Naprawa Drukarek Wejherowo

Xero Serwis SK Sławomir Kucal
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidnie i fachowo przeprowadzona naprawa drukarki. Od początku do końca bardzo dobry kontakt z wykonawcą, do tego wysoka kultura osobista. Pan szybko poradził sobie z problemem, który okazał się poważniejszy niż początkowo podejrzewaliśmy. Wszystko przebiegło bez zarzutów, a cena była naprawdę atrakcyjna w porównaniu do konkurencji. Szczerze polecamy usługi tego wykonawcy i na pewno sami jeszcze nieraz z nich skorzystamy w przyszłości."
Naprawa Urządzeń Biurowych Szulc Serwis Arkadiusz Szulc
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagła awaria drukarki okazała się sporym utrudnieniem? Na pewno zależy Ci, żeby jak najszybciej wróciła do dawnej sprawności, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zgłoś się do naszego serwisu urządzeń biurowych. Niezależnie od marki oraz modelu Twojego ...
Naszą pracą jest naprawa sprzętu biurowego w Elblągu i okolicach. Wiemy, jak wiele obecnie zależy od tego rodzaju urządzeń. Ułatwiają one nie tylko zawodową codzienność wielu osobom, również coraz śmielej zdobywają domową przestrzeń. Niestety, awaria
Wybrane zlecenia

Wejherowo
Witam. Posiadam drukarkę hp 3635, niestety nie działa. Jaki byłby koszt dojazdu do Gościcina i ewentualnej naprawy?

Śmiechowo Północ
Potrzebuję rady, Mam urządzenie wielofunkcyjne domowego użytku marki Canon, które bardzo mocno hałasuje. Chciałabym umówić się z kimś, kto świadczy usługi serwisowe takich urzadzeń. Drukarka zawsze działała bez zarzutu więc nie wiem co nagle mogło się stać. Prosze powiedzieć, ile będzie kosztował przyjazd serwisanta do naprawy?

Śródmieście
Witam serdecznie. Potrzebuję umówić się z kimś, kto naprawia drukarki i niszczarki. Papier w niszczarce Epson się zacina. Nie chce do końca przejśc przez ostrza. W jakim czasie najszybciej mógłby przyjechać serwisant? Nie będę ukrywać, że bardzo zalezy mi na czasie, bo urządzenie jest mi niezbędne do pracy.

Zamek
Dzień dobry państwu. Piszę z takim pytaniem, czy jest szansa na naprawę w tym tygodniu? Potrzebujemy oddać sprzęt biurowy do serwisu. Urządzenie nie chce skanować. Czy zajmujecie się naprawą skanerów? W jakim czasie najszybciej może ktoś przyjechać i ile orientacyjnie wyniesie naprawa sprzętu? Proszę o pomoc.

Osiedle Przyjaźni
Witam państwa, szukam serwisu do drukarki. Jest to urządzenie laserowe, po gwarancji. Służyło mi dośc długo, ale niestety od jakiegoś czasu odmawia mi posłuszeństwa i nie widzi tonera. Ile będzie kosztować taka usługa?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502