Naprawa Drukarek Kielce

PHU Kserofax Grzegorz Kapiec
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie zdecydowanie godni polecenia. Pracę polegającą na konserwacji drukarki wykonali wzorowo, do tego zaoferowali atrakcyjne ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i na pewno nieraz skorzystamy jeszcze z pomocy tego serwisu drukarek w przyszłości."
AVARUS MAREK JEZIORSKI
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Szybka i fachowa realizacja zlecenia. Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego przyniosła zamierzony efekt. Wszystko przebiegło pomyślnie i niezwykle sprawnie. Sprawa była pilna, a ten fachowiec nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem zlecenia. Dziękuję i polecam w 100% każdemu w potrzebie za kompleksowość usług, wysoką jakość pracy, dobre podejście do klienta oraz za niezwykle atrakcyjny cennik usług. "
Wybrane zlecenia

Kielce
Czy przyjmujecie do konserwacji, po długim okresie nieużytkowania Brother DCP-J 715 W ?

Potrzebuje fachowca od drukarek atramentowych Brother

Kielce, Czarnów, Lecha
Pomocy! Drukarka każdorazowo zacina papier tuż przed głowicą, tzn. wciągnie kartkę kawałek, a gdy ta znajdzie się przed samą głowicą sygnalizuje zacięcie papieru i każe zdjąć tylną pokrywę i usunąć zacięcie. Drukarka była rozebrana na czynniki pierwsze, głowica wyczyszczona i wszystko inne też.

Serwis niszczarek Lexmark

Kielce
Moja niszczarka przestała nagle działać. Opróżniłam kosz oraz wyczyściłam z okruchów papieru niszczarkę. Podłączyłam ją do prądu ale dalej nie działa. Tak jaby nie opracuje silniczek.

Pomoc z drukarką atramentową

Skrajna, Kielce, Herby
Kupiłam używaną drukarkę od koleżanki. Wspomniała mi, że nie ma tuszu. Poszłam do sklepu i zakupiłam. Otworzyłam drukarkę i uzupełniłam tusz. Niestety zrobiłam to źle i potrzebuję pomocy w ponownej wymianie i założeniu tuszu.

Sukam specjalisty od drukarek laserowych Lexmark

Kielce, Zagórze, Prochowska
Witam serdecznie, mam mały problem z drukarką , chociaż może to bardziej problem z systemem.Otóż pewnego dnia drukarka przestała drukować przez WiFi. Okazało się, że operator zresetował bez wiedzy abonenta router i nastąpiła zmiana adresów IP. Przekonfigurowałem drukarkę ale jakoś dziwnie się zachowywała, tzn. dostawała sygnał drukowania, dokument był w kolejce drukarka zaczynała coś mieszać ale nie drukowała.

Ile kosztuje serwis ksero?

Kielce, Warszawska
Tragedia! Mam do skserowania dużą książkę dla mamy. Uruchamiam sprzęt, a pokazuje mi się błąd na całym ekraniku. Próbuję go przeklikać ale nie działają mi kompletnie przyciski. I co ja mam teraz zrobić? Mamie zależy by mieć kilka artykułów z tej książki. Ile by kosztowała naprawa? Jak szybko możecie przyjechać?

Poszukiwany w pobliżu serwis kserokopiarki Brother!

Kielce, Barwinek
Moja firma funkcjonuję dzięki kserokopiarką. Jeden z naszych sprzętów strasznie głośno i powoli pracuje. Sprzęt jest kilkuletni i regularnie był serwisowany. Jesteście jedyni w pobliżu. Proszę o pilną pomoc w naprawie!

Szukam serwisu ksero

Kielce, Karczówka, Cynkowa
Witam serdecznie. Mój komputer był połączony z ksero. Lecz dziś zauwałem, że po zainstalowaniu nowego oprogramowania, komputer nie łączy się ze sprzętem. Zainstalowałem nowe sterowniki oraz zrobiłem reset ustawień. Nie pomogło. Czy wiecie co może być powodem awarii? Mogę prywieźć sprzęt dziś lub jutro?

Szybki serwis sprzętu biurowego

Kielce, Hutnicza, Białogon
Dzień dobry, w mojej firmie posiadam kilka sprzętów biurowych. Część z nich zaczęła głośno pracować. Nagrzewa się również przy wyjściu kabla do podłączenia prądu. Jak na złość kilka naraz ma ustekę. Czy dacie radę mi szybko to naprawić?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502