Naprawa Drukarek Wrocław

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa Drukarek w mieście Wrocław.
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje serwis drukarki laserowej Brother?

2021-02-09 Wrocław, Stare Miasto
Witam! Mam nietypowy problem. Otóż moja drukarka nie drukuje dokumentów z Worda. Nie wiem, czego to wina. Chyba nie drukarki. Może Office jest przestarzały? Proszę o pilną odpowiedź.

Fachowiec do naprawy drukarki atramentowej

2021-02-06 Kowalska
Dzień dobry. Posiadam sprzęt atramentowy od roku. Po zakupie wszystko było ok. Obecnie drukuje oraz kseruje, natomiast nie chce skanować dokumentów do komputera, bez względu na to, czy to za pomocą programu, czy konsoli na panelu drukarki. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić, aby skanowanie dokumentów działało. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc?

Jaki jest czas naprawy kserokopiarki Canon?

2021-01-27 Wrocław, Grabiszyn
Mam taki problem, że po zeskanowaniu dokumentu dwustronnie z podajnika w kserokopiarce zostaje na końcu czarny pasek na wydruku. Czyściłem wałki oraz wkładkę separatora, jak podano na stronie producenta, lecz to niestety nic nie dało. Może trzeba wyczyścić jakiś inny element? Bardzo proszę o pomoc.

Czy ktoś w okolicy naprawia sprzęt biurowy Konica Minolta?

2021-01-05 Wrocław, Sienkiewicza, Ołbin
Dzień dobry. Mam problem ze skonfigurowaniem mojego urządzenia przez sieć bezprzewodową. Sprzęt nie łączy się z WiFi, mimo że przez USB wszystko działa jak należy. Czy mają Państwo jakiegoś fachowca, który mógłby do mnie przyjechać możliwie szybko, najlepiej w dniu jutrzejszym? Jaki byłby orientacyjny koszt takiej usługi?

Serwis sprzętu biurowego potrzebny

2020-12-16 Wrocław, Leśnica
Mam taki problem, że mój sprzęt nie drukuje w "najlepszej" jakości. Gdy ustawię wydruk na najlepszą jakość (high quality), urządzenie zaczyna drukować dobrze, a za chwilę następuje jakiś przeskok. Czy da się to jakoś naprawić?

Czy ktoś w okolicy naprawia drukarki laserowe Brother?

2020-12-16 Śródmieście, Kopernika
Moja drukarka głośno pracuje, nie pobierając przy tym papieru. Reakcja taka, jakby miała zatkany papier i próbowała go wypluć, tylko w tym wypadku nie może pobrać papieru. Proszę o pomoc.

Serwis sprzętu biurowego HP

2020-12-15 Wrocław, Krzyki
Witam, mam taki kłopot. Moje urządzenie nie chce drukować plików z Worda. Miałem wersję 2010 i na próbę zainstalowałem wersję 2016. Efekt taki sam. Przy wciśnięciu "drukuj" nic się nie dzieje. Nawet nie dodaje dokumentu do kolejki drukowania. W czym może być rzecz?

Naprawa kserokopiarki Epson

2020-11-28 Graniczna, Wrocław
Dzień dobry. Od jakiegoś czasu moja kserokopiarka nie reaguje na przyciski i wyświetlają się komunikaty o błędach. Niestety nie znam się kompletnie na tego rodzaju urządzeniach, dlatego proszę o pomoc. Kiedy mogę liczyć na naprawę i ile ona będzie kosztować?

Szukam serwisu drukarek Lexmark

2020-11-06 Kamieńskiego, Psie Pole
Witam serdecznie, chciałem zapytać czy któryś z waszych fachowców orientuje się w temacie wymiany tuszu/tonera w drukarce, ponieważ mam z tym mały kłopot. Mianowicie po wymianie drukarka widzi pojemnik z atramentem jako pusty... Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, bo atrament na pewno pasuje do modelu drukarki. Prosiłbym o w miarę szybką pomoc.

Naprawa ksero

2020-09-23 Wrocław, Pomorska, Nadodrze
Proszę o pomoc, moje ksero strasznie brudzi wydruki. Dość dobrze radzę sobie z naprawą drukarek, ale niestety w ksero jestem zielony. Jaki byłby koszt spojrzenia na ten problem? Czy można zamówić serwisanta z dojazdem?
732 080 502