Naprawa Drukarek Katowice

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
11.01.2021 Osiedle Witosa
"Ten serwis drukarki atramentowej z naprawą urządzenia na miejscu nie miał najmniejszego problemu. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ponadto termin oczekiwania na usługę był bardzo krótki. Polecamy serdecznie!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie naprawa sprzętu biurowego?

2021-02-01 Katowice, Kostuchna
Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt naprawy mojej drukarki. Mam taki problem, że podczas drukowania zacina się papier i wyskakuje błąd. Proszę pilnie Was o pomoc.

Jaki czas naprawia się ksero Brother?

2020-12-25 Katowice, Brynów, Dworska
Witam. Na urządzeniu do drukowaniu pojawiła się informacja, że potrzebna jest już wymiana tonera. Ja się w ogóle na tym nie znam i wolałabym, aby się tym zajął specjalista. Czy Wasz serwis mógłby mi zamontować nowe pojemniki z tuszem i zrobił od razu wyszczyszenie tego sprzętu?

Szukam serwisu do naprawy drukarki

2020-11-21 Katowice, Dobra, Koszutka
Dzień dobry. Na moim urządzeniu do drukowania pojawił się komunikat, aby wymienić tusze. Także zakupiłam oryginalne nowe tusze i je wymieniłam według instrukcji. Niestety pojawia się komunikat, że nie widzi tuszu jakby były zamiennikami. Wyłączyłam urządzenie i włączyłam od nowa, ale to nie pomaga. Proszę o pomoc.

Serwis sprzętu biurowego

2020-10-29 Katowice, Meteorologów
Witam Państwa. Kontaktuję się w sprawie mojej drukareczki, która do tej pory działała rewelacyjnie. Chodzi o to, że od kilku dni moje urządzenie nie reaguje na wciskane przyciski. Co mogło się stać? Jaki byłby ewentualnie koszt diagnozy/naprawy? Czy w ogóle warto naprawiać teraz takie sprzęty, czy lepiej kupić coś nowego? Byłamby wdzięczna za odpowiedź na moje pytania.

W pobliżu mojego domu szukam do naprawy drukarki laserowej HP

2020-09-11 Katowice, Załęże, Bocheńskiego
Dzień dobry. Kurczę kupiłem nowe tonery do mojego urządzenia do drukowania i próbowałem je wymieć. Cały czas pokazuje się komunikat, że nie rozpoznaje nowych tonerów. Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś od Was mógł przyjechać i zbadać ten problem. Jaki byłby koszt wizyty? Jakie macie dostępne terminy?

Drukarka atramentowa

2020-08-25 Korfantego, Katowice, Wełnowiec
Dobry wieczór. Mam sąsiadkę, która jest samotna i nie miał jej kto pomóc z drukarką. Teraz ma taki problem, że urządzenie nie łączy się z WiFi. Wcześniej urządzenie łączyło się z komputerem poprzez USB. Nie wiem, co się stało, ale powiedziała, że teraz musi mieć bezprzewodowo połączenie. Byłabym wdzięczna jakbyście mogli przyjechać do niej i jej w tym pomóć. Jakie są koszty?

Szukam do naprawy niszczarki

2020-08-01 Mysłowicka, Giszowiec
Witam serdecznie. Mamy urządzenie biurowe do niszczenia dokumentów w firmie, gdzie pracuję. Szef poprosił mnie, abym znalazła firmę, która naprawia takie urządzenia. U nas nie pobiera papieru i się wtedy zacina i ani wyciągnąć ani wciągnąć. Czy moglibyście mi wysłać oferę na maila, abym mogła przekazać ją do szefa? Jakie są dostępne terminy u Państwa w tym tygodniu?

Ile kosztuje naprawa drukarki atramentowej Epson

2020-07-02 Katowice, Nikiszowiec
Witam. Chciałabym się dowiedzieć w jakiej cenie może być naprawienie urządzenia do drukowania i skanowania? Chodzi o to, że muszę zeskanować i przesłać poprzez maila umowę do szefa i moje urządzenie nie chce skanować. Pilnie poszukuje serwisu, który może mi naprawić ten problem.
732 080 502