Naprawa Drukarek Zielona Góra

TYLDA KOMPUTERY Sp. z o.o.
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły

TYLDA KOMPUTERY Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Zielona Góra
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana została w mieszkaniu, cena była przystępna, a panowie z serwisu drukarki laserowej - kompetentni i odpowiedzialni. Polecamy serdecznie wszystkim ich fachowe i niedrogie usługi, a numer telefonu zapisujemy sobie na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo, co nas spotka w przyszłości."
AVARUS MAREK JEZIORSKI
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły

AVARUS MAREK JEZIORSKI

Naprawa Drukarek Zielona Góra
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Awaria urządzenia biurowego? W przypadku takich sytuacji, skontaktuj się z serwisem, który solidnie usunie usterkę. Firma AVARUS to nowoczesny serwis niszczarek i urządzeń biurowych, który gwarantuje najwyższą jakość usług. Postaw na ekspercką wiedzą ...

Tomasz Kot PHU "INFOCOPY"

Naprawa Drukarek Zielona Góra
Sprawdź szczegóły
Pilnie poszukujesz odpowiedniej firmy, która szybko i skutecznie pomoże Ci w przypadku awarii drukarki na terenie Żagania? Infocopy – firma z długoletnim stażem, olbrzymim doświadczeniem i wiedzą, z pewnością okaże się najlepszym wyborem! Świetnie

FUH "MONI" MIROSŁAW GRUDA

Naprawa Drukarek Zielona Góra
Sprawdź szczegóły
Samodzielne próby usunięcia awarii zapewne nie zakończą się sukcesem. Zdecydowanie najlepszą opcją będzie kontakt z fachowcami z firmy „Moni”. Od wielu lat oferujemy m.in. naprawę laptopów, naprawę komputerów stacjonarnych, ich
Wybrane zlecenia

Błąd w drukarce atramentowej Lexmark

Sulechowska, Zdrojowe
Dzień dobry. Kontaktuję się z państwem, ponieważ spotkał mnie dziwny przypadek związany z moją drukarką. Coś się w niej poprzestawiało, albo ja coś pozmieniałem, no ale aktualnie urządzenie nie drukuje na czarno. Dopiero, jak ustawi się wydruk w kolorze, to wtedy kartka wychodzi wydrukowana. Nie wiem, o co tu chodzi.

Ile kosztuje naprawa ksero?

Zielona Góra, 1 Maja
Mam do naprawy kserokopiarkę, sprzęt dosyć stary, ma już ponad 8 lat, działa dobrze, ale od jakiegoś czasu głośno pracuje. Za każdym razem, gdy jest coś kserowane buczy, wydaje dziwne, głośne dźwięki. Mam nadzieję, że naprawa jest możliwa i nie trzeba będzie kopować nowego urządzenia.

Uszkodzona drukarka atramentowa

Pileckiego
Drukarka nie drukuje. Tusze wydaje mi się, że dobrze są włożone, kolega jeszcze sprawdzał, urządzenie uruchomione, podłączone kablem do komputera i niestety dla niego niewidoczne. Próbowaliśmy pozmieniać coś w ustawieniach, ale niestety sami nie jesteśmy w stanie nic więcej zrobić.

Jaki byłby koszt za naprawę drukarki laserowej Brother?

Prosta, Zacisze
Ile wyniósłby mnie serwis urządzenia biurowego, które nie włącza się? Jest to sprzęt bezprzewodowy, kompatybilny z komputerem za pomocą wifi, niestety nie mogę z niego korzystać, ponieważ przycisk ON/OFF nie działa, drukarka na niego nie reaguje. Dlaczego?

Potrzebuję fachowca do niszczarki

Zielona Góra, Batorego, Anny Jagielonki
Szukam pana do naprawy urządzenia do niszczenia kartek. Pracujemy w kancelarii podatkowej, dlatego też koniecznie potrzebujemy tej niszczarki każdego dnia podczas naszej pracy. Dziś rano koleżanka zauważyła, że sprzęt nie działa, w ogóle nie chce się włączyć.

Chciałbym umówić serwis drukarki na jutro

Zielona Góra
Czy można u państwa zamówić taką usługę jak wymiana tuszu/tonera? Powiem szczerze, że jestem całkiem zielona w tym temacie, a ostatnio kupiłam sobie takie urządzenie, które przestało drukować, podejrzewam, że skończył się atrament.

Szukam serwisu w pobliżu do kserokopiarki Brother

Malczewskiego, Zielona Góra, Cegielnia
Z urządzenia zamiast właściwie wydrukowanej kartki wychodzą jakieś mazańce. Inaczej mówiąć, część drukująca strasznie brudzi wydruk, tekst jest rozmazany, czasami całkowicie nieczytelny. Urządzenie jest wielofunkcyjne.

Zobacz również inne usługi w mieście Zielona Góra

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502