Naprawa Drukarek Kraków

4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
05.01.2021 Dębniki, Kraków
"Z naprawą drukarki panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Do pracy podeszli już następnego dnia od rozmowy telefonicznej, do tego okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi, odpowiedzialnymi i fachowymi, dla których najważniejsza jest solidnie wykonana praca. Dziękujemy i polecamy gorąco, kontakt zapisujemy sobie na przyszłość."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa Drukarek Maciej Piętak
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
10.02.2021 Mistrzejowice, Kraków
"Ten serwis drukarki atramentowej poradził sobie bez najmniejszego problemu z naprawą naszego urządzenia, które zacinało się podczas drukowania. Polecamy serdecznie każdemu za bardzo dobry kontakt i skuteczność. Panowie są uczciwi i nie naciągają - jeśli się coś nie opłaca naprawiać, to mówią o tym szczerze i otwarcie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Serwis urządzeń wielofunkcyjnych

2021-02-02 Bronowice, Kraków, Tetmajera
Zakupiłam używane urządzenie wielofunkcyjne. Pojechałam do sklepu i zakupiłam odpowiednie tusze. Podczas montowania tuszy okazało się, że sprzęt ich nie widzi. Pierw myślałam, że może na odwrót zamontowałam. Jednak nadal jest problem.

Jaki koszt naprawy drukarki laserowej.

2020-12-04 Prądnik Czerwnoy, Lublańska
Jaki będzie koszt naprawy drukarki laserowej? Od kilku dni bardzo głośno hałasuje podczas pracy. Wczejniej nie uległa żadnej awarii. Czy mogą Państwo podjechać i zweryfikować usterkę?

Potrzebuję technika do kserokopiarki HP

2020-10-23 Kraków, Krowodrza, Królewska
Posiadam kserokopiarkę. Od klilku dni próbuję znaleźć przyczynę dlaczego nie działa. Pojawia mi się komunikat o gotowośći do pracy ale gdy ma coś wydrukować jakby się zawiesza. Po ponownym uruchomieniu jest to samo.

Pilne! Ksero nie działa!

2020-10-17 Kraków, Nowohucka
Prowadzimy firmę zajmującą się profesjonalnie drukiem. Obsługujemy też klientów indywidualnych, którzy przychodzą kserować dokumnety itp. Dziś podczas otwierania firmy i uruchamiania sprzętu zauważyłem, że jedne ksero nie działa. Nie porusza się lampa w środku. Pomocy!

Poszukuje serwisu w pobliżu do drukarek laserowych

2020-08-24 Lipska
Chciałam wydrukować pracę licencjacką lecz mam jakiś problem. Dokument zapisany jest w programie Word. Drukarka jakby nie chciała z niego drukować. Nie wiem co mam robić Sprzęt jest mi na codzień potrzebny więc muszę go pilie naprawić. Kolega próbował mi ją ustawić ale nic nie zdziałał.

Fachowiec od niszczarek na wczoraj!

2020-08-13 Wzgórza Krzesławickie, Kraków, Darwina
Mam poważny problem w archiwum. Muszę zniszczyć stare dokumenty, które zawierają dane poufne. Wkładając papiery do otworu niszczarki nie wciąga ona ich. Nie kręci się to ostrze. Odłączyłam więc ją od prądu i starałam się wyczyścić zakamarki z resztek papieru. Niestety to nie pomogło.

Na jutro serwis drukarek!

2020-08-06 Nowa Huta, Kraków
Potrzebuje pilnego serwisu drukarki! Zaczęła bardzo głośno pracować i wydobywa się z niej dziwny zapach. Prosimy o pomoc jeszcze dziś! Bez tego nasze biuro nie może funkcjonować! Najlepiej jakby naprawa odbyła się na miejscu.

Poszukuję z okolicy naprawy sprzętu biurowego Canon

2020-07-25 Kraków, Kazimierz, Dileta
Czy zajmujecie się tym modelem sprzętu biurowego? Od jakiegoś czasu zacina się papier i nie wiemy co jest tego powodem. Przeczyszczałem podajnik papieru ale to nic nie pomogło. Wydaje mi się, że problem jest w środku. Nie wiem jak długo tak podziała ten sprzęt więc chciałbym pozbyć się problemu za wczasu.

Ile kosztuje naprawa drukarki Epson?

2020-07-18 Kraków, Dożynkowa, Witkowice
Popsułęm dziś drukarkę. Chciałem ją przestawić w inne miejsce i wypadła mi z rąk. Nigdzie nie widać uszkodzenia ale jak ją podłączyłem nie drukowała. Czy da się ją uratować? Jakie macie terminy?

Jaki czas serwisowania sprzęu biurowego Brother?

2020-07-04 Kraków, Mistrzejowice
Poszukuję firmy, któa zajmie się corocznym przegląem sprzętu biurowego. Jedna z głównych drukarek zostawia czarny pasek na dokumentah podczas drukowania. Kolejna słabo odbija podczas kserowania. Sprzęt jest w ciągłym użytku dlatego regularnie musi być serwisowany. Kiedy macie wolne terminy by zająć się moim sprzętem?

Szukam technika od drukarek atramentowych Lexmark

2020-07-04 Kraków, Bieńczyce
Czy wiecie co może być powodem, że drukarka nie drukuje na czarno? Tusz jest pełny. Oprogramowanie również jest w porządku. Odłączałem od komputera i ponownie instalowałem. Też nic nie pomaga. Pomocy!

Zobacz również inne usługi w mieście Kraków

732 080 502