Naprawa Drukarek Nowy Sącz

Płatność kartą
Nagła awaria drukarki to dla Ciebie poważny problem? Jedynym wyjściem z sytuacji jest niezwłoczny kontakt z serwisem drukarek. Szybkie rozpoznawanie usterek oraz ich niezwłoczne usuwanie to nasze niewątpliwe atuty. Do wykonywanych przez nas zadań można zaliczyć m.in. naprawę drukarki laserowej oraz atramentowej. Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zdecyduj się na nasze usługi. Zadbamy, by przekazany sprzęt odzyskał dawną sprawność!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Drukarka atramentowa Konica Minolta

2021-01-22 Nowy Sącz, Bohaterów Monte Cassino
Dzień dobry, wyszukałem wasz serwis w internecie i z samego początku chciałbym się dowiedzieć czy państwo zajmują się i znają się na tej firmie? Nie jestem w stanie dokładnie określić co się stało ale ona po prostu nie działa. Wieczorem wychodziłem z biura to ją standardowo wyłączyłem a dziś rano już się nie uruchamia.

Naprawa sprzętu biurowego

2020-10-29 Jana Sobieskiego, Nowy Sącz
Chciałbym zgłosić usterkę mojej drukarki wielofunkcyjnej, którą posiadamy na magazynie w biurze. Coś się stało z podajnikiem i nie pobiera papieru od paru godzin. Bardzo jest mi to potrzebne, ponieważ drukuję tutaj wszystkie faktury i mamy przez ich brak wiele komplikacji.

Jaki jest koszt naprawy drukarki

2020-10-22 Szkolna, Nowy Sącz
To urządzene nie robi najważniejszej rzeczy do jakiej jest przeznaczone. Nie drukuje. Myślałem że to porządna firma ale żeby tydzień po gwarancji takie cyrki się działy to nie do pomyślenia. Chyba nigdy więcej nic od nich nie kupię. Możecie polecić kogoś kto sprawdzi co się z tym dzieje?

Ile wyniesie serwis kserokopiarki Brother?

2020-07-25 Nowy Sącz, Harcerska
Potrzebuję wstępnej porady, jeżeli jest to możliwe, czy mogę jakoś samodzielnie zaradzić dziwnemu hałasowi, który się wydobywa podczas użytkowania tego sprzętu. Jeśli trzeba by ktoś tu podjechał to też zapraszam, jakoś się dogadamy, ale dźwięk jest bardzo uciążliwy i mocno nam przeszkadza w biurze podczas pracy. Zajmujecie się w ogóle czymś takim?

Ile kosztuje serwis drukarki laserowej?

2020-07-05 Nowy Sącz, Węgierska
Witam serdecznie, poszukuję firmy, która ma możliwość zajęcia się całym tego typu sprzętem w naszej firmie. Serwisanci, którzy to wykonywali co pewien czas niestety splajtowali przez pandemie więc szukamy kogoś nowego kto może nawiązać z nami stałą współpracę. W gre wchodzi tylko serwis na miejscu.

Zobacz również inne usługi w mieście Nowy Sącz

732 080 502