Naprawa Drukarek Szczecin

Arso-Serwis Przedsiębiorstwo Usługowe Roman Proszkowski
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowaliśmy serwisanta, który zająłby się dla nas naprawą urządzenia wielofunkcyjnego, a ten fachowiec miał akurat wolne terminy. Z pracą poradził sobie bardzo dobrze, wykonał ją w mieszkaniu - sumiennie i rzetelnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, wizytówkę z telefonem zatrzymujemy."
Wybrane zlecenia

Serwis sprzętu biurowego w pobliżu

Ruska, Pomorzany
Moje kilkuletnie już urządzenie z dnia na dzień odmówiło posłuszeństwa. Zwyczajnie się nie włącza. Nie wiem czy się przegrzało, czy to coś poważniejszego. Odłączyłam je od prądu póki co. Kiedy moglibyście mi pomóc?

Potrzebuję naprawy drukarki

Szczecin, Gumieńce
Witam serdecznie. Mam ogromny problem. Jestem nauczycielką. Praktycznie codziennie potrzebuję korzystać z mojego domowego urządzenia, żeby skanować lub drukować materiały dydaktyczne dla uczniów. Jednak od około tygodnia sprzęt przy każdym możliwym ustawieniu strasznie hałasuje. Nie da się wytrzymać. Proszę o szybkie pozbycie się tej uciążliwej dla mnie usterki.

Ile wyniesie serwis drukarki?

Szczecin, Pogodno, Łukasińskiego
Mam urządzenie atramentowe, ma już swoje lata, ale do tej pory chodziło bez zarzutu. Jednak ostatnio zauważyłam, że sprzęt nie drukuje na czarno. Sprawdziłam wszystko dokładnie i poziom tuszu jest odpowiedni. Pomożecie?

Ile kosztuje naprawa drukarki atramentowej Epson?

Turzyn, Pocztowa
Jaka jest orientacyjna cena diagnozy wraz z serwisem, urządzenia, które nie drukuje? Nie potrafię sama poradzić sobie z tym problemem. Potrzebuję doświadczonego fachowca. Pomożecie?

Popsuta drukarka laserowa

Szczecin, Santocka, Świerczewo
Moje urządzenie praktycznie wcale nie nadaje się do użytku. Za każdym razem, kiedy chcę coś wydrukować na kartce, na wydruku pozostawiony jest ogromny czarny pasek. Nie jestem w stanie korzystać z tego sprzętu, bo zadrukowane strony prezentują się okropnie i nieprofesjonalnie! Proszę o błyskawiczną pomoc fachowca.

Szukam serwisu kserokopiarki HP

Malczewskiego, Centrum, Szczecin
Witam. Od kilku dni zmagam się z problemem z moim urządzeniem biurowym. Niestety, ale pracuję z domu i potrzebuję mieć w pełni sprawny sprzęt, a ostatnio wystąpił problem z zacinającym się papierem. Czy Pański serwis byłby w stanie bardzo szybko mi pomóc?

Niesprawne Ksero Lexmark

Szczecin, Logistyczna, Śródmieście
Witam. Wczoraj po zakończonej pracy jak zwykle wyłączyłam kserokopiarkę i opuściłam biuro. Jendak kiedy dziaj z rana potrzebowałam z niej skorzystać okazało się, że nie jestem w stanie jej włączyć, w ogóle nie działa. Proszę o w miarę sprawne wykonanie naprawy.

Potrzebny fachowiec do drukarki laserowej Konica Minolta

Szczecin, Prawobrzeże
Dzień dobry Państwu. Mam dość osobliwy problem z moim kilkuletnim urządzeniem. Przy każdej próbie skorzystania - brudzi wydruk. Nie jestem w stanie z niego korzystać. Proszę o serwis.

Jaka jest cena naprawy niszczarki Epson?

Szczecin, Pogodno, Łukasińskiego
Dzień dobry. Interesują mnie orientacyjne koszty przegądu oraz usunięcia usterki. Nie jestem pewna, czy serwis sześcioletniego urządzenia będzie opłacalny. Problem twki w tym, że nie pobiera ono papieru, co bardzo utrudnia codzienne korzystanie ze sprzętu. Pilnie potrzebne jest w pełni sprawne urządzenie. Proszę o informację w tej sprawie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502