Naprawa Drukarek Zabrze

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 58
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis drukarki zawsze warto mieć pod ręką. Panowie do zadania podeszli rzetelnie i uczciwie, praca nie zajęła im wiele czasu, a efekty widoczne były już przy ponownym włączeniu urządzenia. Polecamy serdecznie znajomym, telefon do kontaktu zapisujemy."

Recent Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Zabrze
Zdarza się, że sprzęt komputerowy, na którym musimy polegać, nagle odmawia posłuszeństwa. Dla wielu z nas są to stresujące chwile, zwłaszcza gdy laptop albo komputer są nam niezbędne w pracy. Zaliczasz się  do takich osób? Musisz pozbyć się

Grzegorz Janik- XEROPLEX

Naprawa Drukarek Zabrze
Od wielu już lat specjalizujemy się w skutecznych działaniach naprawczych związanych z drukarkami wszystkich marek, podobnie zresztą jak urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek. Każdy zgłaszający się do nas klient, może liczyć na nasze doświadczenie

Wałek Agnieszka zatuszuj.pl

Naprawa Drukarek Zabrze
Twoja drukarka zdecydowanie wolnej drukuje, faks nie chce odbierać wiadomości, a niszczarka coraz częściej się zacina? Pamiętaj, że ogromne znaczenie ma Twoja szybka reakcja, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zdecyduj się na usługi serwisu Zatuszuj.pl. Nasze bogate
Wybrane zlecenia

Niesprawna niszczarka Epson

Zabrze, Zaborze
Witam państwa serdecznie. Mam problem z urządzeniem do niszczenia papieru. Przy próbie uruchomienia okazuje się, że urządzenie się nie włącza. Nie działają też żadne inne funkcje. Podejrzewam, że zbyt długo sprzet stał nieużywany. Czy naprawiacie takie urządzenia?

Awaria urządzenia wielofunkcyjnego

Borowa, Zabrze, Rokitnica
Mam awarię drukrki. Problem polega na tym, że zostawia szeroki pasek na wydruku. Informatyk instalował nowe sterowniki oraz oprogramowanie, ale po prywróceniu ustawień domyślnych, nic to nie pomogło. Obawiam się, że usterka jest ardziej mechaniczna i problem jest gdzieś w środku sprzętu.

Ile kosztuje naprawa sprzętu biurowego Canon?

Pod Borem
Witam serdecznie, od jakiegoś czasu zauważyłem małe czarne plamki na wydruku. Dziś podczas wydruku ważnych dokumentów okazało się, że na całej długości ubrudzony jest cały dokument. Ile wyniosłaby mnie naprawa sprzętu tego modelu? Czy jest to opłacalne? Proszę o pilną informację.

Szukam serwisu w okolicy do drukarki atramentowej HP

Zabrze, Leśna
Witam, chciałabym zgłosić awarię kserokopiarki w moim domu. Urządzenie nie łączy się z komputerem. Połączone jest kablem, ale komputer nie czyta obecności drukarki. Chciałabym zapytać czy jakiś fachowiec moze przyjechać sprawdzić sprzęt. W jakim czasie można spodziewać się naprawy?

Niesprawna kserokopiarka

Zabrze, Grzybowice, Handlowa
Poszukuję serwisu urządzeń wielofunkcyjnych w okolicy. Mam sprzęt, który nie włącza się. Z urządzenia korzystam do użytku domowego, ale potrzebuję żeby było sprawne. W jakim czasie może przyjechać fachowiec?

Szukam serwisu do naprawy drykarki Konica Minolta

Zabrze, Kasprowicza
Dzień dobry. Mam niesprawne biurowe urządzenie wielofunkcyjne. Sprzęt od jakiegoś czasu nie pobiera papieru. Potrzebuję urządzenia do pracy dlatego awaria jest dla mnie dość uciążliwa. Pomożecie?

Potrzebna naprawa drukarki laserowej na jutro

Maciejów, Zabrze
Mam kilkuletnie urządzenie drukujące. Zawsze działało bez zarzutu ale w ostatnim czasie ciągle coś się dzieje. Dziś okazało się, że nie drukuje z Worda. Potrzebuję pomocy fachowca, który zrobi przegąd urządzenia i dprowadzi je do porządku. W jakiej cenie jest przyjazd fachowca?

Potrzebuję naprwy sprzętu biurowego Canon

Mikulczyce, Kościuszki
Poszukuję specjalisty od naprawy uszkodzonego sprzętu. Drukarka była nieużywana przez rok. Stała w szafie. Dziecko chciało coś sięgnąć i przy okazji zrzuciła drukarkę. Po uruchomieniu jej okazało się, że nie widzi tonera.

Zobacz również inne usługi w mieście Zabrze

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502