Naprawa Drukarek Warszawa

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Dzięki naszej firmie naprawa urządzeń biurowych w Warszawie, może się odbywać na naprawdę wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby oferowane przez nas usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Naprawimy Twoją drukarkę, ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nasze codzienne życie w dużej mierze często uzależnione jest od pełnej sprawności urządzeń biurowych. Dobrze działająca drukarka, faks czy urządzenie wielofunkcyjne to podstawa każdego miejsca pracy czy instytucji publicznych. Jeśli dostrzegłeś jakikolwiek problem ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Twój sprzęt biurowy nie jest tak sprawny, jak dotychczas? Zacina się, nie wysyła wiadomości lub nie chce się wyłączyć? Samodzielnie nie usuniesz tego rodzaju usterek, dlatego jeszcze dzisiaj zdecyduj się na usługi sprawdzonych fachowców z zakładu ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Czeka Cię naprawa drukarki laserowej lub kserokopiarki? Wybierz firmę ARTUR LEONARSKI LEE-CAN SERWIS! Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług! Do każdego zgłoszenia podchodzimy z zaangażowaniem oraz ogromną starannością. Dokładamy wszelkich starań, aby ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Warszawa
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Jeśli szukasz sprawdzonego specjalisty, który szybko naprawi Twój sprzęt biurowy, Twoje poszukiwania zakończyły się w tym momencie. Postaw na firmę Kwant i ciesz się działającą drukarką, ploterem czy kserokopiarką!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Awaria ksero Canon

2021-02-10 Warszawa, Skorosze
Witam serdecznie, posiadam ksero od trzech lat. Od jakiegoś czasu zaczeła brudzić boki papieru. Nie było to uciążliwe dopóki nie zaczeła brudzić całego wydruku. Czy to może być wyciek tuszu? Czy możecie przyjechać i naprawić mi pilnie sprzęt?

Technik w pobliżu do naprawy sprzętu biurowego

2021-01-30 Warszawa, Trakt Lubelski, Wawer
Moja firma posiada kilka sprzętów. Jak na złość trzy z nich przestały działać. Jedna z nich zapewne jest nie do odratowania bo ma ponad 5 lat ale reszta dopiero niedawno straciła gwarancję. Zastanawia mnie czy w nocy nie było jakiejś awarii elektrycznej i jakieś bezpieczniki w sprzęcie uległy awarii. Czy możemy umówić się na naprawę? Wystawiacie faktury dla firm?

Potrzebuję technika do niszczarki Konica

2021-01-28 Chomiczówka, Conrada
Witam, moja niszczarka dziś zwariowała. Zaczęła niszczyć i cofać papier, a nie wrzucać do kosza. Papier nie jest w ogóle przecięty jakby ostrza były tępę. Czy da radę to naprawić i naostrzyć ją? Może lepiej jak kupię nową?

Jaki jest czas naprawy sprzętu biurowego Epson?

2020-11-05 Warszawa, Sielce
Od kilku lat posiadam drukarkę tego modelu. Była tak mało używana, że dopiero teraz skończył się tusz. Niestety nie potrafię go wymienić i nie wiem czy czasem nie można napełnić pojemników. Jaki jest czas oczekiwania na pomoc z Państwa strony? Ile by wynoiosła taka wymiana tuszu bądź jego napełnienie? Potrzebuję tylko czarny kolor do drukowania dokumentów.

Fachowiec od drukarek laserowych

2020-09-24 Międzynarodowa, Saska Kępa
Dzień dobry, dałam się wrobić i kupiłam uszkodzoną drukarkę laserową. Chciałam dziś wydrukować obraz lecz na całej długości kartki zostawia gruby czarny pasek. Mężowi zależąło dokładnie na tym modelu więc teraz szukamy fachowca. Wiem, że ciężko zakupić używany sprzęt w dobrym stanie ale od wielu miesięcy mąż marudził mi o zakupie takiego sprzętu. Czy jest sens ją naprawiać? Jaka będzie cena takiej usługi?

Ile wyniesie naprawa drukarki HP?

2020-08-05 Belgradzka, Natolin
Moja drukarka zwariowała. Chciałem wydrukować córce wypracowanie lecz drukowała na kolorowo jakby czarnego tuszu nie było. Sprawdziłem i uzupełniłem czrny tusz lecz nadal nie drukuje na czarno. pomocy!

Naprawa kserokopiarki Lexmark

2020-08-03 Warszawa, Grochów
Poszukuję technika zajmującego się kserokopiarkami. Dziś mój sprzęt zaczła strasznie hałasować. Bardzo powoli również kseruje. Jest to dość stary sprzęt bo około sześcioletni ale nigdy nie mieliśmy z nim problemu. Czy wie Pan co to może być? Jaki byłby koszt naprawy? Czy macie terminy jeszcze w tym tygodniu?

Jaki czas serwisowania drukarki?

2020-08-03 Warszawa, Młociny, Encyklopedyczna
Mam ogromny problem ze swoją drukarką. Myślałam na początku, że źle wkładam papier i dlatego się zacina. Dziś już przy każdej próbie drukowania papier się zacina. Przez chwilę miałam chęć ją wyrzucić ale stwierdziłam, że jeszcze się przyda. Jaki macie wolny termin?

Potrzebna naprawa drukarki atramentowej

2020-07-30 Młynów, Zawiszy, Warszawa
Mam usterkę drukarki atramentowej. Zainstalowałem nowy toner w drukarce lecz dalej pokazuje mi się komunikat "toner zużyty". Wyłączałem i włączałem ponownie sprzęt lecz to nie pomogło. Sprawdzałem kilka razy czy jest prawidłowo umieszczony. Zakupiłem zamiennik do oryginalnego tonera. Czy to może być problemem? Czy wykonanie resetu rozwiąże problem?

Jaki koszt naprawy drukarki laserowej?

2020-07-23 Warszawa, Centrum, al, Marszałkowskie
Witam, jestem posiadaczem małej drukarki laserowej. Dziś chciałem wydrukować kilka obrazów w kolorze, ale nie działają przyciski znajdujące się na drukarce. Drukarka w ogóle nie reaguje na przyciski.

Na jutro serwis urządzenia wielofunkcyjnego

2020-07-19 Warszawa, Bolesława, Fort Bema
Dzień dobry, posiadamy w biurze kilka urządzeń tego typu. Gdy rano przychodzę do pracy zawsze uruchamiam wszystkie sprzęty. Dziś zauważyłam, że jedno z nich nie chce się włączyć. Jest to sprzęt już klilku letni, po gwarancji. Poszukuję serwisu, który jutro mógłby przyjechać i naprawić. Jest nam to urządzenie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania biura.

W okolicy serwis sprzętu biurowego Canon

2020-07-17 Warszawa, Szczęśliwice
Czy znajdujecie się w okolicy? Podczas trwania pandemii załatwiamy wszelkie sprawy mailowo bądź faxem. Dziś w biurze zauważyłem, że niedziała skaner jednego z naszych urządzeń. Poszukujemy fachowca od tego modelu sprzętu, który szybko to naprawi.
732 080 502