Naprawa Drukarek Słupsk

Twój komputer wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie lub regularnie się zawiesza? Jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie niezwłoczny kontakt z firmą „Enkom”. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie nie spotkaliśmy się z zadaniami,
Niezbędna będzie naprawa kserokopiarki lub drukarki laserowej? Jak najszybciej zgłoś się do „Ksero-Partner” i oczekuj na natychmiastową realizację zgłoszenia. Jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości każdego przekazanego zadania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu
Nagla awaria drukarki laserowej lub igłowej? Nie decyduj się na zakup nowych sprzętów! Jak najszybciej zgłoś się do firmy SERWIS KSERO ANDRZEJ SZYMION i oczekuj na szybką oraz solidną naprawę. Śmiało stwierdzamy, że nasze wysokie kwalifikacje oraz bogata ...
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa drukarki atramentowej?

Nad Śluzami, Słupsk
Witam, gdy naciskam przycisk kserowania to drukarka nie reaguje. Tak samo jest, gdy chcę coś wydrukować z komputera, ale za to da się skanować bez problemu i komputer normalnie widzi drukarkę. Co mógłbym zrobić, by to naprawić?

Awaria sprzętu biurowego Lexmark

Słupsk, Partyzantów
Dzień dobry, jestem posiadaczem sprzętu biurowego i problem polega na tym, że nie chce mi skanować. Podczas skanowania wyświetla mi się informacja o błędzie. Czasami zdarza się, że po włączeniu komputera raz uda się zeskanować, a już za drugim razem wyskakuje komunikat. Co mogę z tym zrobić?

Na jutro naprawa drukarki Epson

Słupsk, Olimpijska
Jestem posiadaczką drukarki tej marki ale ostatnio przestała drukować. Chyba skończył się tusz. Poszłam do sklepu i zakupiłam odpowiedni tusz, doradził mi jakiś doradca w sklepie ale rpoblem tkwi w tym, że sama tego nie umiem wymienić. Czy jesteście w stanie jutro przyjechać i mi pomóc? Jest mi bardzo potrzebna do pracy.

Naprawa sprzętu biurowego HP

Słupsk
Mam problem z zasilaczem drukarki, słychać w nim cały czas pikanie. Podejrzewam, że z tego powodu sprzęt nie włącza się. Czy mogę prosić o pomoc jakiegoś fachowca, który mógłby mi to naprawić?

Awaria kserokopiarki Canon

Chabrowa, Słupsk
W naszym biurze mamy awarie kserokopiari. Zaczęło szwankować łączenie z wi-fi, a dziś już w ogóle nie można się z nią połączyć. Na pilnie poszukujemy serwisu, który przyjedzie i zerknie co się stało. Możliwe, że jakieś ustawienia się pomieszały a my niestety nie wiemy jak to zrobić.

Jaki jest czas naprawy ksero?

Wędkarska, Słupsk
Witam, mam taki problem, że po zeskanowaniu dokumentu dwustronnie z podajnika zostaje na końcu wydruku kawałek czarnego paska. Może to kwestia aplikacji skanera? Czy też wyczyszczenia czegoś innego w urządzeniu? Proszę o odpowiedź, jaki byłby koszt naprawy tego sprzętu?

Zobacz również inne usługi w mieście Słupsk

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502