Naprawa Drukarek Warszawa

AFOCOPY Dariusz Michałowski
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis drukarki atramentowej jak marzenie. Panowie wykazali się bogatą wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami, które pozwoliły im szybko i sprawnie zająć się problemem. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena z dojazdem za wykonaną usługę mogła być odrobinę niższa, jednak wiadomo, że za profesjonalnie wykonaną pracę czasami trzeba zapłacić więcej. Polecamy jednak każdemu!"
A4O Sp. z o.o. sp. komandytowa
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Długo szukaliśmy, jednak w końcu trafiliśmy na ten serwis drukarki laserowej. Panowie okazali się profesjonalistami w każdym calu. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Taki serwis zawsze warto mieć pod ręką."
KRZYSZTOF JANIKULA ~JANIX~
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy wykonanej dla nas przez ten serwis. Panowie do naprawy drukarki laserowej podeszli sumiennie i fachowo, pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, kontakt zapisujemy."
ARTUR LEONARSKI LEE-CAN SERWIS
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa drukarki atramentowej przebiegła szybko i skutecznie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, uczciwe i fachowe. Do zadania podeszli jeszcze tego samego dnia, w mieszkaniu byli punktualnie, a usługę wykonali niemal z zamkniętymi oczami. Polecamy gorąco ich kompleksowe i przystępne cenowo usługi, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."

Marek Szewczuk Emartech

Naprawa Drukarek Warszawa
Potrzebny Ci jest niezwłocznie dobry i sprawdzony serwis zajmujący się naprawą sprzętu biurowego na terenie Brwinowa? Bardzo dobrze zatem trafiłeś! Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w serwisie drukarek, kserokopiarek, ploterów, faksów
Wybrane zlecenia

Warszawa
Problem w drukarce atramentowej. Nie drukuje w kolorze magenta drukarka. Typ brother DCP 145c

Awaria ksero Canon

Warszawa, Skorosze
Witam serdecznie, posiadam ksero od trzech lat. Od jakiegoś czasu zaczeła brudzić boki papieru. Nie było to uciążliwe dopóki nie zaczeła brudzić całego wydruku. Czy to może być wyciek tuszu? Czy możecie przyjechać i naprawić mi pilnie sprzęt?

Technik w pobliżu do naprawy sprzętu biurowego

Warszawa, Trakt Lubelski, Wawer
Moja firma posiada kilka sprzętów. Jak na złość trzy z nich przestały działać. Jedna z nich zapewne jest nie do odratowania bo ma ponad 5 lat ale reszta dopiero niedawno straciła gwarancję. Zastanawia mnie czy w nocy nie było jakiejś awarii elektrycznej i jakieś bezpieczniki w sprzęcie uległy awarii. Czy możemy umówić się na naprawę? Wystawiacie faktury dla firm?

Potrzebuję technika do niszczarki Konica

Chomiczówka, Conrada
Witam, moja niszczarka dziś zwariowała. Zaczęła niszczyć i cofać papier, a nie wrzucać do kosza. Papier nie jest w ogóle przecięty jakby ostrza były tępę. Czy da radę to naprawić i naostrzyć ją? Może lepiej jak kupię nową?

Jaki jest czas naprawy sprzętu biurowego Epson?

Warszawa, Sielce
Od kilku lat posiadam drukarkę tego modelu. Była tak mało używana, że dopiero teraz skończył się tusz. Niestety nie potrafię go wymienić i nie wiem czy czasem nie można napełnić pojemników. Jaki jest czas oczekiwania na pomoc z Państwa strony? Ile by wynoiosła taka wymiana tuszu bądź jego napełnienie? Potrzebuję tylko czarny kolor do drukowania dokumentów.

Fachowiec od drukarek laserowych

Międzynarodowa, Saska Kępa
Dzień dobry, dałam się wrobić i kupiłam uszkodzoną drukarkę laserową. Chciałam dziś wydrukować obraz lecz na całej długości kartki zostawia gruby czarny pasek. Mężowi zależąło dokładnie na tym modelu więc teraz szukamy fachowca. Wiem, że ciężko zakupić używany sprzęt w dobrym stanie ale od wielu miesięcy mąż marudził mi o zakupie takiego sprzętu. Czy jest sens ją naprawiać? Jaka będzie cena takiej usługi?

Ile wyniesie naprawa drukarki HP?

Belgradzka, Natolin
Moja drukarka zwariowała. Chciałem wydrukować córce wypracowanie lecz drukowała na kolorowo jakby czarnego tuszu nie było. Sprawdziłem i uzupełniłem czrny tusz lecz nadal nie drukuje na czarno. pomocy!

Naprawa kserokopiarki Lexmark

Warszawa, Grochów
Poszukuję technika zajmującego się kserokopiarkami. Dziś mój sprzęt zaczła strasznie hałasować. Bardzo powoli również kseruje. Jest to dość stary sprzęt bo około sześcioletni ale nigdy nie mieliśmy z nim problemu. Czy wie Pan co to może być? Jaki byłby koszt naprawy? Czy macie terminy jeszcze w tym tygodniu?

Jaki czas serwisowania drukarki?

Warszawa, Młociny, Encyklopedyczna
Mam ogromny problem ze swoją drukarką. Myślałam na początku, że źle wkładam papier i dlatego się zacina. Dziś już przy każdej próbie drukowania papier się zacina. Przez chwilę miałam chęć ją wyrzucić ale stwierdziłam, że jeszcze się przyda. Jaki macie wolny termin?

Potrzebna naprawa drukarki atramentowej

Młynów, Zawiszy, Warszawa
Mam usterkę drukarki atramentowej. Zainstalowałem nowy toner w drukarce lecz dalej pokazuje mi się komunikat "toner zużyty". Wyłączałem i włączałem ponownie sprzęt lecz to nie pomogło. Sprawdzałem kilka razy czy jest prawidłowo umieszczony. Zakupiłem zamiennik do oryginalnego tonera. Czy to może być problemem? Czy wykonanie resetu rozwiąże problem?

Jaki koszt naprawy drukarki laserowej?

Warszawa, Centrum, al, Marszałkowskie
Witam, jestem posiadaczem małej drukarki laserowej. Dziś chciałem wydrukować kilka obrazów w kolorze, ale nie działają przyciski znajdujące się na drukarce. Drukarka w ogóle nie reaguje na przyciski.

Na jutro serwis urządzenia wielofunkcyjnego

Warszawa, Bolesława, Fort Bema
Dzień dobry, posiadamy w biurze kilka urządzeń tego typu. Gdy rano przychodzę do pracy zawsze uruchamiam wszystkie sprzęty. Dziś zauważyłam, że jedno z nich nie chce się włączyć. Jest to sprzęt już klilku letni, po gwarancji. Poszukuję serwisu, który jutro mógłby przyjechać i naprawić. Jest nam to urządzenie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania biura.

W okolicy serwis sprzętu biurowego Canon

Warszawa, Szczęśliwice
Czy znajdujecie się w okolicy? Podczas trwania pandemii załatwiamy wszelkie sprawy mailowo bądź faxem. Dziś w biurze zauważyłem, że niedziała skaner jednego z naszych urządzeń. Poszukujemy fachowca od tego modelu sprzętu, który szybko to naprawi.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502