Naprawa Drukarek Poznań

IT-PREMIUM Mariusz Łubianka
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Płatność kartą Darmowa diagnoza
11.01.2021 Kwiatowe
"Z naprawą drukarki atramentowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Do zadania podeszli sumiennie i rzetelnie, pracę wykonali dobrze, a cena z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco ten serwis każdemu w potrzebie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Naprawa drukarki

2021-02-14 Górczyn, Poznań
Mam drukareczkę, która ma już swoje lata, ale do tej pory spisywała się na medal. Niestety ostatnio coś zadziało, że teraz nie drukuje w ogóle na czarno. Czyszczenie też nic nie pomaga, a poza tym wsysa tylko tusz. Wewnątrz drukarki jest jakaś mała gąbka i jest zalana czarnym tuszem. Podobno to wina głowicy, ale nie znam się na tym kompletnie. Proszę, pomóżcie.

Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego Brother na jutro

2021-01-31 Poznań, Malta
Proszę o jakąś poradę. Jestem posiadaczką urządzenia wielofunkcyjnego i jakiś czas temu wymieniałam w nim czarny tusz. Problem polega na tym, że sprzęt nie widzi teraz tuszu, dodam, że są to tusze zamienniki. Na początku myślałam, że to wina ów zamienników, ale po założeniu oryginalnego tuszu problem nadal występuje. Kiedy mogę liczyć na naprawę?

Potrzebuję serwisu drukarek HP

2020-12-11 Czekalskie, Nowogrodzka
Po wymianie routera na nowy coś jest nie tak z moją drukarką. Mianowicie ta nie łączy się z WiFi. Dodam, że z innymi urządzeniami w tym samym pomieszczeniu nie ma tego problemu. Jak to naprawić?

Czy ktoś w pobliżu naprawia drukarki laserowe Canon?

2020-11-11 Poznań, Wilda, Wspólna
Witam serdecznie. Niedawno wymieniłem toner w mojej drukarce i od tamtego czasu urządzenie okropnie głośno pracuje. Dźwięki wydaje co najmniej, jakby zaraz miał wystartować samolot. Proszę o jakieś porady, czy da się jakoś zminimalizować te odgłosy? Jest to wręcz nie do zniesienia. Ile kosztuje u Państwa serwis drukarek?

Ile wyniesie naprawa niszczarki Epson?

2020-11-10 Staszica, Jeżyce
Mamy w biurze niszczarkę i niedawno zauważyłem, że spadła prędkość jej pracy, a ponadto zacina papier nawet przy mało intensywnym niszczeniu dokumentów. Czy daliby Państwo naprawić taką usterkę? Jaki byłby koszt takiej usługi?

Fachowiec do naprawy ksero Canon

2020-10-05 Poznań, Rataje
Potrzebuję pomocy, a jestem totalnie zielona. W moim ksero zacina się papier, w dodatku za każdym razem w tym samym miejscu. Próbowałam wyczyścić sprzęt od środka, ale dalej to samo... Ile będzie kosztować taka naprawa?

Usterka w niszczarce

2020-08-25 Sadowa, Poznań
Mam następujący problem z niszczarką: po włączeniu nie pobiera papieru, nie świecą się żadne kontrolki. Ile kosztowałaby naprawa? Jak długo czeka się na sprzęt po oddaniu do serwisu? Jest mi on niezbędny w pracy.

Awaria sprzętu biurowego

2020-08-22 Poznań
Mam awarię sprzętu biurowego polegającą na tym, że po puszczeniu drukowania, urządzenie nie widzi tonera. Trochę pokręci wałkami, a potem wyświetla się komunikat "otwarta pokrywa lub brak tonera". Zaznaczam, że pokrywa jest zamknięta. Co mogę z tym zrobić?

Szukam serwisu drukarek laserowych

2020-08-13 Poznań, Murawa, Winogrady
Mam laserówkę, która ma już parę lat, ale zawsze dobrze wykonywała swoją pracę. Niestety w ostatnim czasie zauważyłam, że paskudnie brudzi wydruki, szczególnie, kiedy drukuję masowo jakieś dokumenty. Na brzegach kartek pojawiają się czarne kropki, a czasami takie długie paski. Czy da się to jeszcze naprawić? Czy lepiej wyrzucić sprzęt na śmietnik?

Serwis sprzętu biurowego Lexmark

2020-07-28 Poznań, Grochowska
Podczas drukowania moje urządzenie wydaje dźwięki, jakby startował samolot, okropnie hałasuje. Czyściłam wszystko, ale dalej jest to samo. Co można z tym zrobić? Czy wystarczy przeczyszczenie sprzętu?
732 080 502