Naprawa Drukarek Grudziądz

4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Grudziądz
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidna i uczciwa firma, która z naprawą drukarki atramentowej poradziła sobie bardzo dobrze. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej okazali się osobami sumiennymi i uczciwymi, co potwierdzili również na miejscu. Warto dodać, że cena usługi z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco ich kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Jak jest czas naprawy drukarki?

Żuławska, Grudziądz
Co może być powodem, że drukarka nie pobiera papieru? Zauważyłam, że nie kręci się ta kuleczka przy poborze papieru i papier tak jakby nie jest łapany przez nie. Pewnie będzie trzeba ją wymienić. Interesuje mnie kwota takiej naprawy i jakie macie terminy? Oczywiście mogę przywieźć drukarkę do waszego serwisu w każdej chwili.

Jaki koszt serwisowania urządzenia wielofunkcyjnego?

Sarnia, Grudziądz
Mój zawód to fotograf. Ludzie przychodzą by drukować zdjęcia itp. Dziś mój niezawodny sprzęt zaczął hałasować. Muszę na pilnie, na jutro znaleźć serwis, który zajmie się sprzętem piorytetowo. W grę wchodzi tylko naprawa na miejscu.

Jaka cena naprawy drukarki laserowej?

Nasturcjowa, Grudziądz
Dzień dobry, w mojej firmie posiadam kilka sprzętów biurowych w tym drukarek laserowych. Część z tych drukarek zaczęła głośno pracować. Nagrzewa się również przy wyjściu kabla do podłączenia prądu oraz bardzo nagrzewa się wydruk. Jak na złość kilka naraz ma ustekę. Czy dacie radę mi szybko to naprawić?

Pilna naprawa kserokopiarki Brother

Grudziądz
Dzień dobry, posiadamy w biurze kilka urządzeń tego typu. Gdy rano przychodzę do pracy zawsze uruchamiam wszystkie sprzęty. Dziś zauważyłam, że jedno z nich nie chce się włączyć. Jest to sprzęt już klilku letni, po gwarancji. Poszukuję serwisu, który jutro mógłby przyjechać i naprawić. Jest nam to urządzenie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania biura.

W pobliżu serwis niszczarek biurowych

Legionów, Grudziądz
Dzień dobry, niszczara nie reaguje jak zbliżam do niej papier. Została wyczyszczona i opróżniony został kosz. Nie wiemy czy to awaria czujnika czy też silnika, który kręci ostrzem. Jaki byłby koszt naprawy? Kiedy możemy przywieźć sprzęt? Nie ukrywam, że jest mi bardzo potrzebny.

W okolicy serwis drukarki Canon

Grudziądz, Zawiła
Witam serdecznie, jak w temacie mam problem z WI-Fi. Resetowałem urządzenie internetowe. Po jego ponownym uruchomieniu nie mogę połączyć się z siecią wi-fi. Nie wiem jak dalej to ustawić coś się pozmieniało i się pogubiłem w tym. Przywiózłbym sprzęt na dniach lub jak Wam pasuje tylko jaka jest cena za ustawienie? Długo Wam to zajmie czy tego samego dnia robicie?

Zobacz również inne usługi w mieście Grudziądz

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502