Naprawa Klimatyzacji Świecie

Naprawa Klimatyzacji Świecie

Naprawa lodówek
Zakład Elektromechaniki Chłodniczej Inchłód Gunther Janusz O nas:

Odpowiedni i systematyczny serwis klimatyzatorów pozwala na uzyskanie czystego i dobrej jakości powietrza, w temperaturze jakiej oczekujesz.  Takie zlecenia przekaż specjalistom, którzy znają sprawdzone sposoby, na zwiększenie wydajności Twojego urządzenia. Postaw na „Inchłód” - serwis z doświadczeniem i lidera w dziedzinie chłodnictwa na terenie Świecia i okolic. Naszą specjalizacją, którą zajmujemy się już od 1997 roku, jest naprawa i montaż klimatyzacji, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurach, lokalach czy magazynach. Zadzwoń do nas, a pokażemy Ci, na co nas stać!

3 lata 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 90 zł
dojazd - gratis
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego fachowca?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń Prośba o wycenę