Naprawa Drukarek Kalisz

Tomasz Kot PHU "INFOCOPY"

Naprawa Drukarek Kalisz
Pilnie poszukujesz odpowiedniej firmy, która szybko i skutecznie pomoże Ci w przypadku awarii drukarki na terenie Żagania? Infocopy – firma z długoletnim stażem, olbrzymim doświadczeniem i wiedzą, z pewnością okaże się najlepszym wyborem! Świetnie
Wybrane zlecenia

Kalisz
Mam problem z drukarką brother dcp j152W. Wymieniałam Liveboxa 2.0. Nie wykrywa punktu dostępowego drukarka. Czy mi Pan pomoże, koszt orientacyjny usługi. Pozdrawiam Magdalena

Serwis sprzętu biurowego

Kalisz, Będzińska
Zakupiłam używany sprzęt biurowy bez tuszów. Była zawarta informacja o konieczności ich zakupu. Udałam się do sklepu i z pomocą doradcy udało mi się wybrac opowiednie tusze. Gdy sprzęt do mnie dotarł, podłączyłam go do komputera, lecz nie umiem tego wymienić. Czyw stanie PAństwo wymienić mi jeszcze dziś? Jest mi bardzo potrzebny do realizacji ważnego projektu.

Kserokopiarka HP

Wodna, Kalisz
Witam. Moja kserokopiarka zaczęła mnie trochę martwić. Przy każdym wydruku dokumentów bardzo głośno pracuje. Do tego jakoś dziwnie piszczy i mocno się nagrzewa. Do tej pory nigdy nie miałam z tym sprzętem żadnych problemów. Chyba potrzebowałabym pomocy kogoś doświadczonego. Pomożecie?

Pilna naprawa zepsutego ksero

Kalisz, Kruszwicka
Prowadzę mały sklepik wraz z możliwością kserowania dokumentów. Normalnie ją dziś uruchomiłam lecz gdy pierwszy klient chciał coś zkserować okazało się, że nie da rady. Wyskoczył jakiś błąd i nie idzie nic zrobić. Czy możecie przyjechać i zerknąć co z nią nie tak?

Ile kosztuje naprawa drukarki atramentowej?

Pasieczna, Kalisz
Znalałam Pańswta firmę poprzez stronę internetową. Pilnie potrzebuje naprawy swojej drukarki. Najpierw drukował co którąś literkę, a teraz już w ogólnie nie drukuje. Pierw myślałem, że skończył się tusz ale po jego uzupełnieniu i zresetowaniu ustawień dalej nie drukuje. Proszę o pilną pomoc!

Na jutro serwis drukarki

Kalisz, Romańska
Witam serdecznie, jestem posiadaczką nie dużej drukarki. Mam kilka ważnych spraw do zalatwienia i musiałam wydrukować pewne zapiski z Worda. Niestety wyskakuje mi jakiś błąd i drukowanie nie idzie. Sprawdzałam ustawienia ale tam wydaje się być wszytsko ok.

Drukarka laserowa Lexmark

Malborska, Kalisz
Dzień dobry, mam drukarkę laserową tej firmy ale od jakiegoś czasu zaczęła zacinać papier w środku drukarki. Myślałem, że to wina papieru ale po zmianie na lepszej jakości okazało się, że jest to samo. Czy mogę wam przywiźć sprzęt do diagnozy i ewentualnej naprawy?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502