Naprawa Drukarek Koszalin

AVARUS MAREK JEZIORSKI
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

AVARUS MAREK JEZIORSKI

Naprawa Drukarek Koszalin
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałam pomocy serwisu drukarki laserowej, ponieważ samodzielne próby naprawy urządzenia na nic się zdały. Ostatecznie zdecydowałam się na pomoc tego wykonawcy i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Usługa przebiegła szybko, solidnie i odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego portfela. Widać, że w firmie pracują wyłącznie doświadczeni i odpowiedzialni wykonawcy. "
COPY - SERWIS MARCIN GÓRALCZYK
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Blade wydruki, brudne arkusze i niewyraźny tekst - urządzenie trzeba było oddać w ręce specjalistów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis urządzeń wielofunkcyjnych. Panowie dokładnie zajęli się sprzętem, który teraz działa bez zarzutu. Dziękujemy za wykonaną pracę i będziemy polecać każdemu w potrzebie."

Revee Marta Sobczyk

Naprawa Drukarek Koszalin
Konieczna będzie naprawa drukarki lub innego urządzenia biurowego? Postaw na „Revee” – zakład, który od zawsze stawia na terminowość i wysoką jakość oferowanych usług. Bogate doświadczenie oraz posiadanie niezbędnych umiejętności dają pewność

Karina Nowak "TOP TONER"

Naprawa Drukarek Koszalin
Twój komputer zdecydowanie wolniej reaguje na polecenia? Korzystanie z niego sprawia coraz więcej problemów? Samodzielnie nie jesteś w stanie usunąć przyczyn tego rodzaju usterek, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej skorzystaj z pomocy firmy ...

SERWIS KSERO ANDRZEJ SZYMION

Naprawa Drukarek Koszalin
Nagla awaria drukarki laserowej lub igłowej? Nie decyduj się na zakup nowych sprzętów! Jak najszybciej zgłoś się do firmy SERWIS KSERO ANDRZEJ SZYMION i oczekuj na szybką oraz solidną naprawę. Śmiało stwierdzamy, że nasze wysokie kwalifikacje oraz bogata ...
Wybrane zlecenia

Jaki koszt serwisu sprzętu biurowego Epson?

Koszalin, Chabrów
Mieliśmy wczoraj awarię prądu. Jakiś kabel w budynku się uszkodził i przez 3 godziny byliśmy bez prądu. Po uruchomieniu sprztu kazało się, że żadne z nich nie łączy się z Wi-Fi. Nie wiemy czy to kwiestia ponownego ustawienia dlatego szukamy specjalisty by zerknął i naprawił usterkę.

Drukarka laserowa Brother

Chabrów, Koszalin
Dziś wchodząc do biura i uruchamiając cały sprzęt zauważyłam, że jedne z nich, a dokładnie drukarka laserowa nam nie działa. Nie uruchamia się kompletnie. Czy zajmujecie się takim sprzętem i możęcie przyjechać w tygodniu i go naprawić? Wystawiacie fakturę?

Na jutro serwis ksero Epson

Koszalin, Północna
Mam awarię drukarki i jej wydruków. Problem polega na tym, że zostawia szeroki pasek na wydruku. Informatyk instalował nowe sterowniki oraz oprogramowanie, ale po prywróceniu ustawień domyślnych, nic to nie pomogło. Obawiam się, że usterka jest ardziej mechaniczna i problem jest gdzieś w środku sprzętu.

Ile wyniesie naprawa urządzenia wielofunkcyjnego HP?

Hołdu Pruskiego, Koszalin
Jak w temacie interesują mnie koszta naprawy sprzętu wielofunkcyjnego. Coś się stało i nie drukuje nam na czarno,a synowi jest potrzebna do szkoły. Pojechaliśmy do sklepu z mężem kupić nowy tusz dopasowany bepośrednio do tego modelu. Po powrocie go wymieniliśmy ale dalej jakby nie pobierał czarnego koloru. Czy możecie podjechać i jakoś mi pomóc z tym sprzętem?

Potrzebuje serwisanta od drukarek laserowych Lexmark

Koszalin, Wesoła
Moja firma funkcjonuje dzięki sprzętowi biurowemu. Prowadzę drukanie i jeden z moich sprzętów przdstał działać. Nie reaguje na przyciski.Uruchamia się prawidłowo ale przyciski nie działają. Czy macie możliwość by podjechać jeszcze dziś? Proszę o pilną odpowiedź zwrotną.

Szukam pilnej naprawy niszczarki

Tataraków, Koszalin
Mam problem ze swoją niszczarką. Dziś podczas podkładania dokumentów do niszczarki ostrza nie zaczeły działać. W ogóle się nie kręcą, a silnik jakby nie działał. Zapewne będzie potrzebne jej serwisowanie i ostrzenie ostrzy. W jakim terminie mogę przywieźć sprzęt do naprawy?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502