Naprawa Drukarek Opole

Rybajczyk Piotr Zakład Elektroniki Eltropol
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis drukarki laserowej z pilną pracą pogardził sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a za usługę nie wzięli dużo pieniędzy. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, w niecałe dwie godziny po zakończeniu rozmowy telefonicznej, do tego byli kulturalni. Polecamy gorąco, numer telefonu zapisujemy sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Źle działające ksero

Groszowice, Popiełuszki, Opole
Mamy problem z naszym ksero w sekretariacie. W zasadzie jest to urządzenie wielofunkcyjne, ale usterka występuje tylko właśnie podczas kserowania. Wtedy sprzęt bardzo głośno pracuje i buczy. Kserokopiarka wieloletnia, może pan fachowiec powie, że naprawa jest nieopłacalna.

Jaki jest czas oczekiwania na serwis drukarki Lexmark?

Krzanowice, Pomyślna
Kiedy mógłbym podjechać do państwa serwisu ze swoją drukarką? Problem mam z nią taki, że urządzenie w trakcie drukowania gniecie strasznie kartki, papier się zacina, tak naprawdę jest ono w tym momencie zbędne i mam nadzieję, że będziecie w stanie je naprawić.

Niedziałająca drukarka atramentowa

Nowa Wieś Królewska, Jagiellonów
Dobry wieczór. Czy naprawiają państwa pracownicy urządzenia na atrament? Bo właśnie z tym mam od kilku dni problem. Mianowicie, chodzi o to, że urządzenie nie widzi tuszu. Przyznam się od razu, że kupiłem ostatnio nowy, bo ten stary się zużył, sam podjąłem się włożenia, chociaż wcześniej syn to za mnie robił, no i teraz nic nie mogę wydrukować.

Potrzebuję naprawy urządzenia wielofunkcyjnego

Szczepanowice, Niemodlińska
Witam posiadam taie urządzenie drukujące, które ma również inne funkcje jak ksero czy skaner. Od jakiegoś czasu sprzet nie chce skanować dokumentów. Potrzebuję konsultacji z jakimś dobrym fachowcem, który ma czas w tym tygodniu.

Szukam fachowca od sprzętu biurowego HP

Opole
Dzień dobry. Zwracamy się do państwa z prośbą o pomoc. Pracujemy w przychodni i niestety nie mamy pojęcia na temat takich urządzeń, potrzebujemy pana, który naprawiłby naszą małą drukarkę, od dziesiejszego poranka nie drukuje. Używamy jej codziennie do wystawiania nowych recept, tworzenia kart pacjentów itp., dlatego też prosimy o pilny kontakt.

Naprawa drukarki HP

Złota, Opole, Grotowice
Dzień dobry, chciałabym wezwać jakiegoś serwisanta od urządzeń wielofunkcyjnych. Urządzenie zostawia pasek na wydruku więc coś jest nie tak. Czy możecie mi pomóc i wysłać fachowca do mojego domu? Ile kosztuje diagnoza?

Jaka jest cena naprawysprzętu biurowego?

Opole, os. Chabrów
Potrzebuję pomocy z urządzeniem kserokopiarką. Sprzęt niestety nie łączy się z komputerem. Możliwe, że przewód nie łączy. Czy zajmujecie się takimi usługami w pobliżu? W jakiej cenie może być naprawa? Zalezy mi bardzo na czasie bo z urządzenia sporo korzystam.

Zobacz również inne usługi w mieście Opole

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502