Naprawa Drukarek Radom

Janas Kamil Janas
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły

Janas Kamil Janas

Naprawa Drukarek Radom
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą sprzętu biurowego, choć była pilna, panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Ręce aż paliły im się do roboty. Musimy przyznać, że ceny mieli bardzo przystępne, chociaż na miejsce dotarli nieco po czasie. Generalnie nie mieliśmy jednak żadnych zastrzeżeń do ich pracy i na pewno będziemy polecać ich usługi wszystkim naszym znajomym."
AVARUS MAREK JEZIORSKI
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Awaria urządzenia biurowego? W przypadku takich sytuacji, skontaktuj się z serwisem, który solidnie usunie usterkę. Firma AVARUS to nowoczesny serwis niszczarek i urządzeń biurowych, który gwarantuje najwyższą jakość usług. Postaw na ekspercką wiedzą ...
Wybrane zlecenia

Naprawa ksero w pobliżu

Radom, Planty, Cicha
Witam bardzo serdecznie. Szukam zakłądu naprawczego blisko mojego domu. Popsuło mi się urządzenie biurowe, konkretnie nie łączy się ono z WiFi. Macie kogoś dostępnego w miare szybko?

Niesprawna niszczarka

Kaptur, Ceglana
Szanowni Państwo. Naprawdę pilnie potrzebuję serwisu mojego urządzenia w gabinecie pracowniczym. Niestety, ale nieustannie brudzi ono wydruk. Będę wdzięczna za szybką realizację usługi.

Ile kosztuje serwis sprzętu biurowego Lexmark?

Radom, Żakowice
Witam serdecznie. Chciałabym się zorientować w jakiej cenie proponujecie Państwo usługę przeglądu urządzenia drukującego, znalezienia przyczyny występującego problemu oraz pozbycia się go? Moja drukarka niestety, ale zostawia pasek na każdym wydruku, z boku strony. Przeszkadza to w widoczności obecnych tam treści. Proszę o szybką pomoc kogoś doświadczonego.

Fachowiec do kserokopiarki

Kaptur, Radom, Iglasta
Witam serdecznie. Jestem osobą starszą, która niestety nie zna się na sprzętach. Posiadam czteroletnie urządzenie biurowe znanej marki. Od dwóch dni na pasku oraz w komputerze wyświetla mi się informacja, że sprzęt nie widzi tuszu/tonera. Wkłady wymieniałam około tydzień temu, więc nie sądze by miały możliwość się spowrotem wyczerpać, to za szybko. Musi zobaczyć to ktoś doświadczony.

Niesprawna drukarka laserowa

Radom, Dzierzków
Niestety, ale mam bardzo uciążliwy problem, z którym nie umiem sobie sama poradzić. Moje urządzenie nie reaguje na przyciski. Dość często go używam, więc fajnie by było, jakby usługa naprawcza została wykonana jak najszybciej.

Serwis drukarki Brother na jutro

Borki, Radom, Pawia
Dzień dobry. Mój syn zgłosił mi problem, że urządzenie biurowe przestało działać tak jak należy. Podobno nie drukuje dokumentów z Worda, ale z żadnymi innymi plikami, zapisanymi w odmiennym formacie nie ma problemu. Chciałabym, żeby problem był jak najszybciej rozwiązany, ponieważ moje dziecko potrzebuje tego sprzętu do nauki.

Popsuta drukarka atramentowa Brother

Radom, Ustronie, Sandomierska
Kieruję się do Państwa z zapytaniem odnośnie orientacyjnej ceny oraz pierwszego wolnego terminu, w którym Wasz technik mógłby rzucić okiem na mój nie w pełni sprawny sprzęt biurowy. Tak się składa, że urządzenie nie pobiera papieru. Proszę o dość szybką pomoc.

Ile wyniesie naprawa drukarki atramentowej?

Chrobrego
Dzień dobry. Mam dość osobliwy problem ze sprzętem biurowym. Niestety, ale moje urządzenie informuje mnie nieustannie, że nie widzi tuszu/tonera. Jestem w stanie samodzielnie jakoś na to zaradzić? Czy moglibyście ewentualnie w najbliższym czasie to naprawić?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502