Naprawa Drukarek Katowice

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 58
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis drukarki atramentowej z naprawą urządzenia na miejscu nie miał najmniejszego problemu. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ponadto termin oczekiwania na usługę był bardzo krótki. Polecamy serdecznie!"

Grzegorz Janik- XEROPLEX

Naprawa Drukarek Katowice
Od wielu już lat specjalizujemy się w skutecznych działaniach naprawczych związanych z drukarkami wszystkich marek, podobnie zresztą jak urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek. Każdy zgłaszający się do nas klient, może liczyć na nasze doświadczenie

Wałek Agnieszka zatuszuj.pl

Naprawa Drukarek Katowice
Twoja drukarka zdecydowanie wolnej drukuje, faks nie chce odbierać wiadomości, a niszczarka coraz częściej się zacina? Pamiętaj, że ogromne znaczenie ma Twoja szybka reakcja, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zdecyduj się na usługi serwisu Zatuszuj.pl. Nasze bogate
FHU "RAFCOM" Rafał Poznański to godny zaufania serwis komputerowy z Katowic, który rozwiąże Twoje problemy z laptopem lub komputerem stacjonarnym. Zalana klawiatura? Uszkodzona matryca? A może w Twoim komputerze stacjonarnym lub laptopie szwankuje
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie naprawa sprzętu biurowego?

Katowice, Kostuchna
Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt naprawy mojej drukarki. Mam taki problem, że podczas drukowania zacina się papier i wyskakuje błąd. Proszę pilnie Was o pomoc.

Jaki czas naprawia się ksero Brother?

Katowice, Brynów, Dworska
Witam. Na urządzeniu do drukowaniu pojawiła się informacja, że potrzebna jest już wymiana tonera. Ja się w ogóle na tym nie znam i wolałabym, aby się tym zajął specjalista. Czy Wasz serwis mógłby mi zamontować nowe pojemniki z tuszem i zrobił od razu wyszczyszenie tego sprzętu?

Szukam serwisu do naprawy drukarki

Katowice, Dobra, Koszutka
Dzień dobry. Na moim urządzeniu do drukowania pojawił się komunikat, aby wymienić tusze. Także zakupiłam oryginalne nowe tusze i je wymieniłam według instrukcji. Niestety pojawia się komunikat, że nie widzi tuszu jakby były zamiennikami. Wyłączyłam urządzenie i włączyłam od nowa, ale to nie pomaga. Proszę o pomoc.

Serwis sprzętu biurowego

Katowice, Meteorologów
Witam Państwa. Kontaktuję się w sprawie mojej drukareczki, która do tej pory działała rewelacyjnie. Chodzi o to, że od kilku dni moje urządzenie nie reaguje na wciskane przyciski. Co mogło się stać? Jaki byłby ewentualnie koszt diagnozy/naprawy? Czy w ogóle warto naprawiać teraz takie sprzęty, czy lepiej kupić coś nowego? Byłamby wdzięczna za odpowiedź na moje pytania.

W pobliżu mojego domu szukam do naprawy drukarki laserowej HP

Katowice, Załęże, Bocheńskiego
Dzień dobry. Kurczę kupiłem nowe tonery do mojego urządzenia do drukowania i próbowałem je wymieć. Cały czas pokazuje się komunikat, że nie rozpoznaje nowych tonerów. Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś od Was mógł przyjechać i zbadać ten problem. Jaki byłby koszt wizyty? Jakie macie dostępne terminy?

Drukarka atramentowa

Korfantego, Katowice, Wełnowiec
Dobry wieczór. Mam sąsiadkę, która jest samotna i nie miał jej kto pomóc z drukarką. Teraz ma taki problem, że urządzenie nie łączy się z WiFi. Wcześniej urządzenie łączyło się z komputerem poprzez USB. Nie wiem, co się stało, ale powiedziała, że teraz musi mieć bezprzewodowo połączenie. Byłabym wdzięczna jakbyście mogli przyjechać do niej i jej w tym pomóć. Jakie są koszty?

Szukam do naprawy niszczarki

Mysłowicka, Giszowiec
Witam serdecznie. Mamy urządzenie biurowe do niszczenia dokumentów w firmie, gdzie pracuję. Szef poprosił mnie, abym znalazła firmę, która naprawia takie urządzenia. U nas nie pobiera papieru i się wtedy zacina i ani wyciągnąć ani wciągnąć. Czy moglibyście mi wysłać oferę na maila, abym mogła przekazać ją do szefa? Jakie są dostępne terminy u Państwa w tym tygodniu?

Ile kosztuje naprawa drukarki atramentowej Epson

Katowice, Nikiszowiec
Witam. Chciałabym się dowiedzieć w jakiej cenie może być naprawienie urządzenia do drukowania i skanowania? Chodzi o to, że muszę zeskanować i przesłać poprzez maila umowę do szefa i moje urządzenie nie chce skanować. Pilnie poszukuje serwisu, który może mi naprawić ten problem.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502