Naprawa Drukarek Piaseczno

A4O Sp. z o.o. sp. komandytowa
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Panowie do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia, w niecałe trzy godziny po odebraniu wezwania, do tego dali się poznać jako osoby sumienne i kulturalne. Najważniejsze, że urządzenie działa już bez zarzutów. Dziękujemy i polecamy gorąco wszystkim ten serwis drukarki, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."

Marek Szewczuk Emartech

Naprawa Drukarek Piaseczno
Potrzebny Ci jest niezwłocznie dobry i sprawdzony serwis zajmujący się naprawą sprzętu biurowego na terenie Brwinowa? Bardzo dobrze zatem trafiłeś! Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w serwisie drukarek, kserokopiarek, ploterów, faksów
Wybrane zlecenia

Piaseczno
drukarka OKI mc573dn - potrzebna naprawa

Piaseczno
Witam. Mam drukarkę HP w której do wymiany jest głowica. Proszę o kontakt w sprawie kosztów wymiany.

Drukarka atramentowa

Kościuszki, Piaseczno
Witam, poszukuję specjalisty, który mógłby spojrzeć i ocenić prawidłowość pracy mojego urządzenia drukującego. Od paru dni bardzo głośno pracuje, wcześniej się tak nie działo więc podejrzewam jakąś usterkę, jednak specjalistą nie jestem a taki by się tu przydał. Możecie polecić kogoś w miarę niedrogiego?

Fachowiec do urządzenia wielofunkcyjnego Canon

Piaseczno, Żytnia
Szukam pomocy sprawnej złotej rączki od takich sprzętów. Kupiłem zamienniki tuszu, takie same jak mój brat do tego samego modelu sprzętu i u niego drukarka je widzi i bez problemu drukuje, a u mnie nie drukuje na czarno.

Ile kosztuje serwis ksero Epson?

Piaseczno, Aleja Kalin
Chciałbym zamówić kogoś żeby podjechał do mnie i sprawdził z jakiego powodu na każdym wydruku pozostaje czarny pasek z jednej strony papieru. Czy dużo państwo biorą za dojazd do klienta?

Naprawa drukarki na jutro

Piaseczno, Piaskowa
Dzień dobry, czy mieliby państwo czas jakoś po południu? Nie działa mi drukarka, a bardzo jej potrzebuje bo prawie codziennie zdarza mi się drukować notatki na studia. Proszę o jak najszybszy kontakt w tej sprawie.

Potrzebuję serwisu niszczarki

Dębowa, Piaseczno
Dzień dobry, mam nie lada problem z moim urządzeniem niszczącym. To chyba jakiś problem z mechanizmem, ponieważ zdarza się nie raz, że w trakcie cięcia papieru zatrzymuje się w którymś momencie i trzeba ją wyłączyć i włączyć żeby ruszyła dalej. Bardzo intensywnie z niej korzystamy wieć to ważne by była sprawna.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502