Naprawa Drukarek Lublin

Bartoszek Krzysztof Biuro-Tech FHU
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa drukarki przebiegła starannie, solidnie i fachowo, do tego panowie uczciwie wycenili swoją pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe i niedrogie usługi wszystkim naszym znajomym oraz rodzinie. Takich serwisantów teraz ze świecą szukać w okolicy."

Akser Tomasz Hryniewicz

Naprawa Drukarek Lublin
Tylko fachowa wiedza i odpowiednie zaplecze techniczne jest w stanie zagwarantować stuprocentową skuteczność świadczonych usług.  W te dwa niezwykle istotne elementy wyposażona jest firma Akser, która od wielu lat specjalizuje się w naprawie
Wybrane zlecenia

Lublin
Witam urządzenie wielofunkcyjne canon mg 5750 pokazuje błąd w 203. Co wyczytałem jest to wymiana głowicy. Jaki jest koszt naprawy? Dziękuję

Lublin
Ile kosztuje naprawa drukarki jak drukuje na kolor różowy nazwa drukarki HP wireless 415

Lublin
Drukarka Brother Hl - L 3270cDW nie widzi tonera.

Urządzenie wielofunkcyjne

Lublin, Jana Pawła II
Witam serdecznie. Posiadam urządzenie, które drukuje, skanuje i kseruje w jednym. Właśnie mam problem, że nie chce skanować. Pokazuje się błąd, że urządzenie nie jest podłączone. Pomożecie?

Na jutro potrzebuję naprawy drukarki laserowej

Czechów, Do Dysa
Witam. Połączyłam moje urządzenie drukujące do sieci, aby drukować poprzez Wi-Fi. Kilka dni działało to drukowanie bez problemu. Dziś chciałam szybko wydrukować potwierdzenie przelewu, ale nie drukuje moje urządzenie

Jaka jest cena serwisu drukarki?

Bronowice, Pogodna
Dzień dobry. Po mału zastanawiam się nad zakupem drukarki. Tylko właśnie poszukuje rady, czy lepiej kupić urządzenie atramentowe, czy laserowe. Wiem, że w jednym wymienia się tusze, a w drugim tonery. Czy mogliby mi Państwo udzielić porady, które urządzenie lepiej zakupić i z jakiej firmy? Czy byłaby możliwość, aby np. pracownik od Państwa mógłby pojechać ze mną do sklepu, aby zakupić takie urządzenie?

Serwis do sprzętu biurowego Lexmark

Lublin, Związkowa
Dobry wieczór. Posiadam urządzenie biurowe atramentowe do drukowania. Kilka dni temu wymieniłem tusze i teraz jak drukuje to bardzo urządzenie brudzi przy wydruku. Przeczyściłem głowice do drukowania i niestety to nie pomogło. Co mógłbym jeszcze zrobić, aby urządzenie drukowało prawidłowo? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Naprawa sprzętu biurowego Canon

Lublin, Ponikwoda, Rumiankowa
Dobry wieczór. Jestem starszą i samotną osoba, która nie zna się na urządzeniach drukujących i nie mam kogo poprosić o pomoc. Jakiś czas temu taki Pan, gdzie kupowałam tusze mi je zamotował. Dziś chciałam wydrukować rachunki i na wydrukach zostawia pasek. Będę wdzięcza za kontakt w tej sprawie. Pozdrawiam.

Szukam serwisu do drukarki laserowej Lexmark

Lublin, Śródmieście
Dzień dobry. Mam w użytkowaniu urządzenie 3 w 1. Dużo w domu musze skanować faktur i wysyłać do mojej księgowej. Muszę mieć więc sprawne urządzenie. Chodzi o taki problem, że kilka stron skanuje, a póżniej pokazuje się błąd i nie chce skanować. Czy są jakieś proste sposoby, aby samemu poradzić sobie z tym problemem?

Niesprawna niszczarka marki HP

Lublin, Śródmieście, Okopowa
Witam. Mam kłopot z urządzeniem biurowym. Niestety, ale nie jestem w stanie ponownie połączyć sprzętu z komputerem. Nie ukrywam, że interesuje mnie jak najszybszy termin realizacji usługi, ponieważ ta funkcja bardzo ułatwia mi codzienne życie. Proszę o szybką pomoc!

Fachowiec do urządzenia wielofunkcyjnego HP

Abramowice, Zemborzycka
Moja córka poprosiła mnie, abym wydrukowała jej różne kolorowanki, ale nie chciała ich w kolorze. Drukarka mnie chce współpracować i nie drukuje na czarno. Czy moglibyście mi pomóc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502