Naprawa Drukarek Olsztyn

ARTECH Arkadiusz Kieżun
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Serwis drukarki z prawdziwego zdarzenia. Panowie w domu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną pracę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy serdecznie, a telefon do serwisantów zapisujemy sobie na przyszłość."
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Olsztyn
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z kompleksowych usług tych wykonawców i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich wsparcia w przyszłości. Panowie na miejscu pojawili się jeszcze tego samego dnia (punktualnie) - pracę wykonali odpowiedzialnie i rzetelnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Taki solidny i sumienny serwis sprzętu biurowego zawsze warto mieć pod ręką, bo ze sprzętem nigdy nic nie wiadomo."

Idea Nord Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Olsztyn
Sprawdź szczegóły
W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na rzetelność i terminowość. Zdajemy sobie sprawę, że ważne jest również indywidualne podejście do każdego klienta oraz pozytywne nastawienie. Naszym pracownikom, niezaprzeczalnym liderom wśród ekspertów
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa kserokopiarki?

Olsztyn, Kętrzyńskiego, Towarowa
Pisze z takim zapytaniem, ile może wynieść naprawa drukarki z ksero? Potrzebuję chyba wymienić tusz, ponieważ stary możliwe, że zasechł. Jest to nietypowe urządzenie więc wolałabym skorzystać z pomocy fachowca.

Jaki jest czas na naprawę ksero HP?

Nagórki, Olsztyn
Kontaktuję się, ponieważ w mojej domowej kserokopiarce pojawił się jakiś błąd przez którego urządzenie nie włącza się. Uniemożliwia to całlkowicie korzystanie z urządzenia. Czy zajmujecie się serwisem takiego sprzętu?

Szukam w okolicy serwisu do drukarki laserowej

Olsztyn
Szukam fachowca w pobliżu który pomoże mi z ustawieniem urządzenia wielofunkcyjnego, które znajduje się w moim domu. Sprzet nie drukuje z Worda, dlatego bardzo proszę o pomoc. Ile moze kosztować naprawa?

Ile wyniesie naprawa niszczarki?

Dajtki, Sojowa
Dzień dobry, chciałbym zapytać o koszt naprawy niszczarki do papieru. Coś się zacięło i nie działa, nie chce ciąć papieru. W jakim czasie mogłaby być naprawa? Czy macie wolne terminy na jutro lub przyszły weekend?

Szukam serwisu sprzętu biurowego

Olsztyn, Pana Tadeusza, Pojezierze
Witam, kontaktuję się ponieważ nasza biurowa mała drukarka przestała dobrze działać. Urządzenie drukuje tylko na czarno. Gdy chcę wydrukować coś w kolorze to i tak wychodzi ciemne. Co mogło się stać? Wcześniej wszystko działało prawidłowo.

Jaki jest czas na naprawę sprzętu biurowego?

Tuwima, Kortowo
Witam potrzebuję pilnie naprawić urządzenie wielofunkcyjne. Sprzęt w czasie używania brudzi wydruki. Coś nie tak jest albo z tuszem albo ze sprzetem. Czy ktoś mógłby zrobić przegląd urządzenia?

Jaka cena naprawy urządzenia wielofunkcyjnego

Jagiellońska
Pisze ponieważ chciałabym poznać cenę serwisu drukarko-skanera. Sprzet ma kilka lat i stosuję go do użytku domowego raz na jakiś czas. Dziś kiedy chciałam wydrukować stronę okazało się, że urządzenie nie pobiera papieru. Co można z tym zrobić?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502