Naprawa Drukarek Toruń

Ac It Sp. z o.o.
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły

Ac It Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Toruń
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny nam był serwis urządzenia wielofunkcyjnego, ponieważ nasze urządzanie nie reagowało na polecenia drukowania oraz skanowania. Panowie mieli najbliższy wolny termin następnego dnia i wtedy też zjawili się u nas. Postawienie diagnozy nie zajęło im wiele czasu, a naprawa przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z usług tego serwisu."
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Toruń
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą drukarki atramentowej panowie nie mieli żadnego kłopotu. Pracę wykonali jeszcze w tym samym dniu od zgłoszenia, na miejscu, do tego zaoferowali przystępną cenę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i na pewno będziemy polecać znajomym i rodzinie w potrzebie."

SaaS SystemS Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Toruń
Jako dynamicznie rozwijająca się firma stawiamy na innowacyjność i szybkie tempo działania. Te elementy, w połączeniu z pomysłowością oraz zaangażowaniem naszych pracowników, sprawiają, że popsuty laptop albo komputer stacjonarny szybko przywrócimy

Tomasz Kot PHU "INFOCOPY"

Naprawa Drukarek Toruń
Pilnie poszukujesz odpowiedniej firmy, która szybko i skutecznie pomoże Ci w przypadku awarii drukarki na terenie Żagania? Infocopy – firma z długoletnim stażem, olbrzymim doświadczeniem i wiedzą, z pewnością okaże się najlepszym wyborem! Świetnie
Wybrane zlecenia

Toruń
Prosiłabym też o ustawienie komputera wg wskazań do pisania pewnej pracy oraz sprawdzenia dlaczego inny telefon komurkowy melduje brak sieci. Drukarka, o którą chodzi to: brother DCP-195C Proszę o podanie ewentualnych kosztów.

Toruń
Dzień dobry. Interesuje mnie naprawa drukarki Canon Pixma G3400. Chciałam wydrukować dość obszerny plik, więc przed załadowaniem dokumentu postanowiłam wykonać dokładne czyszczenie drukarki. Wykonałam tę operację, wydrukowałam stronę testową. Zobaczyłam, że kolory nie wydrukowały się tak jak powinny, więc kliknęłam, żeby wykonać dokładne czyszczenie ponownie. Na komputerze wyświetlił się komunikat, że tusz może wyciekać i należy udać się do serwisu by dokonać naprawy. Chciałam się dowiedzieć w jakim terminie oraz za jaką kwotę możliwa jest naprawa sprzętu?

Toruń
drukarka nie pobiera papieru

Niesprawny sprzęt biurowe Canon

Toruń, Szosa Chełmińska
Witam serdecznie. Od sześciu lat mój syn użytkuje drukarkę bardzo dobrej marki. Faktycznie nie mogłabym powiedzieć złego słowa na to urządzenie oraz jakosć jego pracy, ale od kilku dni przy każdej próbie wydruku sprzęt bardzo mocno hałasuje. Trochę się martwie, że całkowicie wysiądzie. Proszę o diagnozę i szybkie przywrócenie mojego sprzętu do pełnej funkcjonalności.

Naprawa drukarki Epson w okolicy

Rubinkowo, Toruń
Dzień dobry. Chciałabym, by któryś z Pańskich serwisantów lepiej przyjrzał się mojemu urządzeniu biurowemu, ponieważ drukuje ono bez zarzutu, jednak ostatnio coś nie chce skanować. Nie wiem w czym tkwi problem, a może to ja coś źle robię? Proszę o szybką reakcję doświadczonego fachowca.

Fachowiec do drukarki laserowej

Toruń, Kwiatowa, Wrzosy
Witam. Moje urządzenie przestało drukować. Włącza się i normalnie pracuje tylko świeci się taka czerwona lampeczka z przodu i nie mogę z niego korzystać. Nie wiem czy to jakaś poważniejsza usterka, czy wystarczy zwyczajna wymiana tuszu/tonera.

Szukam kogoś do urządzenia wielofunkcyjnego

Toruń, Mokre
Dość pilnie poszukuję pomocy z zakresu serwisu mojego sprzętu biurowego w mieszkaniu. Problem jest taki, że nie łączy się on z komputerem. Chciałabym, żeby szybko obejrzał to fachowiec.

Jaka jest cena naprawy urządzenia wielofunkcyjnego Epson?

Tourń, Antczaka, Jakubskie
Witam serdecznie. Mam przeznaczony do serwisu sprzęt drukująco - skanująco - kserujący. Niestety, ale dzisiaj okazało się, że jedna z funkcji nie działa. Moje urządzenie w ogóle nie drukuje. Próbowałam już resetu, ale dalej nic. Pomocy!

Fachowiec do drukarki atramentowej HP

Toruń, Stawki, Strzałowa
Witam. Wydaje mi się, że nie obejdzie się bez wizyty doświadczonego technika od napraw w moim domu, ponieważ moje urządzenie biurowe w ogóle nie reaguje na przyciski. Próbowałem już wszystkiego i niestety bez skutku. Proszę o wizytę i szybkie pozbycie się problemu.

Ile kosztuje serwis niszczarki?

Broniewskiego, Toruń
Dzień dobry. Jaka jest przybliżona cena naprawy urządzenia, które w ogóle się nie włącza? Od wczoraj zero reakcji. Próbowałam już wszystkich domowych sposobów i dalej nic. Proszę o Waszą pomoc.

Potrzebuję naprawy sprzętu biurowego marki Konica Minolta

Olimpijska
Dzień dobry. Obawiam się, że moje urządzenie się przegrzało, albo zbyt mocno je wyeksploatowałam. Zleciłam wydrukowanie pięciuset stron a4 dokumentu. Oczywiście zadbałam o to by tusz oraz składzik na kartki były uzupełnione. Jednak w trakcie pracy sprzęt się wyłączył i w tym momencie nie włączas ię wcale. Proszę o pomoc fachowca.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502