Naprawa Drukarek Mysłowice

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 58
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa drukarki przebiegła bez zarzutów. Okazało się, że problem był błahy, a panowie za usługę nie wzięli majątku, przez co nasz portfel znacząco na tym nie ucierpiał. Polecamy, telefon zapisujemy w razie potrzeby."

Wałek Agnieszka zatuszuj.pl

Naprawa Drukarek Mysłowice
Twoja drukarka zdecydowanie wolnej drukuje, faks nie chce odbierać wiadomości, a niszczarka coraz częściej się zacina? Pamiętaj, że ogromne znaczenie ma Twoja szybka reakcja, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zdecyduj się na usługi serwisu Zatuszuj.pl. Nasze bogate
Wybrane zlecenia

Brzęczkowice i Słupna
Dzień dobry. Czy naprawiacie może urządzenia wielofunkcyjne firmy HP? Ostatnio zaczęła brudzić papier. Zostawia pasek na wydruku. Próbowaliśmy na własną rękę je wyczyścić ale niestety bez powodzenia. Czy świadczycie tego typu usługi? Jaki będzie koszt wykonania usługi? Czy długo trzeba czekać na przyjazd specjalisty? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Ćmok
Szukam jakiegoś profesjonalnego serwisu od drukarki atramentowej marki Brother. Chciałam dzisiaj wydrukować parę stron z worda i wyskakuje błąd. Co dziwne z excelem nie ma problemu. Zauważyłam, że nie drukuje z worda tylko i wyłącznie. Bardzo proszę o przyjazd i rozwiązanie mojego problemu.

Dziećkowice
Witam serdecznie. Czy jesteście w stanie podjąć się jak najszybszej interwencji. Mam kserokopiarkę Konica Minolta, która nie łączy się z komputerem. Dzisiaj rano jak chciałam drukować było wszystko w porządku. Później doszło do jakiejś awarii prądu i nie możemy sobie teraz poradzić. Porszę o szybki kontakt.

Janów Miejski
Dzień dobry. Mam problem ze swoim sprzętem. Jest to urządzenie wielofunkcyjne. Parę dni nie było używane i dzisiaj jak chciałam skserować kilka stron to okazało się, że strasznie zaczęła hałasować. Nigdy tak nie było i bardzo się przestraszyłam. Czy to coś poważnego? Jaki będzie koszt naprawy? Bardzo prosze o pilny kontakt i podanie orientacyjnego czasu dojazdu.

Zobacz również inne usługi w mieście Mysłowice

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502