Naprawa Drukarek Łomża

4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Łomża
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Korzystaliśmy z usług tych wykonawców już wiele razy i za każdym razem panowie bez problemu radzili sobie z problemem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, którą panowie wykonali na miejscu i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy polecać kompleksowe usługi tego serwisu sprzętu biurowego wszystkim naszym znajomym i rodzinie. Numer telefonu do serwisantów oczywiście zapisujemy."
COPY-TECH FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJCIECH GROMAK
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą drukarki panowie serwisanci nie mieli najmniejszego problemu. W mieszkaniu wykonali całą usługę, a cena wraz z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."

Idea Nord Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Łomża
W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na rzetelność i terminowość. Zdajemy sobie sprawę, że ważne jest również indywidualne podejście do każdego klienta oraz pozytywne nastawienie. Naszym pracownikom, niezaprzeczalnym liderom wśród ekspertów
Wybrane zlecenia

Stare Miasto
Dzień dobry. Ile wyniesie serwis sprzętu biurowego? Mam problem z wymianą tuszu. Coś się zablokowało i nie mogę go wyciągnąć. Nie chce używać siły bo boję się, że coś bardziej popsuje. Czy możecie szybko przyjechać i to sprawdzić? Bardzo proszę o pilny kontakt.

Południe
Witam serdecznie. Bardzo proszę o informację, jaki będzie koszt naprawy drukarki laserowej marki Konica Minolta. Co któreś drukowanie papier się zacina. Czasami wychodzi dobrze a czasami zaczyna się giąć i się blokuje. Nie wiem od czego to zależy. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc? Bardzo zależy mi na czasie. Porszę o podanie kosztów i czasu dojazdu.

Łomżyca
Dzień dobry. Czy zajmujecie się serwisem drukarek Epson? Coś się z nią stało i i nie reaguje na przyciski. Jak coś się naciska to wydaje dźwięk ale nic sie nie dzieje. Już raz ją restartowaliśmy ale dalej jest tak samo. Bardzo proszę o sprawdzenie jej. Czy może to być coś poważnego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kraska
Potrzebuję profesjonalny serwis do naprawy kserokopiarki. Drukujemy dużo tekstów ale niestety od jakiegoś czasu nie chce drukować na czarno tylko wszystko wypuszcza w kolorze. Zmiana ustawień nic nie daje. Wyłączenie i ponowne włączenie też. Czy możecie przyjechać i to sprawdzić. Może ja robię coś źle.

Zobacz również inne usługi w mieście Łomża

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502