kuchence gazowej? Kuchenka elektryczna wybija bezpiecznik? W takich sytuacjach niezbędna będzie pomoc profesjonalnego serwisu AGD. Nie szukaj daleko. Na stronie Naprawek odkryjesz firmy AGD, które zajmują się naprawą kuchenek gazowych i elektrycznych. Mieszkasz w Białymstoku? Doskonale się składa. Fachowców współpracujących z Naprawek.pl wyróżnia pełen profesjonalizm, solidność i skrupulatność, co przekłada się na skuteczną naprawę kuchenek. Białystok docenił już ich usługi. Doceń i Ty!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502