Naprawa Komputerów Swarzędz

Emil Pikulski MedykPC

Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 967 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni

Naprawa Komputerów Swarzędz

Naprawa komputerów stacjonarnych Naprawa laptopów Obsługa informatyczna Pogotowie komputerowe
Emil Pikulski MedykPC O nas:

MedykPC to niezastąpiona pomoc informatyczna dla każdego użytkownika sprzętu komputerowego w Swarzędzu. Podstawą naszej działalności jest naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych, ale świadczymy także usługi z zakresu doradztwa i obsługi informatycznej firm. Dobro naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego nie pozwalamy sobie na niekompetencję czy opóźnienia. Kierując do nas swój problem, możesz liczyć na szybką reakcję, drobiazgową diagnozę i skuteczną naprawę. Nie czekaj i zadzwoń do nas, by skorzystać z usług najrzetelniejszego pogotowia komputerowego w Swarzędzu.

Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 49 zł
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego fachowca?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń Prośba o wycenę