Naprawa Drukarek Ruda Śląska

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 58
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Drukarka nie widziała tonera, dlatego postanowiliśmy wezwać na pomoc ten serwis. Panowie naprawą drukarki zajęli się jeszcze w tym samym dniu, do tego ceny mieli bardzo przystępne. Urządzenie do odbioru w firmie było następnego dnia. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy."

Recent Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Ruda Śląska
Zdarza się, że sprzęt komputerowy, na którym musimy polegać, nagle odmawia posłuszeństwa. Dla wielu z nas są to stresujące chwile, zwłaszcza gdy laptop albo komputer są nam niezbędne w pracy. Zaliczasz się  do takich osób? Musisz pozbyć się

Grzegorz Janik- XEROPLEX

Naprawa Drukarek Ruda Śląska
Od wielu już lat specjalizujemy się w skutecznych działaniach naprawczych związanych z drukarkami wszystkich marek, podobnie zresztą jak urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek. Każdy zgłaszający się do nas klient, może liczyć na nasze doświadczenie

Wałek Agnieszka zatuszuj.pl

Naprawa Drukarek Ruda Śląska
Twoja drukarka zdecydowanie wolnej drukuje, faks nie chce odbierać wiadomości, a niszczarka coraz częściej się zacina? Pamiętaj, że ogromne znaczenie ma Twoja szybka reakcja, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zdecyduj się na usługi serwisu Zatuszuj.pl. Nasze bogate
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt za serwis sprzętu biurowego Lexmark?

Ruda Śląska, Chorzowska
Problem jest taki, że drukarko-kserokopiarka zostawia pasek na każdym wydruku. Znajduje się on na dole kartki, jest kolorowy, nawet jak drukuję się tekst w czarnym kolorze. Jaka byłaby cena za taką naprawę w waszej firmie?

Drukarka i Nnszczarka HP - prośba

Ruda Śląska, Wiejska
Uprzejmie państwa proszę o pomoc w dwóch sprawach. Chodzi o urządzenie drukujące i takie do niszczenia dokumentów. W tym pierwszym chodzi o wymianę tonera, ponieważ się zużył już cały, a to drugie nie działa, nie chce się w ogóle uruchomić, nie mówiąc już nic o rozdzieraniu papierów. Czekam na kontakt.

Popsuta drukarka atramentowa

Rybnik, Meksyk
W domu posiadam urządzenie na tusze, często dziecko z niego korzysta podczas odrabiania lekcji. Ale od wczoraj nie da się go w ogóle włączyć, nie reaguje na przyciski, nie chce nic drukować.

Potrzebuję pana do drukarki laserowej

Ruda Śląska, Czarny Las, Głowna
Moja drukarka na toner nie łączy sie z WiFi. Nigdy nie miałem takiego problemu i teraz nie za bardzo wiem, co robić w takim przypadku. Muszę skontaktować się ze specjalistą w tej sprawie.

Ile wyniesie serwis drukarki atramentowej?

Ruda Śląska, Orzegowska
Witam państwa. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat państwa cennika za usługi. Byłbym zainteresowany naprawą jednego urządzenia do drukowania, do którego wkłada się tusze. Problem jest z samym drukowaniem, ponieważ wychodzą czyste, białe kartki. Urządzenie nie drukuje ani na czarno, ani w kolorze.

Jaki jest koszt za naprawę drukarki laserowej?

Teatralna, Wirek
Chciałabym się dowiedzieć, ile u państwa kosztuje serwis urządzenia drukującego? Usterka polega na tym, że sprzęt podczas drukowania zostawia pasek na wydruku w kolorze jasnego różu i to na każdej dosłownie kartce.

Jaki jest czas realizacji napawy drukarki HP?

BIelszowice, Ruda Śląska, Kokota
Dzień dobry. Szukam serwisanta i zarazem specjalisty, który zna się na urządzeniach biurowych. Do naprawy, w miarę pilnej, mam drukarkę atramentową na tusz, która niestety nie drukuje. Można ją włączyć, dioda zapala się na zielono, niestety, gdy klika się opcję "drukuj" żadna reakcja i praca po stronie sprzętu nie następuje. Na kiedy można się umówić?

Zobacz również inne usługi w mieście Ruda Śląska

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502