Naprawa i serwis komputerów i laptopów Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa Komputerów w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebny serwis komputerowy Toshiba

Grunwaldzka, Zamość
Chciałbym wezwać fachowca do mojego laptopa. Komputer wymaga czyszczenia, ponieważ od zakupu kilka lat temu nikt tego nie robił. Chciałbym zapytac, ile może wynieśc koszt takiego przeczyszczenia? Kiedy były najbliższy możliwy termin?

Niesprawny komputer

Zamość, Harcerska
Dobry wieczór państwu. Kupiłem wczoraj od znajomego stary komputer z myślą, że użycze go dzieciom do zabawy (rysowanie, gry itp). Sprzet z racji na swój wiek potrzebuję konfiguracji. Chciałbym przygotować komputer do użytku. Czy zajmujecie się usługami w domu na miejscu? Ile może kosztować taka usługa?

Serwis komputerowy Asus

Promienna, Zamość
Prosze o pilną poradę. Mam komputer, killuletni, starszego typu. Urządzenie nie włącza się. Probowałem wyłączyć z zasilania na całą dobę, ale nic to nie pomogło. Co mogę jeszcze zrobić? Czy konieczna będzie wizyta fachowca? Bardzo zależy mi na uratowaniu tego sprzętu.

Ile kosztuje serwis laptopów HP?

Zamość, Partyzantów
Witam państwa serdecznie. Mam dziś ogromnego pecha. Niechcący podczas spożywania śniadania wylałam kawę na klawiaturę nowiutkiego laptopa. Jestem bardzo zła, bo urzadzenie teraz nie chce się włączyć. Próbowałąm włożyć do ryżu, ale nic to nie pomogło. Czy zajmujecie się serwisem po zalaniu? Jakich metod używacie do osuszania sprzetu elektronicznego?

Szukam naprawy komputera

Ładna, Zamość
Mam dośc stary laptop, który od jakiegoś czasu odmawia posłuszeństwa. Najbardziej denerwuje mnie to, że nie widzi Wifi i muszę korzystać z kabla sieciowego zamiast bezprzewodowego łącza. Czy da się to naprawić?

Dzielnice Zamościa, w których możesz zamówić naprawę komputera

 1. Janowice
 2. Karolówka
 3. Kilińskiego
 4. Majdan
 5. Nowe Miasto
 6. Orzeszkowej-Reymonta
 7. Partyzantów
 8. Planty
 9. Promyk
 10. Rataja
 11. Słoneczny Stok
 12. Stare Miasto
 13. Świętego Piątka
 14. Zamczysko
 15. Jana Zamoyskiego
 16. Powiatowa
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502