Naprawa Drukarek Gdynia

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Serwis urządzeń biurowych w Elblągu jest przez nas świadczony w oparciu o jak najwyższe standardy usług. Popsuta drukarka każdej marki i w każdym wieku, kiedy już się znajdzie pod naszą opieką, będzie naprawiona szybko oraz skutecznie. Tak samo ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa sprzętu biurowego w Gdyni, którą oferujemy bez względu na jego wiek oraz markę, zawsze jest solidna i skuteczna. Podejmujemy się usuwania najcięższych awarii w kserokopiarkach, drukarkach oraz w każdym innym urządzeniu użytkowanym ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Fachowiec do urządzenia wielofunkcyjnego

2021-02-01 Gdynia, Kaszubska, Kamienny Potok
Witam, poszukuje dobrego i sprawdzonego serwisu do urządzenia drukującego, które bardzo głośno pracuje. Pracuje w biurze, gdzie jest ten duży kombajn do drukowania i nie można się skupić na pracy, a że zajmuje się finansami to potrzebuję ciszy. Proszę o pomoc.

W okolicy poszukuje do naprawy drukarki atramentowej

2021-01-01 Oksywie, Bosmańska
Witam serdecznie. Długo zwlekałam z zakupem drukarki, ponieważ w moim mieszkaniu nie mam za dużo wolnego miejsca. W końcu z mężem kupiliśmy urządzenie do drukowania. Mamy jednak teraz problem, ponieważ nie łączy się ono z komputerem. Czy zajmują się Państwo takimi rzeczami? Jakie są koszty i dostępne terminy na takie usługi? Czekam na kontakt.

Jaki jest czas oczekiwania na serwis drukarki Lexmark?

2020-12-23 Chylonia, Gniewska
Dzień dobry. Posiadam w moim mieszkaniu urzadzenie do drukowania. Mam mało miejsca, więc urzadzenie jest ogólnie schowane w szafie gospodarczej, tylko w razie potrzeby jest wyciągane. Miałam coś pilnego do wydrukowania i komputer nie widział urządzenia, a co za tym idzie, nie drukuje mi. Co robić?

Drukarka laserowa Canon

2020-11-14 Gdynia, Fregatowa
Dzień dobry. Mam mały problem z urządzeniem do drukowania. Jak drukuję dokumenty z pdf to drukuje idealnie. Jest problem jak mam coś wydrukować worda. Nie chce drukować i wyskakuje błąd. Co to może być? Czekan na kontakt.

Ile kosztuje serwis do drukarki Epson

2020-09-18 Gdynia, Jana Kazimierza, Chwarzno
Witam. Posiadam urządzenie do drukowania kartek. Jestem osobą, która nie zna się na tym nowinkach komputerowych. Dlatego kontaktuję się z Państwem, abyście mi pomogli z moim urządzeniem. Chciałam wydrukować kilka przepisów do kuchni, ale ono się nie włącza.

Jaki jest możliwy czas naprawy sprzętu biurowego?

2020-09-04 Legionów, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana
Dzień dobry. Jestem starszą osobą, niestety nie znam się na nowoczesnych sprzętach. Od niedawna moja drukarka nie chodzi tak jak powinna. Drukuje bardzo blado i mało wyraźnie. Chyba potrzebna będzie wymiana tuszu/tonera. Proszę o pomoc kogoś, kto zna się na rzeczy.

Kserokopiarka Konica Minolta

2020-08-31 Wielki Kack, Orna, Gdynia
Posiadam urządzenie do ksero i innych rzeczy związanych z drukowaniem. Ostatnio mam problem, że urządzenie nie zawsze chce się łączyć z komputerem. Jeden dzień łączy się, a na drugi jest problem i nie łączy. Czy moglibyście przyjechać do mnie i naprawić ten problem?

Sprzęt biurowy HP

2020-08-07 Kielecka, Gdynia
Kupiłam kilka lat temu drukarkę laserową za namową moich dzieci, ponieważ potrzebowały drukować różne materiały do szkoły. Od kilku dni na wydruku jest pozostawiony pasek od tuszu. Nie przejmowałam się tym bo były drukowane materialy do użytku w domu. Niestety teraz będe musiała drukować dokumenty do urzędów, gdzie kartki muszą być "czyste". Proszę o pomoc.
732 080 502