Naprawa Drukarek Sosnowiec

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
20.02.2021 Środula
"Usługa wykonana została na miejscu, a panowie za ekspresowo wykonaną pracę wystawili uczciwie rachunek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tego serwisu urządzeń wielofunkcyjnych i w ramach wdzięczności będziemy polecać go znajomym, jeśli będą mieć jakikolwiek problem z urządzeniem. Telefon oczywiście zapisujemy na przyszłość."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebny serwis sprzętu biurpowego Brother

2021-01-25 Sosnowiec, Pogoń, Słona
Dzień dobry. Od dłuższego czasu jestem posiadaczką drukarki laserowej bezprzewodowej. Niestety, ale od wczoraj przy próbie skorzystania, na komputerze wyświetla mi się komunikat, że urządzenie nie łączy się z WiFi. Sprawdzałam zdolność sieci i wszystko z nią w porządku. Problem musi dotyczyc sprzętu. Proszę o pomoc.

Jaki czas naprawy kserokopiarki Konica Minolta?

2020-10-29 Sosnowiec, Lenartowicza
Posiadam kserokopiarkę. Jest połączona z komputerem poprzez kable USB. Dziś uruchamiając ją wyskoczył mi błąd o odłonczonym sprzęcie. Wyłączyłem i włączyłem go ponownie, odpinając również kabel, lecz to nie pomogło. Szukam rzetelnego serwisu.

Naprawa drukarki Canon w okolicy

2020-10-24 Sosnowiec, Długosza
Witam. Posiadam kilkuletnie urządzenie, które spełnia kilka funkcji, niestety, ale jedna z nich ostatnio nie domaga. A mianowicie, dokumenty nie chcą się skanować. Potrzebny serwis!

Popsuta drukarka laserowa Canon

2020-09-14 Parkowa, Sosnowiec
Witam. Moje urządzenie biurowe zaczęło mnie trochę niepokoić. Przy każdej póbie wydruku dokumentów bardzo głośno pracuje. Do tego jakoś dziwnie piszczy i mocno się nagrzewa. Do tej pory nigdy nie miałam z tym sprzętem żadnych problemów. Chyba potrzebowałabym pomocy kogoś doświadczonego. Pomożecie?

Jaki jest czas serwisu drukarki?

2020-09-13 Środula, 3 Maja, Sosnowiec
Witam, moje urządzenie biurowe zaczęło sprawiać problem. Co jakiś czas zacinał się papier, ale wystarczyło go wyjąć i drukarka dalej pracowała. Dziś zacięła tak mocno ten papier, że nie idzie go wyjąć. Kiedy macie Państwo najbliższy wolny termin na naprawę? Czy będzie ona opłacalna? Jak byłby koszt?

Szukam serwisu ksero

2020-07-28 Bory, Leśna, Sosnowiec
Dzień dobry, moja wysłużona kserokopiarka zostawia na całej długości wydruku czarny pasek. Ma ona 4 lata i jest mi potrzeba do wykonywania pracy. Czy usterka może byc związana z dziurawym tonerem? Jaki jest koszt naprawy tego modelu?

Naprawa sprzętu biurowego na jutro!

2020-07-07 Sosnowiec, Bobrek, Wojska Polskiego
Dzień dobry. Z moją drukarką w gabinecie dzieje się coś niedobrego. Wczoraj, kiedy chciałam z niej skorzystać i jak zwykle włożyłam papier, porwała go i zaczęła strasznie hałasować. Potrzebuję kogoś, kto zna się na rzeczy!

Ile wyniesie naprawa drukarki laserowej?

2020-07-07 Sosnowiec, Maczki
Proszę o podanie orientacyjnej ceny serwisu urządzenia biurowego, które nie drukuje na czarno. Poziomy tuszy zostały przeze mnie sprawdzone. Problem musi leżeć gdzieś indziej. Pomóżcie.
732 080 502