Naprawa Drukarek Płock

Twój do tej pory niezawodny sprzęt komputerowy zaczyna niespodziewanie protestować przeciwko dalszej pracy? Takie sytuacje są na porządku dziennym, więc warto mieć wówczas pod ręką telefonów do specjalistów, którzy w mig poradzą sobie
Wybrane zlecenia

Naprawa drukarki Lexmark

Płock, Filtrowa
Witam. Mało kiedy używam opcji skanera bo właściwie nie jest ta funkcja mi potrzebna i nawet nie wiedziałem, że mam z nią problem. Jak na złość dziś chciałem zeskanować jedną fakturę i puścić ją do księgowej, ale moje urządznie nie chce skanować. Czy jest taka opcja, że Państwo udzielają porad telefonicznych?

W okolicy szukam serwis ksero

Płock, Pszczela
Mam urządzenie, które drukuje, skanuje i kseruje takie trzy w jednym. Do tej pory byłam bardzo zadowolona z tego urządzenia. Niestety wczoraj dorwało się do niego moje dziecko, które coś w nim wcisnęło i teraz nie działa. Wyłączyłam urządzenie od prądu i włączyłam na nowo - niestety nie działa. Proszę o pomoc.

Pilnie naprawa niszczarki

Płock, Wiatraki
Dzień dobry. Od kiedy mam drukarkę to nie miałam problemów z wydrukowaniem czegoś. Ostatnio mój komputer mial mój mąż, który chciał coś wydrukować i pozmieniał ustawienia. Teraz mam problem, że ja nie mogę nic wydrukować z programu Word. Nie jesteśmy w stanie dojść do tego jakie opcje były zaznaczone w ustawieniach poprzednio. Proszę o kontakt.

Na jutro szukam serwis do naprawy sprzętu biurowego

Płock
Witam serdecznie. Na każdym wydruku od kilku dni drukarka zostawia pasek. Przez pierwsze dni nawet nie zwracałem na to uwagi, ale teraz te paski są bardziej wyraźne i dokumenty, które drukuje są nieczytelne. Ciekawi mnie od czego to się stało, że tak źle teraz drukarka drukuje. Proszę o kontakt.

Fachowiec do serwisu drukarki Canon

Północna, Płock
Dzień dobry. Mam urządzenie drukujące, które posiada panel drukujący. Niestety ostatnio drukarka nie reaguje na przyciski, które w niej włączam. Kilka dni temu czyściłam ten sprzęt i wydaje mi się, że mogło to mieć wpływ na te przyciski. Czy jest szansa, aby w tym tygodniu naprawić mój sprzęt?

Drukarka atramentowa

Płock, Synów Pułku
Wydaje mi się, że mam w domu jakiś sprzęt wojskowy, a nie drukarkę. Od tygodnia urządzenie tak głośno pracuje, że raz przyszedł sąsiad na skargę, że co się u nas dzieje. W końcu postanowiłam znaleźć serwis, który mógłby naprawić mi moją drukarkę. Czy macie wolne terminy na najbliższe dni? Czekam na kontakt od Państwa.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502