Naprawa Drukarek Kielce

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jesteśmy firmą, która od 1987 zajmuje się, między innymi, prowadzeniem obsługi technicznej i serwisowej sprzętu biurowego. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel a dewizą oferowanie jedynie najlepszych produktów szanowanych marek. Naszym klientom zapewniamy ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebuje fachowca od drukarek atramentowych Brother

2021-01-17 Kielce, Czarnów, Lecha
Pomocy! Drukarka każdorazowo zacina papier tuż przed głowicą, tzn. wciągnie kartkę kawałek, a gdy ta znajdzie się przed samą głowicą sygnalizuje zacięcie papieru i każe zdjąć tylną pokrywę i usunąć zacięcie. Drukarka była rozebrana na czynniki pierwsze, głowica wyczyszczona i wszystko inne też.

Serwis niszczarek Lexmark

2020-11-12 Kielce
Moja niszczarka przestała nagle działać. Opróżniłam kosz oraz wyczyściłam z okruchów papieru niszczarkę. Podłączyłam ją do prądu ale dalej nie działa. Tak jaby nie opracuje silniczek.

Pomoc z drukarką atramentową

2020-11-06 Skrajna, Kielce, Herby
Kupiłam używaną drukarkę od koleżanki. Wspomniała mi, że nie ma tuszu. Poszłam do sklepu i zakupiłam. Otworzyłam drukarkę i uzupełniłam tusz. Niestety zrobiłam to źle i potrzebuję pomocy w ponownej wymianie i założeniu tuszu.

Sukam specjalisty od drukarek laserowych Lexmark

2020-10-27 Kielce, Zagórze, Prochowska
Witam serdecznie, mam mały problem z drukarką , chociaż może to bardziej problem z systemem.Otóż pewnego dnia drukarka przestała drukować przez WiFi. Okazało się, że operator zresetował bez wiedzy abonenta router i nastąpiła zmiana adresów IP. Przekonfigurowałem drukarkę ale jakoś dziwnie się zachowywała, tzn. dostawała sygnał drukowania, dokument był w kolejce drukarka zaczynała coś mieszać ale nie drukowała.

Ile kosztuje serwis ksero?

2020-10-23 Kielce, Warszawska
Tragedia! Mam do skserowania dużą książkę dla mamy. Uruchamiam sprzęt, a pokazuje mi się błąd na całym ekraniku. Próbuję go przeklikać ale nie działają mi kompletnie przyciski. I co ja mam teraz zrobić? Mamie zależy by mieć kilka artykułów z tej książki. Ile by kosztowała naprawa? Jak szybko możecie przyjechać?

Poszukiwany w pobliżu serwis kserokopiarki Brother!

2020-09-18 Kielce, Barwinek
Moja firma funkcjonuję dzięki kserokopiarką. Jeden z naszych sprzętów strasznie głośno i powoli pracuje. Sprzęt jest kilkuletni i regularnie był serwisowany. Jesteście jedyni w pobliżu. Proszę o pilną pomoc w naprawie!

Szukam serwisu ksero

2020-09-02 Kielce, Karczówka, Cynkowa
Witam serdecznie. Mój komputer był połączony z ksero. Lecz dziś zauwałem, że po zainstalowaniu nowego oprogramowania, komputer nie łączy się ze sprzętem. Zainstalowałem nowe sterowniki oraz zrobiłem reset ustawień. Nie pomogło. Czy wiecie co może być powodem awarii? Mogę prywieźć sprzęt dziś lub jutro?

Szybki serwis sprzętu biurowego

2020-07-25 Kielce, Hutnicza, Białogon
Dzień dobry, w mojej firmie posiadam kilka sprzętów biurowych. Część z nich zaczęła głośno pracować. Nagrzewa się również przy wyjściu kabla do podłączenia prądu. Jak na złość kilka naraz ma ustekę. Czy dacie radę mi szybko to naprawić?
732 080 502