Naprawa Ekspresów do Kawy Gdańsk

IDSERWIS SP. Z O. O.
4.5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły

IDSERWIS SP. Z O. O.

Naprawa Ekspresów do Kawy Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Mieszkasz na terenie Trójmiasta lub okolic zastanawiasz się, który serwis AGD najlepiej poradzi sobie z naprawą Twoich urządzeń? Postaw na najlepszych specjalistów w regionie i wybierz firmę IDSERWIS. Nasi specaliści skutecznie pomogą uporać Ci się ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Fachowiec napraw ekspresów do kawy na już!

2021-02-28 Myśliwska
Witam serdecznie, chciałabym poradzić się z problemem. Ekspres, który posiadam od jakiegoś czasu, przestał grzać wodę. Gdy chce sobie zaparzyć herbatę, leje się zimna woda. Czy to problem z grzałką?

Jaki czas naprawy ekspresu do kawy Jura?

2021-02-25 Gdańsk, Obrońców Wybrzeża, Przymorze
Człowiek z rana chce sobie zrobić kawę, włącza ekspres, ustawia ulubioną kawę i okazuje się, że kawa jest wręcz przeźroczysta i letnia. No złość od rana człowieka trafia. Pewnie grzałak wody się popsuła i muszę oddać ekspres do serwisu. Jaki jest czas naprawy takiej usterki?

Szukam serwisu ekspresów do kawy Saeco

2021-02-22 Orunia, Platynowa
Czy wiedzą Państwo gdzie w pobliżu znajduje się serwis ekspresów do kawy, specjalizujących się w danym modelu? Mój ekspres od pewnego czasu nie spienia mleka. Zauwayłam to dopiero teraz bo rzadko pije kawę z mlekiemz a zwłaszcza latte.

Potrzebuje serwisu ekspresów do kawy Krups

2021-02-07 Gdańsk, Przytulna
Posiadam ekspres od kilku lat, nie było z nim nigdy porblemu. Regularnie był odkamieniany i czyszczone były pojemniki. Dziś po zrobieniu sobie kawy i wypiciu pierwszego łyka, poczułam dziwny metaliczny posmak. Czy specjalizujecie się w tych modelach? Jaka cena naprawy?

Naprawa ekspresu ciśnieniowego Jura

2021-02-07 Wrzeszcz, Grunwaldzka, Gdańsk
Babcia przywiozła mi taki sprzęt zza granicy, więc odwożenie go do supermarketu tam nie wchodzi w grę. Od razu po wypakowaniu z pudełka okazało się że nie włącza się. Nie znam się na takich urządzeniach, ale podejrzewam że to może być problem z jakimś niedopiętym kabelkiem czy coś takiego. Szukam techników znających się na takich rzeczach

Poszukuję serwisu do przeglądu ekspresu do kawy DeLonghi

2021-02-04 Gdańsk, Radarowa, Matarnia
Zauważyłam od jakiegoś czasu, że kawa w ziarnach, którą kupuje źle smakuje. Na początku myślałam, że winowającą są ziarna, ale zmieliłam ją w młynku elektrycznym i smakuje normalnie. Czy ekspres może być powodem złego smaku?

Popsuty ekspres ciśnieniowy

2020-10-07 Osowa, Wodnika, Gdańsk
Uwielbiam po pracy wypić sobie latte. Kupiłam dziś nową kawę ziarnistą i chciałam ją wypróbować. Ustawiłam ekspres, nalałam mleko do pojemnika i poszłam na chwilę do salonu. Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam kawę bez mleka. Na początku myślałam, że coś źle ustawiłam. Okazało się, że ekspres nie pobiera mleka.

Potrzebuje kogoś do ekspresu ciśnieniowego

2020-09-07 Gdańsk, Bzowa
Im szybciej ktoś mógłby się pojawić tym lepiej. Sprawa jest poważna, ponieważ ekspres jest zabudowany a wycieka z niego cały czas woda. Nie możemy pozwolić, żeby zniszczyły się meble, dlatego liczy się czas. Nigdy wcześniej się coś podobnego nie działo i nie możemy stwierdzić co to mogło spowodować.

Pilny serwis ekspresu ciśnieniowego DeLonghi

2020-08-09 Gdańsk, Pelplińska, Żabianka
Prowadzę małą kawiarenkę. Ekspres, który posiadam zaczął głośno hałasować co jest bardzo niepokojące. potrzebuje pilnej naprawy najlepiej z terminem na dziś. Jest to jedyny ekspres jaki posiadam, a mielenie w młynku elektycznym niejest zbyt komfortowe. Dodatkowo nie nadaje kawie takiego aromatu bo zmielona kawa wywietrzeje.
732 080 502