Naprawa i serwis komputerów i laptopów Opole

Piszczan Tomasz OPOLKOM - Opieka Informatyczna
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły

Piszczan Tomasz OPOLKOM - Opieka Informatyczna

Naprawa i serwis komputerów i laptopów Opole
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
17.03.2021 Grotowice, Opole
"Pierwsza wizyta z komputerem stacjonarnym w tym serwisie i z ręką na sercu możemy potwierdzić bardzo dobre opinie o fachowości oraz podejściu do klienta. Praca wykonana została znakomicie, do tego za normlaną stawkę. Polecamy z ręką na sercu, bo lepszego fachowca w dzisiejszych czasach na pewno nie znajdziemy i jak tylko będziemy mieć kiedyś jakiekolwiek problemy ze sprzętem, na pewno tu wrócimy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy komputera Lenovo?

2021-02-15 Opole
Witam! Komputer nie chcę się włączyć po zamontowaniu nowej płyty głównej i procesora. Świeci się tylko zielona dioda na płycie. Czy mogą mi Państwo polecić jakiegoś informatyka, który spojrzałby na ten sprzęt i powiedział, co mogło się zepsuć? Proszę o odpowiedź.

Serwis komputerowy HP

2021-02-09 Opole, Brynicka, Świerkle
Mój komputer strasznie się muli i poszukuję informatyka, który zajmuje się czyszczeniem systemu z różnych śmieci. Kilka razy używałem programu znalezionego w Internecie, ale tylko pogorszył sytuację. Jaki byłby koszt takiej usługi?

Naprawa komputera stacjonarnego Huawei

2021-01-10 Borki
W niedzielę zalał mi się laptop. Czystą wodą, ale dość sporo, cała szklanka się przewróciła i rozlała po całej klawiaturze, całe biurko było w wodzie. Jak można się domyślić urządzenie teraz nie działa, nie chce się włączyć. Czy mogę liczyć na pomoc informatyka, który naprawia komputery po zalaniu?

Czy ktoś w okolicy naprawia laptopy Dell?

2020-11-04 Opole
Witam, zależy mi na usłudze powiększenia pamięci w moim laptopie. Sprzęt nie jest stary, ma raptem 2 lata. Czy mogą mi Państwo polecić jakiegoś informatyka, który podjąłby się takiej usługi? Z kosztami jakiego rzędu muszę się liczyć?

Naprawa komputera na jutro

2020-10-18 Opole, Zakrzów, Ptasia
Witam, mam kłopot z moim komputerem. Dzisiaj po podłączeniu dysku do kompa sprzęt nie chciał się włączyć. Po wciśnięciu przycisku na obudowie, wentylatory krecą się tylko przez chwilę. Podłączyłem drugi zasilacz i sytuacja jest taka sama - wentylatory kreca się przez moment. Co może być tego przyczyną?

Ile kosztuje naprawa laptopa LG?

2020-07-22 Opole, Oleska
Witam serdecznie, przy otwieraniu laptopa pękła mi obudowa, a dokładniej wyłamał się prawy róg dolnej obudowy. Konieczna będzie jej wymiana, ponieważ laptop przestaje się trzymać. Stąd też moje pytanie: jaki byłby koszt wymiany obudowy i ewentualnie zawiasów w tym urządzeniu? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Potrzebuję serwisu laptopów

2020-07-05 Opole, Sławice
Dzień dobry, przymierzam się do zakupu komputera za ok. 4000zł i chciałbym go skonfigurować w taki sposób, by pomieścić na nim dużą ilość gier. Czy zajmujecie się konfiguracją sprzętu komputerowego? Jaki byłby koszt takiej usługi? Proszę o informację zwrotną.

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić naprawę komputera

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej

Zobacz również inne usługi w mieście Opole

732 080 502