Naprawa Drukarek Tczew

4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W tym serwisie drukarki pracują wyłącznie ludzie z bardzo dobrym podejściem do klienta i odpowiednimi kompetencjami. Pracę wykonali sumiennie i uczciwe, a cena również była do zaakceptowania. Polecamy wszystkim potrzebującym pilnej usługi."
Naszą pracą jest naprawa sprzętu biurowego w Elblągu i okolicach. Wiemy, jak wiele obecnie zależy od tego rodzaju urządzeń. Ułatwiają one nie tylko zawodową codzienność wielu osobom, również coraz śmielej zdobywają domową przestrzeń. Niestety, awaria
Wybrane zlecenia

Czyżykowo
Pisze z takim problemem. Moja pięcioletnia drukarka Canon nie drukuje. Chciałbym umówić się z jakimś serwisantem na naprawę. Ile czeka się na naprawę w Waszym serwisie? Potrzebuję stałego dostępu do urządzenia i liczę na szybką pomoc,

Osiedle Garnuszewskiego
Witam serdecznie. Poszukuję serwisu sprzętu biurowego Epson. Mamy problem z połączeniem z internetem. Nie łączy się z Wifi. Próbowaliśmy już ją zrestartować ale problem nie ustępuje. Czy mógłby ktoś pilnie przyjechać i sprawdzić co się dzieje? Mamy sporo pracy i drukarka jest niezbędna. Z góry dziękuję za informację odnośnie przyjazdu.

Malinowo
Dzień dobry. Pilnie poszukuję profesjonalnego serwisu drukarki HP. Jest to drukarka w kancelarii i musimy drukować mnóstwo pism kierowanych do sądów. Niestety dzisiaj rano zaczęła brudzić wydruk. Nie możemy wysłać pism w takim stanie. Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnej zastępczej a terminy niestety gonią. Czy mógłby ktoś przyjechać jak najszybciej? Bardzo proszę o odpowiedź bo sprawa jest bardzo pilna.

Piotrowo
Witam. Jaki jest koszt naprawy drukarki Canon? Nie wiem co się z nią stało ale od jakiegoś czasu nie drukuje na czarno. Sprawdzałam wszystkie ustawienia i według mnie wszystko jest w porządku. Jaki będzie koszt zdiagnozowania problemu i ewentualny czas dojazdu? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie bo mam trochę rzeczy do podrukowania a szkoda mi koloru.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502