Naprawa Drukarek Jelenia Góra

Głogowski Wojciech Firma Usługowa "WIK"

Naprawa Drukarek Jelenia Góra
Firma Usługowa WIK  powstała w roku 2001. Specjalizuje się w naprawie sprzętu komputerowego. Ze względu na bogate, wieloletnie doświadczenie i zdobytą rozległą wiedzę z tego zakresu, stopień skomplikowania awarii nie ma dla niej żadnego znaczenia.

It & Rs Igor Kowalski

Naprawa Drukarek Jelenia Góra
Nasza bogata oferta zawiera naprawę sprzętu AGD, zaczynając od pralek, przez zmywarki, a kończąc na lodówkach. Żadna usterka nie jest nam straszna! Czy to spalona grzałka w piekarniku, czy udrożnienie zatkanej zmywarki - poradzimy sobie z każdym
Wybrane zlecenia

Osiedle Orle
W pracy cenimy sobie profesjonalizm i wysoką jakość usług, dlatego ze zdziwieniem zauważyliśmy, że na dokumentach drukowanych dla klientów biznesowych nasz sprzęt biurowy brudzi wydruk. Najpóźniej na jutro potrzebny byłby przyjazd i naprawa przez dobrego i rzetelnego serwisanta, żeby nasza opinia wśród klientów nadal była nieposzlakowana.

Osiedle Pomorskie
Mam dziwny problem z sprzętem biurowym. Ostatnio musiałam sporo drukować, moja drukarka Lexmark była bardzo eksploatowana, skończyło się na tym, że całkowiecie zużyty został tusz. Kupiłam nowy, zamontowałam, ale niestety teraz drukarka w ogóle nie widzi tuszu, mimo, że on jest! Czytałam różne porady internetowe co robić gdy sprzęt nie widzi tuszu lub tonera, ale dla mnie to czarna magia. Bardzo proszęo pomoc profesjonalisty!

Osiedle Skowronków
Ostatnio oddawałam do czyszczenia komputer, bo był zakurzony i głośno pracował od dłuższego czasu, więc teraz jestem przeczulona na punkcie dziwnych odgłosów. Może troche przesadzam, ale wydaje mi się, że moja drukarka Canon głośno pracuje. Mam zatem pytanie, czy w pobliżu znajdę technika, któy podjedzie i oceni sytuację?

Strupice
Muszę pilnie wydrukować potwierdzenia przelewów, a moja drukarka HP, akurat teraz, odmówiła mi posłuszeństwa. W ogóle nie działa. Kombinowałam na różne sposoby, ale wolę aby fachowiec z serwisu się temu przyjrzał. Czy znajdę tu jakiegoś?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502