Naprawa Drukarek Zabrze

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Szukasz specjalistów, dla których nie ma zadań niemożliwych do wykonania? Nie mogłeś lepiej trafić! Od wielu lat solidnie i odpowiedzialnie naprawiamy i serwisujemy sprzęt komputerowy oraz urządzenia biurowe. Możesz być pewny, że dzięki perfekcyjnej naprawie wspomnianych wyżej urządzeń uda nam się znacznie przedłużyć ich żywotność. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wysokim kompetencjom, a na pewno będziesz zadowolony z poziomu naszych usług!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Niesprawna niszczarka Epson

2021-02-17 Zabrze, Zaborze
Witam państwa serdecznie. Mam problem z urządzeniem do niszczenia papieru. Przy próbie uruchomienia okazuje się, że urządzenie się nie włącza. Nie działają też żadne inne funkcje. Podejrzewam, że zbyt długo sprzet stał nieużywany. Czy naprawiacie takie urządzenia?

Awaria urządzenia wielofunkcyjnego

2021-02-02 Borowa, Zabrze, Rokitnica
Mam awarię drukrki. Problem polega na tym, że zostawia szeroki pasek na wydruku. Informatyk instalował nowe sterowniki oraz oprogramowanie, ale po prywróceniu ustawień domyślnych, nic to nie pomogło. Obawiam się, że usterka jest ardziej mechaniczna i problem jest gdzieś w środku sprzętu.

Ile kosztuje naprawa sprzętu biurowego Canon?

2021-01-02 Pod Borem
Witam serdecznie, od jakiegoś czasu zauważyłem małe czarne plamki na wydruku. Dziś podczas wydruku ważnych dokumentów okazało się, że na całej długości ubrudzony jest cały dokument. Ile wyniosłaby mnie naprawa sprzętu tego modelu? Czy jest to opłacalne? Proszę o pilną informację.

Szukam serwisu w okolicy do drukarki atramentowej HP

2020-12-27 Zabrze, Leśna
Witam, chciałabym zgłosić awarię kserokopiarki w moim domu. Urządzenie nie łączy się z komputerem. Połączone jest kablem, ale komputer nie czyta obecności drukarki. Chciałabym zapytać czy jakiś fachowiec moze przyjechać sprawdzić sprzęt. W jakim czasie można spodziewać się naprawy?

Niesprawna kserokopiarka

2020-11-13 Zabrze, Grzybowice, Handlowa
Poszukuję serwisu urządzeń wielofunkcyjnych w okolicy. Mam sprzęt, który nie włącza się. Z urządzenia korzystam do użytku domowego, ale potrzebuję żeby było sprawne. W jakim czasie może przyjechać fachowiec?

Szukam serwisu do naprawy drykarki Konica Minolta

2020-09-14 Zabrze, Kasprowicza
Dzień dobry. Mam niesprawne biurowe urządzenie wielofunkcyjne. Sprzęt od jakiegoś czasu nie pobiera papieru. Potrzebuję urządzenia do pracy dlatego awaria jest dla mnie dość uciążliwa. Pomożecie?

Potrzebna naprawa drukarki laserowej na jutro

2020-08-21 Maciejów, Zabrze
Mam kilkuletnie urządzenie drukujące. Zawsze działało bez zarzutu ale w ostatnim czasie ciągle coś się dzieje. Dziś okazało się, że nie drukuje z Worda. Potrzebuję pomocy fachowca, który zrobi przegąd urządzenia i dprowadzi je do porządku. W jakiej cenie jest przyjazd fachowca?

Potrzebuję naprwy sprzętu biurowego Canon

2020-07-17 Mikulczyce, Kościuszki
Poszukuję specjalisty od naprawy uszkodzonego sprzętu. Drukarka była nieużywana przez rok. Stała w szafie. Dziecko chciało coś sięgnąć i przy okazji zrzuciła drukarkę. Po uruchomieniu jej okazało się, że nie widzi tonera.
732 080 502