Naprawa Drukarek Lubin

Laptopos Tomasz Szczechowiak
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Komputer, który nie chce pełnić swoich funkcji to poważne utrudnienie. Nie przekazuj go niesprawdzonym fachowcom – efekty ich pracy nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Pewność solidnej, umiejętnej obsługi zyskasz dzięki nawiązaniu współpracy
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Niesprawna kserokopiarka

2020-11-13 Lubin
Moje urządzenie drukująco-kserujące przyswarza mi ostatnio sporo problemów. Od jakiegoś roku korzystam z niego praktycznie codziennie, ale teraz jest to bardzo utrudnione, ponieważ sprzęt przy każdorazowym użyciu brudzi wydruk. Na dokumentach mam straszne czarne pasy. Bardzo utrudnia mi to życie. Proszę o pomoc.

Pilnie potrzebna naprawa niszczarki Canon

2020-08-13 Lubin
Przestało mi działać urządzenie, zainstalowałem ponownie sterowniki i nadal jest to samo. Problem pojawił się jak chciałem wydrukować coś z Wroda, zamiast drukuj pojawiło sie zapisz i chyba coś źle zapisałem. Proszę o pomoc.

Serwis drukarek atramentowych

2020-07-25 Lubin, Orla
Dzień dobry, w biurze drukarki pracują praktycznie non stop i cały czas pracownicy się przy nich kręcą. W związku z tym pracownicy mający stanowiska najbliżej drukarek skarżą się na hałas. Czy można coś zrobić, żeby drukarki pracowały nieco ciszej i nie hałasowały? Proszę o informację zwrotną.

Naprawa drukarki laserowej

2020-07-19 Lubin, Krzemieniecka
Witam, moja drukarka nie drukuje na czarno. Czyszczenie nic nie pomaga, a poza tym wsysa tylko tusz. Wewnątrz drukarki jest jakaś mała gąbka i jest zalana czarnym tuszem. Czy mogę prosić o pomoc jakiegoś fachowca, który mógłby mi to naprawić?

Czy ktoś w pobliżu naprawia drukarki laserowe?

2020-07-04 Leszczynowa, Lubin
Witam serdecznie, moja drukarka nie chce w ogóle drukować plików z Word, z innymi programami nie ma problemu. Excel drukuje bez problemu. Może mi ktoś poradzić, co z tym zrobić? Jaki byłby koszt naprawy tej usterki?
732 080 502