Naprawa Drukarek Łódź

Instel Panaserwis s.c. Marta Moraczewska, Paweł Kozłowski
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Twój ekspres do kawy znowu się zepsuł, a Ty nie zniesiesz kolejnego poranka bez ulubionego napoju? Czas wybrać serwis AGD, który raz na zawsze pomoże Ci z naprawą Twojego urządzenia. Jeśli mieszkasz na terenie województwa łódzkiego, wybierz firmę
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy drukarki atramentowej?

2020-11-25 Rojna, Łódź
Ile zajmie Wam naprawa sprzętu? Awaria polega na brudzeniu wydruku. Zostawia jakieś dziwne kropki i paski. Jest tak już od jakiegoś roku. Jeden serwisant był ale nie znalazł przyczyny wieć poszukuję rzetelnej firmy, która się tym zajmie. Jaki byłby koszt samej diagnozy i weryfikacji czy naprawa jest opłacalna?

Naprawa sprzętu biurowego

2020-10-24 Rzgowska, Górna
Witam, mam taki sprzęt biurowy wielofunkcyjny i występuje z nim taki problem, że przy próbie drukowania czegokolwiek zacina się papier. Do zacięcia dochodzi zawsze mniej więcej w tym samym miejscu. I tu następuje moje pytanie, w czym może być problem? Z góry dziękuję za pomoc.

Pilnie naprawa drukarki!

2020-10-06 Krzemieniecka, Łódź, Polesie
Potrzebna pilna pomoc! Wysłużona drukarka nie drukuje na czarno. Toner sprawdzony. Muszę jaknajszybciej ją naprawić bo dzieci potrzebują do szkoły. Czy macie wolne jakeś terminy do końca tygodnia? Mogę dowieźć sprzęt eśli to przyspieszy naprawę.

Jaki jest czas naprawy drukarki laserowej Brother?

2020-09-14 Łódź, Sródmieście, Narutowicza
Moja drukarka strasznie hałasuje przy pobieraniu papieru. Drukuje pięknie, wszystkie wydruki są czyste i dobre jakościowo, ale hałas jest wręcz nie do wytrzymania... Czy mają Państwo jakiegoś fachowca, który spotkał się już z podobnym zachowaniem drukarki?

Ile wyniesie serwis ksero Lexmark?

2020-09-06 Łódź, Bałuty, Warszawska
Mam problem. Na mojej drukarce jest napis "gotowa" ale z komputera nic nie drukuje (USB). Czy to może być problem tunera? Ile wyniesie wymiana części? Nieukrywam, że zależy mi na czasie, potrzebuje jej do pracy w domu. Jestem księgowym wielu firm i nie chce mieć postoju, bo klienci będą niezadowoleni.

Ile kosztuje naprawa niszczarki Canon?

2020-08-17 Łódź, Grabiniec, Traktorowa
Dzień dobry! Zgłaszam się z błachym problemem. Nie potrafię wymienić tuszu. Niby czytałam instrukcję obsługi ale dalej nie rozumiem jak to zrobić. Czy są wstanie Państwo mi pomóc? Mogę dowieźć sprzęt, tusz również posiadam.

NA jutro potrzebuę naprawy urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta!

2020-08-04 Łódź, Obywatelska
Jesteśmy profesjonalną firmą fotograficzną. Zauważyłem dziś zabrudzenie wydruku. nie możemy sobie pozwolić na takie usterki. Na jutro potrzebuje pilnej naprawy sprzętu. Mam umówionych od rana klientów ale w godzinach popołudniowych mogli by Państwo przyjechać i zdiagnozować w czym tkwi problem.

Jaka cena naprawy drukarki atramentowej?

2020-08-01 Łódź, Śródmieście, Tuwima
Co może być powodem, że drukarka nie pobiera papieru? Myslałem napoczątku, że może papier w środku się zaciął ale nie. Wydaje mi się, że problemem możę być "pobieracz" bo się nie kręci.

Szukam serwisu drukarek

2020-07-22 Piotrkowska
Posiadam drukarkę wraz ze skanerem. Dziś gdy chciałam zeskanować dokument zauważyłam, że nie skanuje. Pomimo prawidłowych ustawień i napełnionego tonera. Szukam więc serwisu, który by mi ją naprawił. Mogę prosić o wstępną wycene?

Jaki jest czas serwisu sprzętu biurowego

2020-07-08 Łódź, Bałuty
Mam takie urządzenie i nie działa w nim skaner. Po włączeniu zasilania jest przez sekundę błysk i tyle. Sprzęt nie wyświetla żadnych błędów. Czy mogę prosić o pomoc w tej sprawie? Pozdrawiam.
732 080 502