Naprawa Drukarek Tarnów

Naprawa Drukarek Maciej Piętak
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Wszystko zrobione zostało jak trzeba. Praca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń, do tego wykonawca okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Polecam za zakończoną powodzeniem naprawę drukarki, zwłaszcza że usługa była pilna, a wykonawca poradził sobie z nią doskonale."
Wybrane zlecenia

Poszukiwany fachowiec do serwisu sprzętu biurowego Brother

Tarnów, Chyszów, Mościckiego
Co można zrobić, gdy urządzenie nie wydaje czystych kartek, tylko brudzi wydruk? Tusz wychodzi rozmazany, nie wiem, jak mógłbym to sam jakoś naprawić, dlatego też chciałbym porozmawiać z jakimś specjalistą, mogę oczywiście przywieźć do was ten mój sprzęt.

Szukam w pobliżu serwisu do drukarki atramentowej

Tarnów, Mroźna
Witam państwa serdecznie. Chciałabym zasięgnąc porady odnośnie urządzenia wielofunkcyjnego. Urządzenie przestało drukować, wyświetla się ikona, że konieczna jest wymiana tuszu/tonera. Nie znam się na technice, potrzebuję pomocy specjalisty, który profesjonalnie doradzi mi jaki kupić tusz i wymieni na nowy. Czy zajmujecie się takimi usługami i pomożecie starej kobiecie?

Ile kosztuje naprawa kserokopiarki Lexmark?

Tarnów, Krakowska
Witam, piszę z takim pytankiem. Od jakiegoś czasu urządzenie drukujące nie drukuje z Worda, Usterka jest dla mnie bardzo uciążliwa, ponieważ sporo drukuję materiałów na studia. Musiałabym skorzystać z usługi fachowca, bo niestety nie potrafie sama zdiagnozować problemu. Pomożecie?

Szukam firmy w pobliżu do naprawy sprzętu biurowego Lexmark

Tarnów, Jasna
Od wczoraj mamy w firmie problem z jednym urządzeniem do drukowania i kserowania. Bardzo głośno pracuje, a że często z niego korzystamy, to zakłóca pracę wszystkim pracownikom. Czy da się ten sprzęt jakoś uciszyć?

Szukam kogoś do serwisu drukarki Brother

Tarnów, Wyszyńskiego
Jestem księgową w swojej firmie i jak można się domyślić urządzenie do drukowania jest mi niezbędne, niestety od kilku dni mam z nim problem, ponieważ papier się zacina. Można ten sprzęt do państwa przywieźć do naprawy?

Potrzebuję fachowca do urządzenia wielofunkcyjnego Epson

Mickiewicza, Tarnów
Od kilku dni meczę się z tą nieszczęsną drukarką. Ma ona też fukcję kserowania, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie dla państwa. Ale chodzi o to, że urządzenie nie widzi tuszu. Wkładałem go już kilkanaście razy i nada wyskakuje komunikat "włóż toner". Nie wiem, co źle robię.

Jaki jest czas realizacji serwisu sprzętu biurowego?

Tarnów, Klikowa
Dzień dobry. Szukam miejsca, w którym to mógłbym z prędkością światła naprawić urządzenie wielofunkcyjne do drukowania i skanowania. Drukarka działa, niestety popsuła się część skanująca, która zupełnie nie chce skanować. Nie ma żadnej reakcji, co mnie bardzo martwi, ponieważ jest to sprzęt firmowy, z którego codziennie korzysta kilkunastu moich pracowników.

Zobacz również inne usługi w mieście Tarnów

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502