Pogotowie komputerowe Łódź

Comstar

Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 967 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni

Naprawa Komputerów Łódź

Naprawa komputerów stacjonarnych Naprawa laptopów Obsługa informatyczna Pogotowie komputerowe
Comstar O nas:

Problem z włączeniem komputera? Dostępem do sieci? Zawieszaniem się Twego laptopa w najmniej spodziewanych momentach? A może musisz pozbyć się wirusów lub odzyskać dane? Comstar to profesjonalny i doświadczony serwis komputerów z Łodzi, dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu serwisowania i modernizacji sprzętu komputerowego. Firma zajmuje się kompleksową naprawą i modernizacją komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Obsługa informatyczna prowadzona jest bardzo rzetelnie. Usługi serwisu są realizowane na zasadzie dojazdu do klienta na terenie Łodzi i okolic.

Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 49 zł
dojazd - gratis

Naprawa Komputerów Łódź

Naprawa laptopów Naprawa komputerów stacjonarnych Obsługa informatyczna Pogotowie komputerowe
Top Komputer Lucyna Nastarowicz, Agnieszka Nastarowicz S.C O nas:

Pogotowie komputerowe, które wie, jak uratować zalanego laptopa lub jak przyspieszyć pracę komputera znajdziesz w Łodzi – to serwis „Top Komputer”. Nasza firma działa w branży elektronicznej i IT już od 2002 roku. Przez wszystkie lata działalności stale szkolimy nasz zespół i inwestujemy w nowoczesne narzędzia, by móc ekspresowo, skutecznie i solidnie usunąć każdą komputerową usterkę. Nasze usługi informatyczne doceniło już wiele klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól nam zająć się Twoim problemem. Czekamy na Twój telefon!

Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 30 zł
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego fachowca?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń Prośba o wycenę