Naprawa Drukarek Zambrów

Biuro Serwis Paweł Kujawski
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowaliśmy pilnie serwisu urządzeń wielofunkcyjnych, ponieważ wydruki były nieczytelne, a sprzęt chodził bardzo wolno i strasznie przy tym hałasował. Panowie nie mieli najmniejszego problemu z podaniem przyczyny takiego stanu rzeczy i szybko zajęli się naprawą urządzenia, które do odbioru było jeszcze tego samego dnia. Polecamy z ręką na sercu usługi tych wykonawców i sami chętnie będziemy dalej współpracować."
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Zambrów
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą sprzętu biurowego niestety nie byliśmy w stanie sobie poradzić, czego nie możemy powiedzieć o tych panach - pracę wykonali niemal z zamkniętymi oczami, a cena za usługę wykonaną w firmie była naprawdę przystępna. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać ich usługi osobom, które mają problem ze sprzętem."
COPY-TECH FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJCIECH GROMAK
4.4
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis drukarki warto mieć zawsze pod ręką. Panowie dali się poznać jako osoby uczciwe, sumienne i odpowiedzialnie, które dokładnie znają budowę i zasadę działania tego typu urządzeń. W domu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie i uczciwie, a ceny mieli bardzo przystępne. Takich fachowców należy wspierać. Polecamy serdecznie każdemu w potrzebie!!!"
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502